BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Новини от ИК Егмонт

power_settings_newLogin to reply
+27
mariva
reidgi
milla71
tcveta68
didka.stz
galileo414
mi666i
maruli4
biliana_911
meri
bee123
deizi_smith321
deizi_smith123
tuleva
Alliana
Ralna
viki12
Venka
DoTo
fata_morgana
iveto81
Малчо
ves
Christina.
martetou
liusi
Zaharka
31 posters

descriptionНовини от ИК Егмонт - Page 6 EmptyНовини от ИК Егмонт

more_horiz
First topic message reminder :

Тук можете да пускате всичко свързано с издателството, което ви се стори интересно. Новини от ИК Егмонт - Page 6 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionНовини от ИК Егмонт - Page 6 EmptyRe: Новини от ИК Егмонт

more_horiz
Qni7a написа:
Единствената книга,  на която се зарадвах, е на Кристина Лорен.  Другите нещо немогат да ме грабнат.  Разочарована съм и то много.  Беше казано за "Повелители на нощта" и "Ловец на гилдията " ще бъдат продължени,  а сега излизат с извинението,  че са спрени поради липса на интерес.  То значи,  че аз като читател не съм важна (и не съм само аз) и това страшно много ме изнервя.  
И това,  на което сега обърнах внимание,  е че никъде не видях третата книга на "Братята Уокър" (дано е мое недоглеждане).



И аз съм съгласна с твоето мнение Новини от ИК Егмонт - Page 6 758663567 и вече даже избягвам да чета книгите от новите им поредици поради тази причина, но аз също не видях нищо за трета книга за "Братята Уокър" и чакам четвъртата за "Братя дьо Грас" ...надявам се скоро всички да си получим продълженията Новини от ИК Егмонт - Page 6 909357165

descriptionНовини от ИК Егмонт - Page 6 EmptyRe: Новини от ИК Егмонт

more_horiz
Книгите за братята дьо Грас и Уокър няма да излязат. Говорих с издателството и те казаха, че поради слабия интерес няма да довършат поредиците.

descriptionНовини от ИК Егмонт - Page 6 EmptyRe: Новини от ИК Егмонт

more_horiz
Защо ги почват тези поредици с по десетина книги, след като изобщо не възнамеряват да ги завършат? много им се чудя и определено не ги разбирам. Да продължават да си пускат, тези новите книжки, който аз лично не съм чела. И после да се чудят и оплакват, че нямат продажби.

descriptionНовини от ИК Егмонт - Page 6 EmptyRe: Новини от ИК Егмонт

more_horiz
Да,напоследък Егмонт са под всяка критика;или започват поредица,която не завършват или превеждат 5 книга или нещо подобно.

descriptionНовини от ИК Егмонт - Page 6 EmptyRe: Новини от ИК Егмонт

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply