BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Великолепно

power_settings_newLogin to reply
+37
asinkata
АВА
malkata_radi
Meoww
iveto81
tanbul
Smile23
tsveti1911
TraYkovA
biliana_911
plqsak
yordankak
pavliciq
soniamit
karbonara
dorinkastoeva
gerganasto
beni1979
liusi
ive_ivelina
stasi
Christina.
jmv
isark
liny
krasi82
jenia123
oira
katitomileva
renesme_cullen
Zaharka
yanitsa1
jivka
tanqdimi
inarra
MuryG
Thea
41 posters

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyВеликолепно

more_horiz
First topic message reminder :

Великолепно - Page 3 Splendid

Има две неща, които всички знаят за АЛЕКСАНДЪР РИДЖЛИ. Първо, той е херцог Ашбърн и второ – няма абсолютно никакво намерение да се ожени скоро… Усърдната му борба срещу брачните окови продължава до деня, в който една червенокоса американка се хвърля пред устремена карета, за да спаси живота на малкия му племенник. Тя е умна и забавна, принципна и смела, за разлика от всички неомъжени лондонски дами, твърдо решени да се превърнат в новата херцогиня Ашбърн. Но също така и напълно неподходяща за херцог с благороден произход… освен ако не е точно тази, за която се представя.
Американската наследница ЕМА ДЪНСТЪР е заобиколена от англичани, но не възнамерява да се омъжи за никого от тях, въпреки съгласието си да участва в лондонския сезон. Когато тя се измъква от къщата на братовчедите си, преоблечена като кухненска прислужница, всичко, което иска, е една последна глътка анонимност преди дебюта ù в обществото. Никога не си e представяла, че ще попадне в ръцете на опасно красив херцог… всяка нова среща, с когото ще разпалва пламъка на страстта в нея. Но истинската любов има склонност да разцъфва точно когато най-малко я очакват, а желанието успява да разтопи дори и най-непреклонните сърца.

______________________________
Великолепно - Page 3 Dragon-Book

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Teпърва започвам да я чета и се надявам да е интересна...Всъщност не се съмнявам в това.:)

______________________________
Великолепно - Page 3 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
"Великолепно" определено ми е в топ 10 за исторически любовни романи, но и другите две си ги харесвам макар и по- малко. Четвъртата е разказ за брата на Бел.Жалко, че е толкова кратка.

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Прочетох "Великолепно" хареса ми- ненатоварваща история със забавни диалози. "Среднощен танц" не знам защо, но ми беше скучна. В момента чета "Дяволче" и за мен тя е най-интересната от поредицата.

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Най - много харесах Великолепно, наскоро прочетох другите две Среднощен танц не ме грабна, но Дяволче ми допадна много - в началото много се смях с Хенри. Поредицата е перфектна за отпочиване.

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Чела съм може би преди 3години... но не ми хареса, беше ми скучна :( съжалявам, но това ми е мнението. Тъй като това е първата книга от поредицата не си направих труда да чета следващите, тъй като помислих, че също ще ми идват посредствени. Може би трябва да видя това "дяволче", което ви е харесало на вас.

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
И трите книги от поредицата ми харесаха,но от тях фаворит ми е Дяволче.Книгите са идеални за релаксация.А някой би ли ми казал как е заглавието на 4тата книга и евентуално къде да я намеря?

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Четвъртата книга от поредицата е Приказка за две сестри

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Благодаря!

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Всички книги от поредицата са много добри.
На мен най-много ми хареса "Великолепно"

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Джулия Куин е интересен автор! Тази ѝ поредица е забавна .

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Страхотна е!

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
Много харесвам романите на Джулия Куин.

descriptionВеликолепно - Page 3 EmptyRe: Великолепно

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply