BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Секс преди брака?

+19
Pipilotaeuforia
Атанаска
Hara_K
tiotio1
Divergent
me.loco
krissito
Smile23
elhrijovech
Старшината
plqsak
biliana_911
veskuuuuu
Deumoss
renesme_cullen
penka1234
Thea
Renesita
mishle55
23 posters

pollСекс преди брака?

Да
36
90%
Не
4
10%
Общо гласове:
40

descriptionСекс преди брака?  EmptyСекс преди брака?

more_horiz
Според мен да.. това, че не си женен не означава, че не можеш да правиш секс.. щом смяташ, че това е правелният човек или че просто е сладък и искаш да опиташ с него то това си е твоя живот твоето мнение.. Секс преди брака?  2115147716 аз примерно не искам след брака.. аз съм на принципа намеря ли подходящото момче не зависимо да ли съм женена или не ще спа с него :bigsmile:

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Секс преди брака?  4205875R

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
mishle55 написа:
аз съм на принципа намеря ли подходящото момче не зависимо да ли съм женена или не ще спа с него :bigsmile:


Направи услуга на обществото и не се омъжвай Секс преди брака?  2115147716

______________________________
Секс преди брака?  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
В 21 век е супер назадничаво схващането, че трябва да се чака до брака.Хората, които все още вярват в това уж свързано с религията решение вероятно са нищожно нисък процент...
Все пак всеки си има правото на личния избор. Но ЗАЩО това не е добра идея е близко до акъла.
Представете си сега, че цял живот си пазите девствеността и чакате брака. Омъжвате се вие и тогава за първи път разбирате що е това секс. И, Честито! От тук нататък, ако желаете да опазите своето семейство, няма и да познаете друг човек, освен този, с когото сте сключили брак! Как ви звучи за цял живот да познавате в сексуален аспект един-единствен човек? Малко страшничко, бих казала...
А, да допълня, че тогава, в такъв случай, изкушенията ще са далеч по-големи, както и вероятността да се стигне до изневери. Моя извод е, че за доброто на един пълноценен брак и двете страни трябва, както се казва, да са се "находили" когато им е било времето. :pardon:
Още повече, че съм против изневярата и брака според мен си е точно това - обричаш се да си с един и същ човек за цял живот (и сега не ми казвайте, че има разводи, наясно съм, но те са резултат от несполучлив опит, което означава, че не сте имали истинско семейство с даден човек).

______________________________
Секс преди брака?  Dragon-Book

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
всеки си има лично мнение,но според мен по добре се наживей преди брака защото после човека до теб е за цял живот.

______________________________
Секс преди брака?  83727eu-960

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Аз съм против секс преди брака. Да, може да е остаряло разбиране, но пък трябва да има и старомодни хора. Да се наживееш преди брака значи да му отпуснеш края и да лягаш, с който и когато ти падне? Брака не е нещо, което непременно трябва да се случи. Има двойки, които не сключват брак, но живеят като семейство, това значи ли, че като нямат брак, да бъдат с други не е изневяра?!
Аз разбирам брака като пълно отдаване на другия, а не като някакво ограничаване. Щом сам/сама си избрал/а този човек, защо ти е да мислиш за друг, камо ли да искаш да правиш секс с него/нея?
Не знам как размишляват момчетата, но аз не бих се радвала да съм n-тата жена на човекът, за когото се омъжа. Освен това смятам, че мъжът повече би уважавал жена, която се е запазила до брака, защото такива са рядкост.

______________________________
Секс преди брака?  Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Аз съм твърдо за секса преди брака. Подкрепям това, че човек трябва да се "находи" когато му е времето. Това разбира се не значи да спиш с всеки, когото срещнеш, но понякога една такава малка лудория, като просто секс е много приятна Секс преди брака?  909357165Другото нещо е, че има хора които така и не сключват брак никога (такива които остават сами), това значи ли, че не трябва да правят секс ? Секс преди брака?  909357165
 Колкото до това, че избираш един човек за цял живот, жениш се за него и се отдавате изцяло един на друг - да звучи прекрасно и наистина много искам да вярвам, че някъде там на някого се случва, но според мен идва един момент когато страстта изчезва и остават приятелството, уважението(понякога),може би обичта и точно тогава хората, които не са се "находили" почват да се оглеждат Секс преди брака?  909357165Естествено всичко най-вероятно е само за секс, но когато прекараш толкова време от живота си с някого, това наранява.

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
и аз също "за" секса преди брака,по-добре си поживей преди него,а не по време на негоСекс преди брака?  3569552857 

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
renesme_cullen написа:
Аз съм против секс преди брака. Да, може да е остаряло разбиране, но пък трябва да има и старомодни хора. Да се наживееш преди брака значи да му отпуснеш края и да лягаш, с който и когато ти падне? Брака не е нещо, което непременно трябва да се случи. Има двойки, които не сключват брак, но живеят като семейство, това значи ли, че като нямат брак, да бъдат с други не е изневяра?!
Аз разбирам брака като пълно отдаване на другия, а не като някакво ограничаване. Щом сам/сама си избрал/а този човек, защо ти е да мислиш за друг, камо ли да искаш да правиш секс с него/нея?
Не знам как размишляват момчетата, но аз не бих се радвала да съм n-тата жена на човекът, за когото се омъжа. Освен това смятам, че мъжът повече би уважавал жена, която се е запазила до брака, защото такива са рядкост.


Напълно съм съгласна с всичко.

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Интересно, мда. Я да си представим, обичаш го, уважаваш го, амаааа е дърво в леглото. Ок, ти не си била с други, не можеш да сравняваш, но момичета, усеща се, че нещо не е наред. Добре, ще се учите взаимно, обаче е хубаво да знаете какво искате, така да се каже. Никой не ви кара да ходите като "разпрани", но и няма нищо лошо, ако сте опитали "забранения" плод.
Не оспорвам ничие правото на избор, стига да не е въпрос на мода. Дааа, и в това има мода - 1/3 от съученичките ми се отъркаляха, защото беше белег, че си задръстена /и това те превръща в аутсайдер/, ако не си го направила на 15-17 /ясно, че говоря за по-стари времена налиСекс преди брака?  2115147716  /
Сега се наблюдава друга тенденция - връщане към семейни ценности видите ли. Да де, ама ако майка ти и баща ти са от времето, когато беше общоприето да си по-свободен, откъде у теб такива ценности?
Пак се извинявам,на онези, които искрено вярват, но достатъчно чувам тийнове, които казват - ама така съм различна /момичетата, момчетата нямат подобни дилеми /

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
това е че нахождане няма.импулсивност,двойствена природа,кратък живот.все предпоставки за отдаване на забраненото.точно при девойките.за ходилите лафа е -една мечка научи ли се да яде месо ти вър и дай боровинки.а тея дето не са ходили тях ги човърка отвътре че са валат че туй че онуй.фъф всички случаи спасение няма.или ако земем да не се разпростирам ако земеме-появи ли са плочка спукана ви е работата.особено ако е висок слаб с плочки надарен и да може да прави ейвън.тези неща трябва да се говорят открито стига вече увъртане.орта разбраа кък е раотта.и затуй решиа да няма бракове.щото после трябва да се занимаваш с ора,адвокати ала бала.и още нещо.ученти в америка са доказали че жените им омръзва след 8 път мъжа и че искат най малко осъм пъти на ден.стига с тея спекулации за мъжа че мислел че изневерявал и туй то.няма такова нящо.мъжа е ограничен от природата че трябва нящо да стане за да стане ейвъна.а при жените не е тъйка.и какъв е извода?м?преди средностатистическата двойка е правила 2-3 секс седмично.един примерно здрав мъж да кажем може да прави и всеки ден сек.ако си клати мъдти цял ден може и до 5 пъти.осъм става трудно.пък и при жените е колкото повече ги ръгаш толкова повече им се иска.затуй стига глупости.няма кой да се върже.:cvete: :cvete: :cvete: :slynce: 

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Секс преди брака?  Ywkb

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Да! По повод един от предните коментари, това въобще не означава да спиш с всеки срещнат, но ако вярваш, че момчето до теб е специално, защо не! Особено пък ако смяташ, с този човек да сключиш брак, не е ли по-добре да опитате и да видите как ще е , ами ако не ви се получи! Трябва да знаете, че секса е около 80 процента от брака, поне в първите години и трябва наистина да ви харесва. Навремето моята баба ми е говорила за доста несполучливи бракове именно заради несъвместимост в леглото, което естествено се разбирало чак след брака.
Не е честно, нито спрямо теб, нито спрямо партньорът ако вече сте сключили брак, а после нищо не се получава!

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
elhrijovech написа:
Да! По повод един от предните коментари, това въобще не означава да спиш с всеки срещнат, но ако вярваш, че момчето до теб е специално, защо не! Особено пък ако смяташ, с този човек да сключиш брак, не е ли по-добре да опитате и да видите как ще е , ами ако не ви се получи! Трябва да знаете, че секса е около 80 процента от брака, поне в първите години и трябва наистина да ви харесва. Навремето моята баба ми е говорила за доста несполучливи бракове именно заради несъвместимост в леглото, което естествено се разбирало чак след брака.
Не е честно, нито спрямо теб, нито спрямо партньорът ако вече сте сключили брак, а после нищо не се получава!
Напълно подкрепям твоето мнение!Секс преди брака?  909357165

______________________________
Секс преди брака?  CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Smile23 написа:
elhrijovech написа:
Да! По повод един от предните коментари, това въобще не означава да спиш с всеки срещнат, но ако вярваш, че момчето до теб е специално, защо не! Особено пък ако смяташ, с този човек да сключиш брак, не е ли по-добре да опитате и да видите как ще е , ами ако не ви се получи! Трябва да знаете, че секса е около 80 процента от брака, поне в първите години и трябва наистина да ви харесва. Навремето моята баба ми е говорила за доста несполучливи бракове именно заради несъвместимост в леглото, което естествено се разбирало чак след брака.
Не е честно, нито спрямо теб, нито спрямо партньорът ако вече сте сключили брак, а после нищо не се получава!
Напълно подкрепям твоето мнение!Секс преди брака?  909357165
:goodjob: Аз също!

______________________________
.

Секс преди брака?  TB2-SpecialВампирите притежават сила на над 10 души, могат да управляват вълци и прилепи, могат да хипнотизират живи хора и да лекуват тежки наранявания. Те са живи мъртавци, поддържащи се от човешка кръв.

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Сексът е нещо хубаво,не съжелявам,че не съм девствена и не съжелявам за нито един от път в който съм правила секс.Няма нищо лошо в това мъжът да е бил с други жени преди мен,нито в това,че аз съм имала други мъже преди него.Важното е,че сега сме заедно и сме единствени един за друг.Освен това сексът е много важна част от съвместният живот и трябва преид сериозно да живееш с някого да разбереш дали си подохждате в леглото,представи си,че се окаже някакъв извратен...кво прайм тогава?

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Секс преди брака?  Baner-10

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
аба.чифтосвайте са изневерявайте си защото секса е необходимост.жените като не са сайдисани не са готини не са весели не могат да ви направят една манджичка.действайте щото няма време.живота е кратък и всеки днешен жив е утрешен на гробито.преди брака след брака се секс.след брака секса не е хубав.па и рядко става.особено ако си хайванин и работиш на 3 работи и гледаш жена и деца.така най много да видиш свети Петър.спасение донякъде е че няма мъже ся. па и жената не чака тя ша си намери мищурия даже и да я сайдисва човек па ко остава да седи на сухо.вибратора гаси пожара от желания най много за месец.друго си е чистото месо дет се вика.па дойде ли някой висок слаб плочка и надарен и да може да прави ейвън....мале мале.тъй че удряй и бягай свабда на никой не му трябва.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Секс преди брака?  Ywkb

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Секса преди брака е възможен само много малка част то хората с крайни консервативни виждания.Иначе мнозинството от хората предочитат преди брака да си правят секс.В миналото е било различно разбира се, особени допреди няколко века заради църквата и религийте.

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Че то, ако няма секс преди брака (еле пък с жениха) как човек да разбере дали това му е полвинката? :dance:

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Не разваляй уискито с лед
Кафето със захар
И любовта с брак ...

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Не разваляй уискито с лед
Кафето със захар
И любовта с брак ...

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
Според мен мен не е нужно да се пазиш преди брака, ако изпитваш нещо към този човек и той към теб. Но всеки си има мнение. Аз нямам брак с моя приятел и имаме бебенце, от седем години сме заедно и се обичаме не е нужен един подпис за да бъде твой някой.

descriptionСекс преди брака?  EmptyRe: Секс преди брака?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите