BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Влюбен до безумие

power_settings_newLogin to reply
+27
Поли Маринкова
kateto_83
bonbon4e
iveto81
nicoleta653
biliana_911
lady-jass
yoannak
tami_vr
dorinkastoeva
gerganasto
teodd
penka1234
dragon.kiss
liny
ivanka
jenia123
biskit
Mirinda
vivi86
renesme_cullen
~ Mistery writer ~
beni1979
Zaharka
inarra
Christina.
Thea
31 posters

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyВлюбен до безумие

more_horiz
First topic message reminder :

Влюбен до безумие  - Page 2 4305195i

ИМА ЛИ ПОСЛЕДНА ВОЛЯ…
Когато привлекателната фризьорка Дилейни Шоу се завръща у дома в Трули, Айдахо, за четенето на завещанието на втория й баща, тя планира да отдаде своята почит и да си тръгне. Но изглежда неговата последна воля има някои неочаквани условия – като например онова, което твърди, че ако Дилейни иска своето наследство, трябва да остане в родния си град и да няма нищо общо със сексапилния Ник Алегреза… за цяла година!
НЯМА НИКАКЪВ ИЗХОД…
Десет години по-рано, когато Ник забърсва Дилейни и я качва на колата си, тя наистина се оставя на течението. По онова време той е мъж от типа „люби ги-напусни ги” и младата жена научава по трудния начин, че е просто поредният флирт в живота му. Но сега Ник е неустоим, както винаги. И когато дамите от вечерното бинго във вторник виждат двама им през прозореца на местния салон за красота, да се натискат, Дилейни осъзнава, че е време да реши дали Ник наистина и несъмнено е мъжът на сърцето й.


Последната промяна е направена от Wayward daughter на Сря 21 Мар - 18:05; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Влюбен до безумие  - Page 2 Dragon-Book

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Хубава е книжката. Сюжета си беше напълно предвидим, на въпреки това след като я прочетох, накрая ми остана едно приятно чувство. Препоръчвам!

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Прочетох книжката и ми хареса.Много леко четиво и забавно.Поне за мен дойде в точното време :p2:

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Хареса ми.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Изглежда интересна книга ще я прочетем!

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
В момента я чета и съм възхитена от книгата.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Звучи интересно.Ще я прочета.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Преди няколко дни я приключих и доста ми хареса. Даже мисля да си я купя в най-скоро време.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Хубаво четиво е, въпреки че първоначално не възлагах големи надежди, но по-нататък книгата ме заинтригува.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Купих си я още преди няколко години като излезе. Не бях с големи очаквания защото авторката не ми беше позната, а в него момент си купувах книги само на познати за мен автори. Тя пък взе, че ми хареса. Даже наскоро като търсих място за поредната партида книги, къде да ги сложа попаднах на нея. Понеже бях забравила за какво се разказва си я препрочетох отново.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
iveto81 написа:
Купих си я още преди няколко години като излезе. Не бях с големи очаквания защото авторката не ми беше позната, а в него момент си купувах книги само на познати за мен автори. Тя пък взе, че ми хареса. Даже наскоро като търсих място за поредната партида книги, къде да ги сложа попаднах на нея. Понеже бях забравила за какво се разказва си я препрочетох отново.



Препоръчвам ти да прочетеш другата преведена книга на тази авторка - Истински признания - в пъти по-хубава и по-интересна е.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
bonbon4e написа:
iveto81 написа:
Купих си я още преди няколко години като излезе. Не бях с големи очаквания защото авторката не ми беше позната, а в него момент си купувах книги само на познати за мен автори. Тя пък взе, че ми хареса. Даже наскоро като търсих място за поредната партида книги, къде да ги сложа попаднах на нея. Понеже бях забравила за какво се разказва си я препрочетох отново.



Препоръчвам ти да прочетеш другата преведена книга на тази авторка - Истински признания - в пъти по-хубава и по-интересна е.


Аз я прочетох в ел. вариант и наистина ми хареса повече. И понеже съм твърдо за книжния формат си я търсих да си я купя, ама така и не я намерих.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Хубава книга.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Много, много ми хареса. Ако не сте я чели - препоръчвам с две ръце.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
На мен ми харесаха и двете й книги ,на мен също не ми беше позната авторката и се чудех ,но приятелка ми я препоръча и ...така.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Хубава книжка. Изчетоях я на един дъх.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
След първите 100 страници, не можех да я оставя. Много сладурска история.

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
Ще се чете!

descriptionВлюбен до безумие  - Page 2 EmptyRe: Влюбен до безумие

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply