BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionШифърът на Леонардо EmptyШифърът на Леонардо

more_horiz
Шифърът на Леонардо 4884561q


Шифърът на Леонардо



Автор: Дан Браун
Издател: Бард
Раздел:
• Трилъри
• Световна проза
• Преводна художествена литература
• Художествена литература
Цена: 11.99 лв.


Неразгадаем шифър, скрит в произведенията на Леонардо да Винчи.
Поразителна истина, скрита от векове...
Докато е в командировка в Париж, харвардският професор по история на символите Робърт Лангдън е събуден посред нощ: един възрастен уредник в Лувъра е убит в музея. Край трупа му полицията намира озадачаващ шифър. Докато се опитва да го разгадае, Лангдън с удивление открива, че той води до пътека от кодове, скрити в творбите на Леонардо - кодове, изложени пред очите на всички, и все пак находчиво скрити от художника.
Лангдън обединява силите си с талантливата френска криптографка Софи Нево и установява, че покойният уредник е бил брат от Ордена на Сион - тайно общество, към което са принадлежали сър Исак Нютон, Ботичели, Виктор Юго, Леонардо и други прочути личности.
В шеметна надпревара из Париж и Лондон Лангдън и Нево се състезават с безлика влиятелна фигура, която сякаш предугажда всеки техен ход. Ако двамата навреме не успеят да разшифроват загадката, древната тайна на Ордена на Сион, сензационна историческа истина, завинаги ще бъде изгубена.
Романът, четвърти за автора след Шестото клеймо, Метеоритът и Цифрова крепост, утвърждава появата на новия интелигентен трилър... абсолютно непредсказуем до поразителната си развръзка.


Последната промяна е направена от Zaharka на Вто 12 Юни - 20:10; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionШифърът на Леонардо EmptyRe: Шифърът на Леонардо

more_horiz
Изумен съм, че все още никой не е писал в темата за тази чудесна книга. "Шифърът на Леонардо" не се превърна в бестселър, заради спорните теми, които се обсъждат в него, а защото притежава множество литературни качества. Това е една стойностна книга, която всеки любител на мистериите трябва да прочете.

______________________________
Шифърът на Леонардо Fearj

descriptionШифърът на Леонардо EmptyRe: Шифърът на Леонардо

more_horiz
Подозирам, че филмът отказа много хора да прочетат тази книга. :pardon:

______________________________
Шифърът на Леонардо Dragon-Book

descriptionШифърът на Леонардо EmptyRe: Шифърът на Леонардо

more_horiz
Te!a написа:
Подозирам, че филмът отказа много хора да прочетат тази книга. :pardon:

Аз съм я чела отдавна и бих казала, че беше изключително грабваща. Обичам подобни истории и на мен лично ми хареса много, препоръчвам я!

______________________________
Шифърът на Леонардо 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Шифърът на Леонардо 4965902g

descriptionШифърът на Леонардо EmptyRe: Шифърът на Леонардо

more_horiz
Ами, щом за една седмица успя да обиколи цялото семейство... предполагам, че няма какво повече да казвам. Невероятна книга, невероятен автор, невероятен стил, невероятни идеи. Мисля, че се повтарям вече в много от коментарите, ама какво да се прави. :pardon:
А никой филм, правен по книга на Дан Браун, не си струва. Горещо препоръчвам всички книги. Зарежете филмите и си запазете нервите. :goodjob:

ПП: Абе, хора, само на мен ли масово не ми излизат обложките!? :unsure:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionШифърът на Леонардо EmptyRe: Шифърът на Леонардо

more_horiz
Ако трябва да бъда честен, научих за книгата точно покрай фурора около филма, но, за щастие, не успях да го гледам. Тъкмо, когато се бях захванал с тази задача, се появи друга, по-неотложна работа и за това така и не пристъпих до гледане на продукцията. Това ми позволи да прочета книгата и изобщо не съжалявам.

Обложката на "Шифърът на Леонардо" няма как да ви зареди, защото връзката сочи към несъществуващо изображение - http://i1.helikon.bg/65658z.jpg. На никого не зарежда, освен ако не е почиствал данните от посещението на страницата редовно и изображението е останало в кеша.

______________________________
Шифърът на Леонардо Fearj

descriptionШифърът на Леонардо EmptyRe: Шифърът на Леонардо

more_horiz
Значиии трябва да се хвана да прегледам всички теми и да ги оправя, че проблемът се среща на доста места. Ама мързела ми е в повече. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionШифърът на Леонардо EmptyRe: Шифърът на Леонардо

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply