BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Споделяте ли с родителите си?

+24
Yoana
~ЛиЛ~
Fallen_AngeL
Chocolate
devil degu
Merry
MuryG
puFF
Memento
Marie
plamsi_sl
Enigma
Didi168
~Еви~
Petia
Christina.
Zaharka
~ i.LLusion
Candyto
-` nigнт_creaтure ..
Black_Cherry
djenny_m
Strawberry
~ Mistery writer ~
28 posters

pollСподеляте ли с родителите си?

Да
6
21%
Не
10
34%
зависи
13
45%
Общо гласове:
29

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyСподеляте ли с родителите си?

more_horiz
First topic message reminder :

Споделяте ли с родителите си?!

______________________________
Споделяте ли с родителите си? - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Споделяте ли с родителите си? - Page 2 4965902g

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
Vania написа:
Кико, моля те без лични нападки и без обиди. Ако имаш някакви проблеми, моля те не си изливай гнева в форума :)) и да ни наричаш тъпи без основание.
Определено нямаш такива доказателства, за да съдиш за родителите на хората от форума. Има и лоши родители и аз съм много запозната с това. Моите са едни от тях. И ако ти разкажа как се държат и какво са правили определено и ти ще си на моето мнение. Вярно е, споделям с тях, но на доста висока цена, и то в повечето време общуването става с викане и удари, така че ...
и ако на това му викаш хора :)) не знам !!


Хмм не, че нещо.. но аз съм тоя който може да се похвали с Мис и Мистър Най-ужасни родители.. Не държа да пояснявам.. белезите сами могат да обяснят. Така, че за лоши родители, че има - не мога да оспоря, но е тъпо да се каже "Ми наш'те са лоши, дай да се държа с тях като с предмети!"..

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
Единствения човек от моето семейство, който ми е посягал е сестра ми, в това отношение не мога да се оплача. Но да твърдиш, че сме тъпи понеже не споделяме е абсурдно.. Може би преди това трябва да се замислиш дали наистина познаваш човека, защото имаше моменти, когато изобщо не се разбирах с наще дори се изнесох, но моето семейство е странно и не намирам смисъл да се обяснявам... И как смееш да твърдиш, че ползвам родителите си като банкомати?! Щом имат пари ми дават и в повечето случай сами ми дават без да си искам! Все пак това да ми дават пари си е лично тяхно решение могат да ми креснат и да ми кажат, че няма да ми дадът пари. Просто мойте родители са такива и се грижат да не ми липсва нищо! Мога да кажа, че факта, че не споделям не значи, че не обичам родителите си! Мога да се карам с тях, да ги псувам, но знам, че когато имам нужда от нещо те ще са насреща и ще преобърнат света за мен! Бих направила всичко за семейството си макар на никой да не му е ясно това!
И си мери приказките, защото очевадно не познаваш нито мен нито семейството ми и си виждал само онази страна от мен, когато съм им била ядосана!

______________________________
Споделяте ли с родителите си? - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Споделяте ли с родителите си? - Page 2 4965902g

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
Хора усещам,че тук спора за родителите се пренася в лична драма. :)
Моля ви,по-скоро ви съветвам,не се изяснявайте по форуми...просто за ваше добро.

Всеки си знае сам за себе си и никой няма право да го упреква или обижда,нито да му държи сметка.Свободна държава е.

Нека бъде мир!

______________________________
Живей.Искай.Вярвай.Опитвай.Твори.
Оги23=Любовна преспи | Цъкни и изживей мига на песента...
If the world is cold, make it your business to build fires.

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
"Зависи"
Споделям всичко. Дете съм на разведени родители и от малка съм свикнала да споделям повече с майка ми, отколкото с баща ми, но и с двамата си споделям.
Но все пак зависи, ако е нещо прекалено интимно съм гроб. Майка ми знае, че съм достатъчно умна, че да водим разговора за "пчеличките и птичките", така че за секс с нея не говоря. Виж, големия зарезил беше, когато баща ми се опита да проведе разговора с презервативите с мен Споделяте ли с родителите си? - Page 2 2115147716: Оо, страшен момент беше. :lmao2:

______________________________
Споделяте ли с родителите си? - Page 2 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
Нашите са разведени също и с майка ми не съм се виждала от години. С бащата ми мога да говоря за всичко, дори за момчета. Но той пътува много, така че няма с кого да споделя, пък и с друг едва ли бих го направила.

______________________________
Алоооооо днес събират боклука....!!! Скрий се...!!!

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
hrisetooo написа:
за някои неща само... но като цяло не :d2:

______________________________
Споделяте ли с родителите си? - Page 2 Tumblr_loimw7n3kC1qf9fr7o1_r2_500
[ eating us alive . . ]

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
-` nigнт_creaтure .. написа:
Не обичам да споделям с родителите си.. Винаги изкривяват нещата и излизам виновен за нещо. Колкото по - малко знаят - толкова по - добре за мен.
Извод: Споделянето с родители НЕ Е здравословно!


+1. И при мен е същото. Направих един опит и излезнах виновна и бях наказана От тогава нито думичка.

______________________________

Show me that you love me and that we belong together
Relax, turn around and take my hand...

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
Да и с двамата,но спестявам и на двамата по нещо

______________________________
Споделяте ли с родителите си? - Page 2 Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
Споделям всичко с родителите си,защото ги приемам като най-добрите ми приятели 😄

______________________________
Споделяте ли с родителите си? - Page 2 Vampire1h

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
да естествено знам че те са единствените хора които ще ми дадат най-добър съвет

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
не, особено ако е нещо по-лично, не обичам да знаят как се чувствам

______________________________
Споделяте ли с родителите си? - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
Да! Споделям и със сестра ми. Връзките в семейството са много важни за мен. Това са хората, които те приемат изцяло. Каквито и да ги вършиш.(Не, че не се карате и спорите, и сърдите... но просто това ти е семейството. Винаги ще си приет и обичан. Дори да си неразбран и да не приемат някоя твоя постъпка или аспект от живота ти, пак ще си обичан!)

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
Рядко и то ако съм ядосана за нещо.

descriptionСподеляте ли с родителите си? - Page 2 EmptyRe: Споделяте ли с родителите си?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите