BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Рискована любов

power_settings_newLogin to reply
+37
ginka_zheko72
gery777
asayva
toni6910
iveto81
gerganasto
iva.79
biliana_911
penka1234
mimi1221
Christina.
milla71
matsa1978
Dobrinka83
ahmatova
liusi
Uniquemer
galileo414
Алабайка
natali_al
Luse
Guster
Lanfear123
jenia123
GerryBass
jmv
nilekta
kaaamzzz
renesme_cullen
yanitsa1
nyx
beni1979
Zaharka
inarra
MuryG
yanakk
Thea
41 posters

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyРискована любов

more_horiz
First topic message reminder :

Роман Драганести е може би съвършеният мъж. Богат, преуспял, красив и чаровен – той е всичко, за което едно момиче може да мечтае, като изключим малкия недостатък, че също така е и вампир. И какво от това, че е малко по-стар и обикновено гледа на човешките жени като на обект за вечеря, а не за среща?
Да, Роман Драганести е вампир, но вампир, който загубва един от вампирските си зъби, когато ги забива в нещо, в което наистина не е трябвало да го прави. И сега има една нощ на разположение, за да намери зъболекар, преди неговите естествени възстановителни спообности да затворят раната и да го оставят да се храни на една страна за цяла вечност.
Нещата не вървят добре и при Шана Уилън… След като става свидетел на ужасно убийство, дело на руската мафия, тя е следваща в списъка им за премахване. А кариерата й на зъболекар изглежда върви надолу, защото има страх от кръв. Когато Роман я спасява от опит за убийство, тя започва да се пита дали не е открила единственият мъж, който може да я опази жива. Въпреки че привличането помежду им е мигновено и страстно, ще успее ли Шана да превъзмогне страха си от кръвта и да оправи зъба на Роман? А ако го направи, какво ще му попречи да го използва върху нея?


Последната промяна е направена от Thea на Чет 4 Юли - 12:49; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Рискована любов - Page 2 Dragon-Book

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
заливах се от смях от първата до последната страница :laugh:
заслужава си да я прочетете.

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Аз съм голям фен на поредицата, изчела съм я цялата и е една от любимите ми паранормални, много свежа и забавна, от първата до последната книга.
Специално за "Как да се омъжиш..." тя ме зариби, много ми допаднаха останалите намесени герои - най-вече Жан-Люк, Грегъри, Конър и като се почна нямаше спиране. А Роман и Шана са толкова сладкиииии...

______________________________
Рискована любов - Page 2 Wogwagersng

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Дано по - скоро излезе и втора книга. Такъв смях и странни хрумвания не съм чела отдавна. Дано поредицата продължава в този дух

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Казват, че сега началото на 2013г ще излезе Рискована любов - Page 2 909357165

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
А знае ли се 2-рата за кого ще е :wasnotme:

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
beni1979 написа:
А знае ли се 2-рата за кого ще е :wasnotme:


Доколкото знам е за Дарси (от бившият харем на Роман) и мисля, че беше Остин (работи за бащата на Шана)
Аз нямам търпение за книгите за Ангъс и Жан-Люк ❤

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
А знае ли се колко са? Рискована любов - Page 2 909357165

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Втората ще е за Остин и Дарси. Тя беше от харема на Роман ;)

______________________________
Рискована любов - Page 2 20799210

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Чувам добро отзиви, ще я грабна в най - скоро време от някоя близка книжарница. Но самото резюме просто ме разби Рискована любов - Page 2 2115147716 основната дилема е дали един зъболекар ще успее да превъзмогне страховете си и да оправи нечии зъб? Рискована любов - Page 2 2115147716 Рискована любов - Page 2 2115147716 Рискована любов - Page 2 2115147716 Направо си е комично Рискована любов - Page 2 2115147716

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Една от най-забавните книги, които съм чела. С глас съм се смяла. И нямам търпение за следващата книга от поредицата.

______________________________
За хубава книга време винаги има!

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
А, знае ли някой нещо кога горе долу да се надяваме за следващата? :wasnotme:

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Страхотна книга наистина

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Карелин Спаркс - "Вампирите и градът"
книга втора от "Рискована любов"

Рискована любов - Page 2 6286756o


Обем: 416 стр.
Формат: 13 x 20
Цена: 13.99 лв


-----------------Анотация------------------

Превърната във вампир против волята си, Дарси Нюхарт води скучен и монотонен живот, но е решена да промени това, започвайки с възстановяването на кариерата си в телевизията. На Дарси ? хрумва изключителната идея за телевизионно риалити шоу, в което смъртни и неживи участници ще се борят за титлата „Най-сексапилният мъж на планетата”. Целият вампирски свят е развълнуван от новото предаване – зрители, преса, производителите на синтетична кръв, а рейтингът му чупи рекордите.
Случва се невероятното и Дарси се влюбва в един от смъртните участници. Но тя не знае най-важното за обекта на тайните си желания – Остин Ериксън е професионален ловец на вампири и агент под прикритие в предаването.
Остин също е привлечен от дългокраката русокоса режисьорка. Стреснат от дълбочината на чувствата си, той си напомня, че има тайна мисия, която да изпълни. Единственият проблем е, че никога досега не е желал никоя друга жена – жива или мъртва – толкова силно. Сега Остин е изправен пред най-голямата дилема в живота си – дали агентът ще устои на красивата Дарси и ще изпълни дълга към службата си и човечеството или ще погуби душата и сърцето си, като се отдаде на страстната любов за цяла вечност…

______________________________
Рискована любов - Page 2 20799210

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
И двете ги прочетох и въпреки че Вампирите и градът ми хареса.... първата е много по-интересна и най-вече забавна. На втората книга й липсва в голяма степен този хумор . Някой да има информация за третата книга???

______________________________
Стори му се, че чува фанфарен зов и как вестителите гръмко произнасят името му, за да излезе на арената на осъдените и достойно да защити честта си пред ревящата тълпа — гладиатор без щит и меч, въоръжен само с тайните си и с крехките си надежди. Бе направил първата стъпка и вече вървеше към съдбата си — беззащитен, но без капка страх....
— Онези, които отиват на смърт, ви поздравяват.

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
matsa1978 написа:
И двете ги прочетох и въпреки че Вампирите и градът ми хареса.... първата е много по-интересна и най-вече забавна. На втората книга й липсва в голяма степен този хумор . Някой да има информация за третата книга???
+1.

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz


Заглавие: Сърце на вампир
Автор: Керелин Спаркс
Обем: 384 стр.
Формат: 13x20
ISBN: 978-954-2969-16-7
Цена: 13.99 лв.
Откъс:
Очаквайте на: 30-01-2014

Ангъс МакКей е вампир от почти петстотин години и рядко нещо или някой го изненадва. До срещата му с Ема Уолъс. Само един поглед към привлекателната агентка от елитния екип „Колове” на ЦРУ е достатъчен, за да накара Ангъс да спре търсенето си. Но скоро открива, че тя е убиец на вампири, чиято цел е да унищожи „чудовищата”, причинили смъртта на родителите й. И работата на Ангъс е да я спре.
Добрият вампир е мъртъв вампир. Това е девизът на Ема и тя е посветила живота си на унищожаването на неживите. А сега Ангъс МакКей иска да я убеди в друго. Разбира се, той е сексапилен воин, шотландец с акцент, килт и меч и изглежда сякаш е слязъл от корицата на любовен роман, но също така е и един от тях. И работата на Ема е да го убие.
Войната е в разгара си, но ще приключи само ако единият от двама им бъде унищожен… или ако заедно се предадат на страстта за векове

 :love: :love: :love: :love: :love: 

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Рискована любов - Page 2 1450697_473721146072213_1348407023_n

ОТКЪС:

ТУК

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Рискована любов - Page 2 7389738n


Рискована любов - Page 2 Badge1

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Супер, нямам търпение да я докопам, а корицата е страхотна!

______________________________
Рискована любов - Page 2 Wogwagersng

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Супер!!!
Корицата е страхотна!!!!
А откъса ,който прочетох.... просто нямам търпение да я имам!!!!!

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Корицата е просто невероятна!Нямам търпение да излезне по книжарниците.

______________________________
Рискована любов - Page 2 83727eu-960

descriptionРискована любов - Page 2 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply