BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Най - новото ви откритие.

power_settings_newLogin to reply
+22
madimid
iveta
sNoW
ChristinaStoyanova
graci
Plamenitaa
elizabetta_90
sharmen
mitevam
Старшината
memento_mori
mishle55
lina_
Dolore Senzafine
Zaharka
Shinbi
mim4eto93
Lindor <33
Chocolate
escapingthesun
Gifted69
~ Mistery writer ~
26 posters

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyНай - новото ви откритие.

more_horiz
First topic message reminder :

Понеже напоследък открих доста нови изпълнители, които не са толкова известни в България реших да направя такава тема. Нека тук слагаме най - новите си открития в сферата на музиката.

Моето е My Chemical Romance

______________________________
Най - новото ви откритие. - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Най - новото ви откритие. - Page 2 4965902g

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz
Carlos Baute feat. Piso 21- Ando buscando

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz
Най - новото ви откритие. - Page 2 1513021971

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz

______________________________
...Like a true nature's child
We were born, born to be wild
We can climb so high
I never wanna die
Born to be wild...

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz
Аз наскоро открих колекцията на дядо ми или прадядо ми от грамофонни плочи. Има невероятни парчета. Проблема е, че грамофона вече прави проблеми и не свири хубаво. Та в този ред на мисли, ако някой знае къде има резервни части или дори и нови може да сподели да погледам.

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz
iveta написа:
Аз наскоро открих колекцията на дядо ми или прадядо ми от грамофонни плочи. Има невероятни парчета. Проблема е, че грамофона вече прави проблеми и не свири хубаво. Та в този ред на мисли, ако някой знае къде има резервни части или дори и нови може да сподели да погледам.


Писах ти на лично, но и тук ще напиша за ценителите. Може да разгледаш в https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8 и да си вземеш части или ремонт. Много пари струват хубавите и качествените, така че се радвай. Грамофоните вадят невероятно качествен звук, ако са изрядни. Може да ми пишете, ако искате някакви други съвети.

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz
Мерси, много ми помогна, ще спестя доста пари.

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz
iveta написа:
Аз наскоро открих колекцията на дядо ми или прадядо ми от грамофонни плочи. Има невероятни парчета. Проблема е, че грамофона вече прави проблеми и не свири хубаво. Та в този ред на мисли, ако някой знае къде има резервни части или дори и нови може да сподели да погледам.


Наскоро гледах в някаква брошура на Технополис, че имаше някакъв грамофон. Даже май имаше възможност да записва/конвертира в mp3.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz


Не съм по поп музиката, но този младеж ме впечатли. Сам пише музиката и текстовете на песните. Винаги има нещо лично в музиката му, дали вече преживяно или пък послание което иска да отправи. Няма пошлост, голотии, скъпи коли и думи без смисъл. Страхотен творец, препоръчвам на хората, които си падат по поп музика(при интерес мога да ударя едно рамо с превод на текста)

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz
За тези които обичат испанско - Пабло Алборан и ноеия Рики Мартин
за различно -Блейк Шелтън, Дилън Скот,Лейди Антебелум
инъче Калъм Скот,Джеймс Артър ,Сам Смит
3 доорс даун, Имаджин Драгонс
Пинк, Лейди Гага и мн.други

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz
Моето - Amon Amarth.
Иначе питах щерката - Франческо Йейтс (Francesco Yates)(пее в Sugar на Робин Шулц), PrettyMuch, New Hope Club!

descriptionНай - новото ви откритие. - Page 2 EmptyRe: Най - новото ви откритие.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply