BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionБулка смени девет рокли на сватбата си EmptyБулка смени девет рокли на сватбата си

more_horiz
Девет месеца преди да мине под венчило с годеника си Джо Глас, 25-годишната манекенка първоначално капарирала 18 рокли

Булка смени девет рокли на сватбата си Image

Мечтата на всяка булка е да изглежда зашеметяващо в сватбения си ден. Дори ако трябва да даде 20 хил. паунда за девет рокли, които ще се наложи да сменя през цялото време.

Такава е историята на британката Хелън Манка, която, какво всяко друго момиче, мечтаела за перфектната сватбена рокля, но накрая попаднала на толкова много и все хубави, че просто не могла да спре вниманието си върху една (Вж. снимки на Хелън).

Затова купила всичките, като дала за тях общо над 20 хил. паунда.

Всъщност, бройката на роклите била дори по-голяма, пише британският "Дейли мейл".

Девет месеца преди да мине под венчило с годеника си Джо Глас,

25-годишната манекенка капарирала 18 рокли.

В деня на сватбата си тя отбрала девет от най-любимите си тоалети и се преобличала непрестанно – по време на церемонията, после на купонът в дискотеката и така до сутринта.

"Всеки път, в който пробвах някоя рокля, си казвах, че просто трябва да я имам", споделя Хелън.

"В момента, в който се прибрах вкъщи с всички, които бях купила, си дадох сметка, че просто не мога да избера една от тях. Накрая бях отрупана с 18 рокли.

Знаех, че не мога да се преобличам през 20 минути, за да се появя с всичките, затова избрах само девет и си съставих точен график по кое време с коя да бъда и колко минути ще ми отнеме преобличането.

Настоящият й съпруг, който изкарва 60 хил. паунда годишно, платил за осем от тях.

Деветата била подарък от родителите й. С нея тя била облечена на първия си танц като омъжена жена.

От всички рокли, настоящата госпожа Глос върнала една в магазина, три дарила за благотворителност, а пет продава в интернет.

Съпругът й коментира странното решение на жена си така:

"Много хора си мислят, че е луда, но аз я обичам, защото е уникална. Тя изглеждаше невероятно във всяка една от роклите, които облече."


http://www.vesti.bg

descriptionБулка смени девет рокли на сватбата си EmptyRe: Булка смени девет рокли на сватбата си

more_horiz
Разбирем да смениш една-две рокли, но чак 9 ми се вижда малко прекалено

descriptionБулка смени девет рокли на сватбата си EmptyRe: Булка смени девет рокли на сватбата си

more_horiz
Малоумна работа, на мен ми изглеждат еднакви! Булка смени девет рокли на сватбата си 2115147716

______________________________
Булка смени девет рокли на сватбата си 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Булка смени девет рокли на сватбата си 4965902g

descriptionБулка смени девет рокли на сватбата си EmptyRe: Булка смени девет рокли на сватбата си

more_horiz
Не звучи като най-приятната вечер, в която само трябва да мисли след колко време е следващото преобличане.

descriptionБулка смени девет рокли на сватбата си EmptyRe: Булка смени девет рокли на сватбата си

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply