BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Воините на Посейдон

power_settings_newLogin to reply
+57
Anialeks
zizi_84
Диди
paharito
ginka_zheko72
lelaso
gery777
Qni7a
bayreva
sahara8311
Стефанина
steli_tp
tuleva
viki12
bobihak
ves
Ralna
iveto81
liusi
e. mei~
biskit
tsveti1911
RiverHunter
biliana_911
Tais
Nessieli
NiKoLcHeToOo
jmv
TraYkovA
Алабайка
iveto131
e4o1976
rucanor
beni1979
maiimynka
ive_ivelina
o4ilarka
ahmatova
penka1234
UrFutureExWife
galileo414
gery_vampirelady
natali_al
margy
lusnika
aranna
eleos
nedialka
Zaharka
renesme_cullen
yanitsa1
naFarela
tanqdimi
memento_mori
inarra
Christina.
Thea
61 posters

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyВоините на Посейдон

more_horiz
First topic message reminder :

Воините на Посейдон - Page 3 AtlantisRising

Възраждането на Атлантида
Книга първа



Единадесет хиляди години по-рано, преди моретата да погълнат атлантите, Посейдон възлага на няколко избрани воини да служат като защитници на хората в новия свят. Има само едно правило – беше им забранено да ги желаят. Но правилата са измислени, за да бъдат нарушавани…

Когато тя го призовава…

Райли Доусън е много повече от предана социална работничка във Вирджиния Бийч. Тя е дарена с мисловна връзка, до която единствено атлантите са имали достъп в продължение на хиляди години. Фактът, че е „емпат”, вероятно обяснява нейната изпъленана с копнеж близост с мътните вълни на океана, убежището, което сякаш й осигуряват и сексуалните импулси, които изглежда се излъчват от дълбините му…

Той идва.

Конлан, върховният принц на Атлантида, излиза на повърхността с мисия, да върне откраднатия тризъбец на Посейдон. Но нещо друго го завладява - интимните емоции – и желания – на един човек. Неустоимо привлечен от тайнствената красавица, Конлан скоро споделя с нея повече от своите мисли. Но в разгара на битката за възвръщането на силата на Посейдон, колко дълго може забранената любов да продължи между две различни души от два различни свята?

______________________________
Воините на Посейдон - Page 3 Dragon-Book

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Здравейте , прочетох 3-те книги, но не мога да дочакам и другите . Моля ако има някой възможност да ми прати останалите на английски . Поредицата е уникална !!

______________________________
Воините на Посейдон - Page 3 Large_gothic_woman_99483

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Нещо все я отлагах тази поредица, не можех да се настроя за нея, обаче като я почнах и изчетох трите книжки за два дни! Много ми хареса, паранормалния елемент е страхотен, както и всичко останало - герои, сюжет и т.н. Чакам с нетърпение книжката за Джъстис!

______________________________
Воините на Посейдон - Page 3 Wogwagersng

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Чакам с нетърпение книжката за Джъстис!

+1 😊 

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Аз чакам с нетърпение книгата за Аларик, ама като знам, че е последна и с тези темпове на издаване....  |-( 

______________________________
Воините на Посейдон - Page 3 Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
TraYkovA написа:
Аз чакам с нетърпение книгата за Аларик, ама като знам, че е последна и с тези темпове на издаване....  |-( 


Мда... и аз чакам книгата за Аларик с нетърпение... и по-добре да издават по две книги на година, отколкото да спрат поредицата, както се случва с много други

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Отначало бях малко негативно настроена,обаче като започнах с първата книга останах очарована,и така прочетох останалите две.Подкрепям горните мнения за Джъстис и Аларик,и аз чакам с нетърпение да дойде и техния ред,само да ми паднат в ръчичките......книжките за тях.

______________________________
Воините на Посейдон - Page 3 3vp6

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
След като прочетох втората книга,много исках да прочета историята на Аларик.
Болезнено исках да разбера дали ще се съберат с Куин.След дълго търсене я намерих.
И разбрах,че трябва да прочета книгите подред,защото в последната книга се събират всичките герой.
Моят съвет е да не пребързваме,а спокойно да се насладим на всичките части.Все ще стигнем до Аларик и Куин. Но ще се запознаем и с бъдещия престолонаследник.

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Имам и трите книги и чакат да ги започна,като чета отзивите май поредицата ще ми хареса Воините на Посейдон - Page 3 909357165

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Скоро прочетох трите книги, които са излязли и доста ми хареса поредицата. Нямам търпение да прочета за Аларик и Куин, както и за Джъстис. Много искам да прочета и историята на Бренан. Интересно ми е да разбера, коя жена събужда някакви чувства в човек, които не изпитва никакви.

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
От всички войни за момента си ме кефят най много Конлан, а от жените Райли. Макар че и другите са си готини. Но какво да кажа, падам си по хора с власт... хе хе

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Прочела съм първите 3 и чакам с нетърпение да намеря време и за другите.

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Тези форуми ,поне на мен ми вършат ,страхотна услуга , за да мога да се ориентирам за книгите.

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
tsveti1911 написа:
Прочела съм първите 3 и чакам с нетърпение да намеря време и за другите.


а има ли още преведени? само 3 съм намирала до сега

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Воините на Посейдон - Page 3 10330248_537219913055669_6205299994794989130_n


Очаквайте новата ни книга "Освобождението на Атлантида" от Алиса Дей на 28.05.2014г.

Преди единадесет хиляди години Воините на Посейдон дават клетва да пазят човечеството от съществата, които бродят през нощта. Сега тези сили се обединяват. Както и две души, които стоят между справедливостта и вечния мрак…

Принц воин…
Лорд Джъстис е направил най-голямата саможертва, за да спаси брат си и е платил с неописуемо мъчение. Сега се е завърнал, спасен от смъртта, с разклатен ум и с мисия, от която не може да избяга – трябва да намери изгубената Звезда на Артемида. Но красивата човешка жена, която се е заклел да защитава е застрашена от зло, което може да унищожи и двамата.
Жена на науката…
Артефактите от Атлантида говорят на д-р Кийли МакДърмът и също така й показват видения от отминали животи. Древното откритие я хвърля в свят между миналото и настоящето, между реалността и илюзията и когато се среща със свирепия воин на Атлантида, който е назначен да я защитава, се разкъсва между страх и изкушение. Докато световете им се сблъскват, същото се случва с опасността и желанието.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
ухаааааааааааааааа, супер.

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Аиииии супер, откога я чакам неговата книга. Нямам търпение вече.

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
biliana_911 написа:
Аиииии супер, откога я чакам неговата книга. Нямам търпение вече.


Ами то с тази убийствена корица никой няма търпение.... Воините на Посейдон - Page 3 1513021971 

______________________________
Воините на Посейдон - Page 3 Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Мнооого добре.

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
TraYkovA написа:
biliana_911 написа:
Аиииии супер, откога я чакам неговата книга. Нямам търпение вече.


Ами то с тази убийствена корица никой няма търпение.... Воините на Посейдон - Page 3 1513021971 


 Воините на Посейдон - Page 3 2115147716 Така си е.

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
Наскоро срещнах едно доста интересно резюме за книгата и някак много ми допадна, въпреки че не съм особено страстен фен на този жанр...

______________________________
Воините на Посейдон - Page 3 71f99651-b218-4c99-a0f8-c57ab89c2e32_zpsa1ef7be6
Gishwhes > Hugs The World!

descriptionВоините на Посейдон - Page 3 EmptyRe: Воините на Посейдон

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply