BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz


______________________________
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Dragon-Book

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Това ще е откачено. :surprise: :blink: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 345477380:

______________________________
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Dragon-Book

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Божке Дийн баща ли ще става... :typ4o: :typ4o: :surprise:

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Кой знае... Явно ще е от по-смахнатите серийки с луди ситуации. Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 2115147716
Леля Джена надали ще се окаже точно човек. Има някаква схема, ще видим каква. Нямам търпение. Жалко, че пак почиват - до 03.02... ❌
Даже серията още няма официално резюме...

______________________________
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Dragon-Book

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Май вече се чудят какво да направят Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 1977229104 :help: Нещо напоследък започнаха стабилно да се излагат

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Animated_gif_024_hippo

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Ами,то откакто Крипке го няма сериала западна доста поне вече да вземат да приключат до тук и този сезон да е последен че ще стане като Три Хил бозав..... :dry:

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Надявай се да свърши. Щом печелят пари и тъпите американци поддържат висок рейтинг, няма начин да го свалят от екрана. Остава ни само да се надяваме, че ще се оправи, а ако не, поне да не го развалят още повече

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Animated_gif_024_hippo

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Нищо лично, но хиляди пъти съм казвала - като не ви харесва, лесно е - не гледате. За нас, останалите, на които ни харесва, ще е изключително неприятно да спрат вече, аз искам да продължават и далеч не споделям надеждите ви. Нито виждам да се излагат стабилно, нито ми е станало тъпо.
Вярно е, че достигнаха връхната точка в сезон 5, когато беше предвидено сериала да приключи. Но за мен лично това не прави следващите сезони безинтересни, понеже пак са си в духа на шоуто. Далеч не съм единствения човек, който продължава да е все така запален. 😉
Не ми харесва, че се надявате да спират шоуто, но всеки си има правото на мнение. Аз пък силно ще си се надявам на обратното. :bigsmile:
Но съм изключително несъгласна с изказването за "тъпите американци". Пари или не, шоуто се харесва и това е абсолютен факт. Като гледам по чуждестранните сайтове дори, Дневниците имат много хляб да изядат, докато я стигнат тази популярност.

______________________________
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Dragon-Book

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Не съм казвала, че не го харесвам, просто го харесвам далеч по-малко от преди. В началото беше - УАУ!, а сега е по-скоро - ХЪХ?! Имаше от всичко - приключения, страст, семейни драми, лични драми, мъже с главно М, хумор, вдъхновение. Сега има само едно нещо - депресия. Имам чувството, че тия новите сценаристи трябва да си направят по една терапия при психиатър, защото с тия техните депресии не знам как още не са си теглили ножа. Няма да се учудя, ако след епизод-два Дийн и Сам станат емота. То натам отиват нещата.
На този сериал му трябва край, всяко хубаво нещо има край, а колкото повече се отлага - толкова по-зле става. Ако го завършат по един грандиозен, уникален и запомнящ се начин ще бъде много по-добре от безкрайното протакане.
Последните три сезона са пълна боза, но продължавам да го гледам, най-малкото заради главните герои, макар че останах неприятно изненадана от развитието с Боби. За мен това беше груба, ама много груба грешка, от страна на сценаристите. Ще видим как ще я втасат по-нататъка.
Надеждата умира последна!

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Animated_gif_024_hippo

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
За мен продължава да си има Мъже с главно М, те винаги ще бъдат такива. Е, вярвам силно, че и Кас ще се върне скоро. Много ми липсва. Драмата не ми пречи, в този сериал винаги е имало драма и просто не може без нея. Въпреки хумора, генералната идея е да бъде мрачно. От първата серия на първи сезон главната сюжетна линия е мрачна. Да, усеща се промяна без Крипке, но за мен това не е равносилно на бозаво. Дийн и Сам пак са си Дийн и Сам. Преминават през известни промени, имат си куп проблеми, това е типично за тях. Ако трябваше пък реакциите им даже да имат повече общо с реалността, не емота, трябваше да се застрелят взаимно. Кой би изтърпял всичко, през което са минали и да остане със здрав разсъдък? Това ми напомня впрочем за едно интервю, когато питат Дженсън Екълс как би реагирал ако се сблъска със свръхестественото в реалния живот. Той намесва епизода Призрачна треска (когато Дийн го беше страх от всичко и го гонеше пудела, както и култовите писъци при вида на котката в шкафчето), за който само преди миг го бяха питали и казва, че ще е нещо от типа на реакцията с котката. Е, каза го като на майтап, да. Ама майтап, майтап, колко да е майтап. На мнение съм си, че драмата дори е сведена до минимум, в смисъл, начина, по който изживяват нещата. Един реален човек в тяхното положение отдавна да е отпътувал към близката психиатрия и да се е настанил там дългосрочно.
Така че, правят го мрачен, правят го драматичен, но замисъла на шоуто си го изисква. Все пак са ловци, постоянно се опитват да спасят каквото, когото и колкото могат. Това не е сериал за разпускане, никога не е бил. :pardon:

______________________________
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Dragon-Book

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Всеки има собствена гледна точка и всеки е малко или много прав. Първо, съгласна съм, че първите 5 сезона на "Свръхестествено" бяха на УАУ-ниво. Че за цел има да е мрачен, така е. Ако щете ми вярвайте, но първите 5 серии, които изгледах от сериала, ги гледах само през деня. Ха-ха, посмейте се на мой гръб, но това си е истината Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 909357165 Но дотолкова се зарибих, че сигурно на вечер съм гледала по 6-7-8 серии, докато не стигнах 5-ти сезон, който беше излязъл до 18-та серия. Бях откачила по този сериал. Но колкото и мрачен да е, смяла съм се като побъркана на някои серии и изцепките на Дийн. Връщала съм едни моменти назад сигурно над 10 пъти и съм оставала без дъх да се смея. Но като жанр не е комедия, така че... :pardon: Dark-а си е dark.
Личното ми мнение, е че не е същото без Крипке и това го казах още когато излязоха няколко серии от 6-ти сезон. Че това е така, така е. Няма да кажа на черното бяло. Даже в момента гледам наново всички сезони, стигнах до 4-ти и развитието, случките, хумора... просто много повече динамика има.
Обаче това далеч не означава, че искам сериала да спре. Вярно е, че едно нещо е по-добре да се прекрати култово, отколкото да се смуче от пръстите, но според мен още не е стигнало до смученето.
И според мен мъжете с главно М продължават да съществуват. Втори като Дийн няма. Веднага след него следва Сам. За Кастиел не знам дали ще се връща, не съм фен на спойлерите, но ако има някаква надежда, се надявам силно да си дойде по-бързо.
Вярно е това, което каза Тея за "Свръхестествено" в другите страни. Най-пресният пример за това е, че аз бях твърдо убедена, че "Дневниците на вампира" ще грабнат наградите на People's choice awards. Просто нямаше друг вариант според мен, макар че всеки път лично аз гласувах различно - веднъж за дневниците, веднъж за супернатуралните. И какво стана? Останах със зейнала уста и даже много приятно изненадана, че "Свръхестествено" грабна наградите и за TV Drama, и за Sci-fi TV show. Това значи, че все още са на върха! И колкото да обичам дневниците, се радвам, че не става така както със Здрач и те да обират всички видове награди във всички видове номинации.
Бени, съгласна съм за One tree hill. Сега започна 9-ти сезон, който ще е само 13 серии и слава на Бога е последен, защото тук вече можем да говорим за too much drama изсмукана от пръстите. Но го гледам в името на доброто старо време, когато умирах за сериала и всичко около мен крещеше от километри "OTХ фен!".
Та като цяло друго си беше с Крипке, но моят личен Ад ще настъпи, ако "Свръхестествено" спре Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 2115147716

______________________________
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
С Крипке, без Крипке, важното е да е с Дийн, Сам и Кас! И да не спира, че и на мен това ще ми е личния ад... ❌

______________________________
Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 Dragon-Book

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
Следващия епизод трябваше да се казва "Лошо написан фенфикшън". :/
Съгласна съм, че е осезаема липсата на Крипке като сценарист. Поне Бен Едлънд дано се хване да напише някой епизод, че картинката е съвсем трагична, ако Гембъл и Норман Бий продължат да ни натрисат обещаващи арки, но слаби сценарии. Липсата на Миша/Кас също направо избожда окото, Time After Time не беше лош, но за мен най-силния епизод от този сезон си остава първия.
Добре, че са момчетата, поне да го гледам, както се вика, за eye candy. ;D

______________________________
Every fairytale needs a good old-fashioned villain.

descriptionЕпизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012 EmptyRe: Епизод 13 - The Slice Girls - 03.02.2012

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply