BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyХаресвате ли училището/университета си?

more_horiz
Честно ще си кажа, че го ненавиждам! А вие какви чуства изпитвате?

______________________________
Некъв нов модератор :haha:

Харесвате ли училището/университета си?    4205905T

Харесвате ли училището/университета си?    4347795O

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
Ненавиждах училището - Обичам университета, тук не трябва да гледаш едни и същи противни лица по коридора и всеки ден се запознаваш с все нови и нови хора.. различни личности с различни интереси, забавно е :P

______________________________
I saw a picture of you Hanging in an empty hallway
I heard a voice that i know And i couldn't walk away
It took me back to the end of everything
I taste it all, I taste it all the tears, again
Scream at the sky but no sound is leavin my lips

It's like i can't even feel after the way u touch me
I'm not asleep but i'm not awake after the way u loved me

I'm a Seelpwalker

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
Хмм ами аз мога да кажа че за момента харесвам училището си, не е като обикновените гимназии - и учиниците и учителите, пък за предметите да не говорим 😉

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
Харесвам училището си, харесвам паралелката си, харесвам и някои от учителите. Най-вече харесвам усещането за фамилиарност между някои учители и учениците, третират те като равен, което винаги е плюс. Харесвате ли училището/университета си?    909357165

______________________________
Every fairytale needs a good old-fashioned villain.

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
Точно там съм, където винаги съм искала да бъда. В руската гимназия. Харесвате ли училището/университета си?    909357165 Момчетата от класа са малко глупави, но е от хормоните..ще им мине ;)

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
О училището никога не съм го харесвала. Харесвате ли училището/университета си?    2115147716

______________________________
Харесвате ли училището/университета си?    4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Харесвате ли училището/университета си?    4965902g

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
Докато бях на училище, не можех да го понасям. Сега страшно ми липсва, барабар с кифлите, кроасаните и всичките глупости, които се случваха постоянно.
Университета си го харесвам много, специалността също, макар че учебният материал твърде често е убийствено малоумен и неприложим.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
В университета със сигурност е по-добре от училище

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
Ми не знам ...предполагам ,че съм на мнение "Всичко си има своите плюсове и минуси."

______________________________
Харесвате ли училището/университета си?    7zZHDJr

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
Аз и даскалото и университета много си харесвах, но сега си мразя работата Харесвате ли училището/университета си?    3382520118

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Харесвате ли училището/университета си?    P_d_10 Харесвате ли училището/университета си?    A_k_e_10

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
Може да се каже

descriptionХаресвате ли училището/университета си?    EmptyRe: Харесвате ли училището/университета си?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply