BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПрестъпления от класа EmptyПрестъпления от класа

more_horiz
Реших, че ще бъде много интересно ако създадем такъв подраздел. Не, не за сериала .. а по темата.
За най-големите измами в историята, за велики фалшификатори и обири. И т.н.
Е, изкажете мнението си!?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПрестъпления от класа EmptyRe: Престъпления от класа

more_horiz
Useless.

Раздел, който не дава хубав пример, нито полезни идеи.

______________________________
Престъпления от класа Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПрестъпления от класа EmptyRe: Престъпления от класа

more_horiz
:lmao: :lmao:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПрестъпления от класа EmptyRe: Престъпления от класа

more_horiz
Renesita написа:
Useless.

Раздел, който не дава хубав пример, нито полезни идеи.


А трябва ли моментално да дава някакви идеи подобен раздел и с какво е по-различен от останалите? Така де, когато влизам в даден форум, не търся идеи, нито примери... По-скоро се осведомявам за света около мен, чета позиции на различни хора, но да се коригирам от тях... Едва ли!

По темата ---> на мен идеята ми харесва. :slynce:

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Престъпления от класа 17
Престъпления от класа 4205876W

descriptionПрестъпления от класа EmptyRe: Престъпления от класа

more_horiz
Едно от важните неща,които ценя в хората е умът,по-точно високата интелигентност.Винаги съм уважавала и възхищавала на гениите.Артисти,музиканти,учени и т.н.
За мен лично хората,влезли в историята като ненадминати мошеници,фалшификатори,измамници са също "своего рода" гении-артисти.Затова ще ми е интересно да прочета и науча повече за тях и "творенията"им.
Защо пък да дават лош пример.Ще разказваме само за най-изтънчените и уникални престъпления/не за изроди-убийци/.
Гласувам -ЗА

descriptionПрестъпления от класа EmptyRe: Престъпления от класа

more_horiz
Е наистина повечето хора мразят мошеници и измамници.Ама,нали се сещате,че героя без злата личност я няма.. имаше го в една книга.. "Зоро" не се сещам автора,но интересна.. Престъпления от класа 2115147716 излязох от темата,извинявам се ..

______________________________
Престъпления от класа Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionПрестъпления от класа EmptyRe: Престъпления от класа

more_horiz
О, мен винаги подобни истории са ме привличали! Преди време гледах документален филм, а иначе има и заснет игрален такъв за Крадецът джентълмен. Интервюто с него беше много интересно. Вече нямам много ясни спомени, но помня, че така любезно се е държал, че на хората едва ли не им е било приятно да ги обере и после са се хвалели с честта, че са го срещнали. Също така, винаги я благодарял след всеки обир. Изключително галантен обирджия, лол. За съжаление и името ми убягва, простете! Ако някой се сети за него, може да допише след мен Престъпления от класа 909357165

descriptionПрестъпления от класа EmptyRe: Престъпления от класа

more_horiz
Като става дума за елегантни престъпници които будят по-скоро симпатии, не мога да се сдържа да не спомена това заглавие - White Collar - това е сериал по който съм много запалена и го препоръчвам на всички любители на ума.Надявам се да ви хареса...

descriptionПрестъпления от класа EmptyRe: Престъпления от класа

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply