BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

power_settings_newLogin to reply
+12
veselyshko_123
Izabel88
viv77
djordan
iveto81
ivetta_1997
Guster
renesme_cullen
elhrijovech
Zaharka
Алабайка
Thea
16 posters

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
Споделете, коя е тази книга, която ви е измъчила най-много и сте прочели най-бавно през живота си? Също така, колко време ви отне да я прочетете? С какво най-много ви затормози? 😄

______________________________
Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?  Dragon-Book

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
Две са - "Властелинът на пръстените", тя поне е бая обемна та имам оправдание за двумесечното четене. Другото най-мудно четене в живота ми бе на "Брулени хълмове" - намразих тази книга, сюжета и героите й от първата страничка и само от магария я дочетох

______________________________
Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?  Wogwagersng

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
"Тютюн". Не знам защо. Книгата си е много хубава, беше ми интересна, но просто не спореше.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
Шифърът на Леонардо. Не ме разбирайте погрешно, не ме измъчи самото четене. Книгата е фантастична. Прочетох Шестото клеймо и продължих със Шифъра, когато се чу, че ще има филм. Веднага спрях прочита, понеже не исках да се разочаровам от филма. Изчаках да излезе на кино, гледах го и чак тогава прочетох книгата. Ако бях направила обратното, филма въобще нямаше да ми хареса.

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
'Тъгата на сукубата' !! Умори ме тая книга.

______________________________
Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?  Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
"Престъпление и наказание" на Достоевски - вече не помня колко пъти съм я започвала с твърдото намерение да я прочета и така и не успях да я завърша.

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
"Моят Свети Валентин" на Лорън Оливър. Много добри отзиви за книгата имаше, но я влачих около година - година и половина. От началто ми стана ясно какъв е края и всичко вървеше тооолкова монотонно. Момичето, черз чиито поглед се водеше книгата беше точно от типа хора, които ми лазаят по нервите. Нищо против хората, които я харесват - просто аз не съм от тях.

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
Лятна буря на Сандра Браун. Първо докато я започна голям зор видях, стоя поне 3 месеца на нощното ми шкафче. А я четох поне 2 седмици. Много тъжна книга.

______________________________
Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?  Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
Като се замисля руската литература не ми върви и в този ход на мисли-Престъпление и наказание на Достоевски ме разби.То беше четене,пък препрочитане на отделни абзаци и пак нищо не ми влиза в главата,макар че почти всичките му книги ги оценяват като шедьорви,не бих започнала нещо негово в скоро време Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?  3777512026

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
100 години самота! Не знам вече, за кой път се мъча да я прочета...

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
За момента се сещам на Щефани Рос втората книга бях я почнала преди две седмици и даже не я довърших и я зарязах

______________________________
Без да знам нищо аз просто крещях,
имам само този спомен.
Сърцето ми, което беще студено като лед,
ще бъде ли забравено след като заспя?
Искам да избягам от болката,
която ме е оковала!
Твоят глас, който прошепва "обичам те.",
чувам го в главата си всеки ден.
Но ти къде си?

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
Под Игото- докато я довърша прочетох още 3 книги. Много ми беше тежка за четене. Друга, която също ми вървеше много трудно и накрая я оставих недочетена беше Червено и Черно на Стендал.

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
Тангра - Ат, а има още 16 тома. но пък като се зачетеш и сякаш си там, в степите при древните българи...

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
Под Игото-голяма мъка беше Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?  909357165

______________________________
Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?  Signat10

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
"Любов" - много се измъчих. В интерес на истината нямах сили и я оставих на предпоследната глава.
Реших, че като ми дойде нагласата ще я чета от ново.

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
“Записки на бълг. Въстания”

Sent from Topic'it App

descriptionКоя е книгата, която прочетохте най-бавно?  EmptyRe: Коя е книгата, която прочетохте най-бавно?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply