BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Проблеми на потребителите

power_settings_newLogin to reply
+33
lucille1412
kameliqni
mariabivanova
Любов
Yoni
n.kirilova
Venka
verty
milenaka
Hades
ganinka
ves
iveto81
dragon.kiss
peri meri
desika83
wolfrigorn
nikito0o988
EvaMars
repichka
andrejandrej
Renesita
Ralna
Thea
nina1968
escapingthesun
Tania62
queen-stefi
Koen
Riddle
naFarela
Zaharka
lioni
37 posters

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyПроблеми на потребителите

more_horiz
First topic message reminder :

Споделете тук своите проблеми из форума
Te!a



Не знам защо, но ако искам да пусна анкета не мога да разделям на различни редове възможните отговори,може ли да се направи нещо или аз греша някъде? :hmm:

______________________________
Проблеми на потребителите - Page 2 Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Подозирам, че става въпрос за потребителката, която заля форума с ЛС и поради това бе наказана и лишена от право на ЛС.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Ахам, предполагам е тя. Една мома на около 21г. lora_ganeva.

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Същата.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Интересно какво печели с това. Аз например ако не мога да намеря нещо на БГ, го търся на руски или питам 1 или 2 колеги, но това не е нормално на всички по ЛС.

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Някои от нас имахме цели 4 ЛС. Но изместихме темата на разговора. За по-нататъчни кометнари - в чата.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Та...имам технически въпроси: Как да слагам спойлери, цитати от мнения, линкове (на които името им се променя, нещо което правите с "Цък!"), снимки, да вмъквам клипове? Не съм пробвала, а и не знам. Страх ме е.

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
repichka написа:
Та...имам технически въпроси: Как да слагам спойлери, цитати от мнения, линкове (на които името им се променя, нещо което правите с "Цък!"), снимки, да вмъквам клипове? Не съм пробвала, а и не знам. Страх ме е.

Когато отвориш полето за отговор, отгоре ти излизат различните опции. Там, при болдването, италика и прочие форматиране на текста. Трябва да си ги разцъкаш, за да разбереш кое за какво е. Иначе ще стане твърде дълго за обяснение. Нищо страшно няма, няма какво толкова да объркаш. 😉 

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
repichka написа:
Та...имам технически въпроси: Как да слагам спойлери, цитати от мнения, линкове (на които името им се променя, нещо което правите с "Цък!"), снимки, да вмъквам клипове? Не съм пробвала, а и не знам. Страх ме е.

За спойлер:

Код:

[spoiler]Тук слагаш текста[/spoiler]

За клипове от Ютуб:

Код:

[youtube]Тук слагаш линка към клипа[/youtube]

За цитат:

Код:

[quote]Тук слагаш текста[/quote]

За снимки:

Код:

[img]Тук слагаш линка към снимката[/img]

За линкове с "Цък":

Код:

[url=Тук слагаш линка]Цък![/url]

За клипове от вбокс:

Код:

Под всеки клип има опция "вграждане в твоя сайт. Кликваш на нея и ти се появява един html код. Копираш кода директно в мнението си и клипа излиза, след като публикуваш мнението.

Това са по-важните кодчета, ако ги знаеш наизуст. Ако не ги знаеш, най-добре си работи с бутончетата, които са над полето за писане на мнение. Като задържиш курсора на мишката върху някое, си пише за какво се използва.

______________________________


 
         
       

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Благодаря, Koen! С кодовете ти ми е по-лесно.

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Благодаря, Koen! :bighug: 
Добре, че си ти..че да обясниш на нас, невежите. :pardon: :p2: 

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Проблеми на потребителите - Page 2 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Здравейте, не знам дали тук е мястото,но опитвайки се да отворя фен превода на среднощен ловец и ми показва че не съществува, махнат е наистина от сайта или трябва да натрупам повече коментари?

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Здравей. Трябва да направиш 10 коментара, за да можеш да виждаш преводите.

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Благодаря ти !

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
В раздел "Забавлението е тук" има тема "Покажи декстопa си :)" . Излиза ми ~Само Потребители със специални права могат да отговарят в този форум .

______________________________
😉    Проблеми на потребителите - Page 2 Tumblr_mckgg6yHYp1rjizduo1_400    😉

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
desika83 написа:
В раздел "Забавлението е тук"  има тема "Покажи декстопa си :)"  . Излиза ми ~Само Потребители със специални права могат да отговарят в този форум .


Това значи, че трябва да си си направил/а задължителните 10 мнения. Вероятно и да си престоял/а около седмица във форума, за да можеш да пускаш линкове.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Е, нали е снимка на десктопа , не е линк от някъде си , на нещо си . Просто моята снимка е на бебчето ми  Проблеми на потребителите - Page 2 1997570614  Малко странно ми стана , но както и да е . Благодаря ти !

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
преди мен прочетох за сходен на моя проблем - налага ми се да си пиша мнението по няколко пъти и наистина накрая просто от толкова писане на едно и също съм много кратка. Вдъхновението ми изчезва

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
peri meri написа:
преди мен прочетох за сходен на моя проблем - налага ми се да си пиша мнението по няколко пъти и наистина накрая просто от толкова писане на едно и също съм много кратка. Вдъхновението ми изчезва


Временно е (надявам се). И аз се сблъсках със същото. Съжалявам. Ще се опитаме скоро да го отстраним.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Не ме разбирайте погрешно,радвам се , че има ентусиазъм и се полага труд ,за да ни разнообразявате с визията на форума, който впрочем е жесток, но нищо не разбирам от новата визия.
Преди беше оцветено в червено , ако не е прочетено или видяно ново мнение. Сега всичко ми е еднакво.

______________________________
😉    Проблеми на потребителите - Page 2 Tumblr_mckgg6yHYp1rjizduo1_400    😉

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
Здравейте :) Понеже не съм много "на ти" с форумите, как мога да си намаля подписа, да не заема толкова много място. Благодаря предварително :)

______________________________
Проблеми на потребителите - Page 2 288181y

descriptionПроблеми на потребителите - Page 2 EmptyRe: Проблеми на потребителите

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply