BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСезон 6, епизод 22 - The Man Who Knew Too Much (season finale) EmptyСезон 6, епизод 22 - The Man Who Knew Too Much (season finale)

more_horiz
Сезон 6, епизод 22 - The Man Who Knew Too Much (season finale) Cw-tsr-supernatural-episode-photo-622_092253-ac6948-253x338.jpg?1306653412

Сезон 6, епизод 22 - The Man Who Knew Too Much (season finale)

Стените в главата на Сам се срутват и адът настъпва на Земята. Дийн и Боби този път са абсолютно безпомощни и няма как да му помогнат, така че са принудени да стоят настрана докато Сам се пречупва. Битката за Рая стига повратната си точка и Кас трябва да вземе някои решения. Робърт Сингър режисира епизода по сценарий на Ерик Крипке.



Свали целия сезон:

zamunda / kickasstorrents

______________________________
Сезон 6, епизод 22 - The Man Who Knew Too Much (season finale) Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 22 - The Man Who Knew Too Much (season finale) EmptyRe: Сезон 6, епизод 22 - The Man Who Knew Too Much (season finale)

more_horiz
Сезонът завърши както винаги умопомрачително! Останах в шах и мат, просто без думи. Не знам как ще дочакам сезон 7, но едно е сигурно - това скоро няма омръзване!
Въпреки всичко, въпреки, че Кас никога не ми е бил чак толкова любим, колкото Сам и Дийн, пак си ми е любимец и ми стана много неприятно, слабо казано. Той, така да кажем, изпатка... Но, колкото и да е налудничаво и въпреки всичките му грешки, честно казано аз още вярвам в него и вярвам, че ще се върне към предишното си аз, просто не мога да си представя нещата по друг начин. ❌ Ще се намери някакъв начин, не може просто да остане така тази работа... :unsure:

______________________________
Сезон 6, епизод 22 - The Man Who Knew Too Much (season finale) Dragon-Book
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply