BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

За какво мислите преди да заспите?

power_settings_newLogin to reply
+26
ronkata87
FERRARI
t.lisheva
Laura_Sunny
dani~aba
galinakarova
vangobi
peri meri
iveto81
wolfrigorn
kristi1985
Tamtam
Thea
lioness
Lanfear123
julie86
silviya_borisso
Order.of.Chaos
desistela
нел-j
borito93
byh4o
kaaamzzz
Riddle
Zaharka
~ Mistery writer ~
30 posters

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyЗа какво мислите преди да заспите?

more_horiz
First topic message reminder :

Винаги ми е било любопитно за какво мислят другите хора, преди да легнат да спят. Аз мечтая, мисля си за близките ми хора... И най - вече мечтая 😄 😄

______________________________
За какво мислите преди да заспите?  - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

За какво мислите преди да заспите?  - Page 2 4965902g

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
Мечтая или чета книга.

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
Аз докато реша за какво да мисля и съм заспала
Шегувам се,мисля за това,което по някакъв начин ме е развълнувало през деня,може и да е лошо,може и да е хубаво,или пък за нещо което ми предстои на следващия ден и така.Но малко мисля,защото бързо заспивам.

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 Emptydani~aba

more_horiz
Лягам и изхвърлям всичко негативно от главата си....мечтая...Обожавам да спя!!!

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
Обикновено заспивам, докато чета или зяпам лаптопа :)

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
Винаги чета почти докато не заспя. После си мисля или за нещата, които са ми се случили през деня или си мечтая какво искам да се случи на следващия ден :)

______________________________
"Believe that dreams come true everyday... because they do..."

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
мисля си дали да не оправя жената още веднъж и ако е навита след това нямам сили да мисля

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
За нещата които се надявам да ми се случат утре!

______________________________
Майната й на колекцията ти обувки!!!
Покажи ми колекцията ти КНИГИ!!!

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
ами обикновено се сгушвам до съпруга ми или ако и това не помага чета книга

______________________________
Винаги търся доброто в хората…лошото те сами го показват.

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
Измислям си разни истории с приключения, в които яз съм главният герой. Обикновено в тях се бия срещу разни чудовища. По някое време неусетно заспивам.

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
Че трябва да спя ,защото ми остават 3часа до време за ставане За какво мислите преди да заспите?  - Page 2 909357165

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
И аз се приспивам с книга. Размисля ли се, няма спане.

descriptionЗа какво мислите преди да заспите?  - Page 2 EmptyRe: За какво мислите преди да заспите?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply