BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! Empty4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!!

more_horiz
4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! 00012024
Едва ли е преувеличено да кажем, че всяка жена е губила приятелка – независимо временно или за постоянно, заради мъж.

Има нещо в новите връзки, което кара някои жени внезапно да забравят всичките си приятелки.

Затова, преди да изгубим някоя от най-близките си, нека погледнем тези четири причини защо не бива да зарязваме приятелките си заради мъж.

Златното правило

Това правило не се е променило откакто родителите ни са ни го обяснявали като малки: „Отнасяй се с другите така, както искаш да се отнасят с теб.”, пише tia.bg. И, ако се замислим, наистина би ли ни било приятно, ако приятелките ни зарежат, защото са си намерили нов мъж? Едва ли, затова е добре да помислим и за техните чувства преди да опропастим приятелството си.

Може и да не ни простят

Има реален шанс не много далеч в бъдещето да се разделим с този нов, страхотен мъж. Но ако/когато това се случи, приятелките ни вероятно няма да са наоколо да ни помогнат да преживеем раздялата. Дори най-добрите приятелки имат граница на търпението. Затова, ако ни стане навик да ги зарязваме заради всеки нов мъж, е възможно в един момент ние да се окажем изоставените от приятелите си.
4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! 126515406
Приятелството ни може да се промени

Но дори и ако сме достатъчно големи късметлии да имаме приятелки, които не ни оставят дори и да ги пренебрегваме, взаимоотношенията ни с тях вероятно ще се променят поне малко. Приятелите все пак са хора, а хората се чувстват наранени, затова не бива да се учудваме, ако приятелката ни е малко по-дистанцирана или ако се е сближила повече с друга жена в наше отсъствие.

Нищо не е по-приятно от времето с момичетата

Без значение колко страхотен е новият мъж и колко щастливи сме с него, трябва да помним едно нещо: нищо не може да замени връзката, която имаме с приятелките си. Те ни разбират и подкрепят по начин, по който повечето мъже не могат, затова е важно да създадем баланс между времето за момичетата и това за мъжете.
4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! 127024887
Източник: http://woman.hotnews.bg

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! 4205875R

description4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! EmptyRe: 4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!!

more_horiz
Много добра и много вярна статия, която ще преместя в Дамски клуб.
Прекарала съм го и от опит знам, че е гадно. Е, някои конкретни хора после си изтърпяха последствията, че даже и с лихвите. Така че мислете преди да действате, най-малкото от егоистична гледна точка. 😉

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! EmptyRe: 4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!!

more_horiz
Всичко горе е много правилно, така че, се надявам повече момичета/жени да спазват правилата, за да може нашето приятелство да е по силно от мъжкото. :bigsmile:

description4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! EmptyRe: 4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!!

more_horiz
Много вярна статия. Жалко, че някои считат гаджетата за по-важни от приятелките...

description4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! EmptyRe: 4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!!

more_horiz
Вярна статия, но за жалост на мен ми се случи най-добрата ми приятелка да ме зареже тотално заради гаджето си. Да не говорим, че ако нещо се сдърпаха аз го отнасях. Уви дойде време и тя разбра,че не е била права... Но вече всичко е различно... Приятелството ни вече не е същото и доверието го няма. Виждаме се чат-пат за кафе, но по-скоро като познати.

description4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! EmptyRe: 4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!!

more_horiz
Браво,момичета!!!

description4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!! EmptyRe: 4 причини да не пренебрегваме приятелки заради мъж!!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply