BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Електронни четци

power_settings_newLogin to reply
+37
soniamit
sido37
lki99
nk73
adventureb
iliev__68
yuliana88
iveto81
animiteva
polina_dobreva
Evitta
varnam
Tais
perla333
yordankak
PetyaG
renesme_cullen
Nienore
zdravec
mizrahi
aranna
milenaka
Christina.
zzizzinka
Ellendary
katitomileva
Cenedra
Renesita
Ashlie
~ Mistery writer ~
svetla
naFarela
yanitsa1
MuryG
Thea
Zaharka
Merry
41 posters

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyЕлектронни четци

more_horiz
First topic message reminder :

Електронни четци - Page 3 Barnes_and_noble_nook_e_book_270x358
Напоследък е доста модерно да притежаваш таблет, електронен четец и други подобни. На мнение съм, че биха били от полза, в зависимост от вашите нужди.
Тези от вас които притежават електронни четци на книги или имат приятели, познати или колеги, които имат, биха ли изказали мнение? Отдавна съм заинтригувана от това ново творение. Тези от вас, които имат някакви наблюдения какво биха казали за марки, характеристики. Дали е по-удобно с тъчскрийн или с клавиши. Лично аз вече не се спирам на тъч скрийн.
Някои казват, че колкото повече екстри има, толкова по-добре. Други, че колкото повече има, толкова повече се бъгва. И не трябва да се доверяваме, че "винаги по-скъпото излиза по-качествено и по-евтино".
Как бихте насочили някой, който тепърва ще си купува електронен четец, какво бихте го посъветвали?


______________________________
Електронни четци - Page 3 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
renesme_cullen написа:
От около 2 месеца имам Kindle Paperwhite. Много е сладък, компактен и четенето с него е страхотно. :love: 





Аз го имам от 1 месец. Споделям напълно мнението ,страхотен е няма грешка !

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
От някъде три месеца имам Kindle 4 и съм много доволна. Като си помисля че две години отлагах да си взема четец...А за Calibre..само аз ли не съм доволна от тази програма?! По едно време ми правеше проблеми - не искаше да ми конвектира някои файлове и..ами ядосах се и й теглих една Електронни четци - Page 3 2115147716 Сега си използвам онлайн конвектори и то главно от doc до mobi или pdf.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Аз имам Nook Simple Touch Glowlight ,много съм доволна.А с подсветката се родих.Чета си без проблем в тъмното.Получих го май месец миналата година и ходих на море с библиотеката Електронни четци - Page 3 909357165 Харесва ми че има microSD слот за външна памет.В момета имам над 500 книги в него и си го разнасям навсякъде.И без това у дома вече няма място за книги ,четеца ми разреши този проблем.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Киндъл е много хубав четец, ако не се налага да се чете книга в пдф формат. Лично аз ползвам айпад мини, екрана е 7,9" и ми е перфектен за четене.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Prestigio MuitiPad 8.0 HD върши ми чудесна работа хем аз си чета на него, хем дребосъка си играе игрички .. и така има мир в къщата :whistle: 

______________________________
Електронни четци - Page 3 335495c

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Аз съм с киндъл и съм много доволна.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Подариха ми таблет Touchlet, пълен кошмар. Не може да отваря филми ако не е в определена резолюция. Чете книги само в един формат.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
aranna написа:
Аз разгледах четец с подсветка, но чесно казано не възнамерявам за сега да си купувам такъв. Продават лампички, които са точно за четец. Подсветката ми се стори... Добра е, но нещо не ми хареса.



Промених си мнението. От повече от половин година съм с PocketBook LUX с подсветка! Електронни четци - Page 3 2115147716 Електронни четци - Page 3 3569552857 И съм много, много доволна!
Харесвам си и стария таблет, но подсветката... Това е друго нещо!

Моя приятелка е с Nook и самата тя казва, че няма място за сравнение. Nook- а не може да "стъпне и на малкия пръст" на PocketBook-а.
Съгласна съм с нея.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Електронни четци - Page 3 622touch_white_ru_frontrender
Моя е ето този.Чете формати като EPUB,PDF,JPEG,TXT,HTML,GIF и др. Доволна съм като цяло с единствената разлика, че предпочитам да държа в ръката си книга от хартия :) , но като нямам книжно, хващам четеца.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Преди около две години имах Kindle, но най-удобно се чувствам като чета с i-pad. Отваря всички формати и лесно се регулира контраста,което беше основното ми притеснение.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Аз от два месеца съм с Pocketbook Ultra и съм много доволен, само дето камерата му е напълно безсмислена дори и за сканиране на документи.Иначе подсветката е голяма работа за четене на тъмно.Не знам защо повечето не е харесват, а от форматите ползвам само Epub. Всичко разбира се е лично мнение.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
За съжаление все още нямам електронен четец, уж все се оглеждам, но продължавам да чета на телефона.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Pocketbook - много е удобно за път. Усещането да чета книга на хартиен носител, като тръгна някъде на път трябва да нося допълнителен куфар с книги, затова електронният четец просто ми е необходим. Не мога без книга.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Препоръчвам Nook Glowlight - сигурно съм прочел над 500 книги на него, touch-a и особено подсветката му са много удобни. Моят съм го root-нал и използвам Cool Reader като софтуер за четене.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Нещо хубаво е четеца но когато си търсите задължително гледаите да има светещ екран иначе в мрачно време или на тънмо не може да се чете

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Хора имам въпрос към някой който разбира от тези неща. Днес си купих е-книга от ИК Бард, но мога да я чета само на таблета. Някой може ли да ми каже как мога да я сваля на компютъра?

Благодаря предварително

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Zaharka написа:
То половин година мина, а аз не съм се похвалила. Направо се преродих. Свърши се с разнасянето на тухли наляво и надясно. Оказа се дори по-добър от очакванията ми.
С единия колега даже си ги мерихме :haha: Оказа се, че моят невзрачен и допотопен четец е по-добър от неговия Киндъл, който му изкарва pdf файловете като картинки, а моя ги форматира автоматично и ги напасва спрямо шрифта и екрана. :slynce:

:

:yess: Имам си го от 5 години. Също като телефона, никъде не тръгвам без моя четец Pocketbook

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Свалям си книгите на компютъра или на телефона.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
Имам Pocketbook, но ползвам повече таблета,защото ми е по-удобен и не ми се налата да го сменям ,за да си чатя,слушам музика ,или друго ,докато чета.Важно е обаче да е с хубав дисплей и възможност за настройки.

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
soniamit написа:
Хора имам въпрос към някой който разбира от тези неща. Днес си купих е-книга от ИК Бард, но мога да я чета само на таблета. Някой може ли да ми каже как мога да я сваля на компютъра?

Благодаря предварително


Изтеглете си програма за четене на всички варианти на електр.книги
Аз ползвам READ ERA и съм доволна

descriptionЕлектронни четци - Page 3 EmptyRe: Електронни четци

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply