10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 неща, за които не си струва да съжаляваш

+8
matricata_rap@abv.bg
elpar14
iveto81
Radost_09
beb4enceto
Smile23
Zaharka
Petia
12 posters

Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by Petia Съб 14 Май - 19:19

10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Напълно в реда на нещата е понякога да си напомняш, че веднъж се живее!


1. Прекаляваш с шоколада.

2. Гаджето, което заряза в десети клас, сега е проспериращ банков шеф, живее в прекрасна къща и кара последен модел Audi.

3. Напусна работата си като сътрудник в правна кантора, за да се пробваш като аниматор на морето.

4. Боядиса косата си на кичури във всички възможни нюанси на червеното.

5. Твоя приятелка ти отмъкна гаджето. Е, толкова по-зле и за двамата.

6. Маниачка си на тема обувки. Имаш около 40 чифта и бройката им поетапно се увеличава.

7. Склонна си да пръскаш също толкова пари за шопинг-терапия от всякакво друго естество.

8. Обичаш да се глезиш с релаксиращи масажи. Дори това да значи, че два дни ще караш на пържени яйца вместо на пържоли.

9. Въпреки всичките клетви пред себе си, все не успяваш да стигнеш до спортната зала.

10. Постепенно заприличваш на майка си.


Последната промяна е направена от Petia на Съб 14 Май - 19:21; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .
Petia
Petia
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 1452
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by Petia Съб 14 Май - 19:20

6. Маниачка си на тема обувки. Имаш около 40 чифта и бройката им поетапно се увеличава.

Много точно за мен :lmao:

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .
Petia
Petia
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 1452
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by Zaharka Съб 14 Май - 19:33

В този живот за нищо не трябва да се съжалява. Всичко е станало, защото така е трябвало да стане. Което не е станало - не е трябвало да стане. И най-важното - всичко е минало. Защо да се съжалява за нещо, което няма начин да се промени!? :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Zaharka
Zaharka
Администратор

Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by Smile23 Пет 29 Ное - 17:20

Няма смисъл да се гледа на зад.Караш напред и това е!Иначе 10.много май-отговаря за мен.:pardon: 

______________________________
10 неща, за които не си струва да съжаляваш  CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:
Smile23
Smile23
Маниак

Чете : Скарлет-Александра Рипли
Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 592
Регистрация : 09.04.2013
Местожителство : Гент-Белгия

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by beb4enceto Нед 7 Фев - 11:16

1. Прекаляваш с шоколада. Това е единственото, което отговаря за мен от десетте.
beb4enceto
beb4enceto
Читател

Брой мнения : 10
Регистрация : 07.02.2016

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by Radost_09 Нед 7 Фев - 11:29

1. Прекаляваш с шоколада. - Вече съм се примирила. При мен, когато става въпрос за шоколад - съпротивата е безмислена :headbang:

9. Въпреки всичките клетви пред себе си, все не успяваш да стигнеш до спортната зала. - е, все някога ще стигна

______________________________
Аз обичам живота ...
и той обича мен! ;)
Radost_09
Radost_09
VIP

Чете : По всяко време
Пол : Female
Брой мнения : 2653
Регистрация : 03.01.2016

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by iveto81 Нед 7 Фев - 12:34

Всичко се отнася за мен освен 2, 3 и 5. За нищо не съжалявам, освен понякога за определени обувки. Харесват ми, купувам, но не нося, защото са с прекалено високи токове и не са ми удобни. Но както е казано и по горе, веднъж се живее, щом съм го направила няма смисъл да съжалявам.

______________________________
10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by elpar14 Вто 24 Сеп - 23:12

Не трябва да съжаляваш за нищо. Хора сме- правим грешки. Учим се от тях и продължаваме напред и само напред към бъдещето.
elpar14
elpar14
Въздухар

Брой мнения : 4
Регистрация : 24.09.2019

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by matricata_rap@abv.bg Сря 25 Сеп - 8:28

Единствено съжалявам понякога ,че не съм обърнала внимание на малкия за нещо или не съм имала търпение да обясня или не съм успяла да си сдържа нервите. Всичко друго пращам по дяволите, но за тези неща наистина искрено съжалявам понякога, макар и да не са в 10-та. 10 неща, за които не си струва да съжаляваш  346811412
matricata_rap@abv.bg
matricata_rap@abv.bg
VIP

Чете : Всичко
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 4080
Регистрация : 10.09.2019

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by АВА Сря 25 Сеп - 10:06

Преяждам с шоколад,но не съжалявам.Също прекалявам с купуването на нови чифтове обувки.Не съжалявам за грешките си,от тях съм получила ценни уроци.Гледам само напред.


Последната промяна е направена от АВА на Сря 25 Сеп - 10:24; мнението е било променяно общо 2 пъти
АВА
АВА
VIP

Брой мнения : 6373
Регистрация : 02.05.2018

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by matricata_rap@abv.bg Сря 25 Сеп - 10:14

АВА написа:Правила съм грешки естествено,но от тях единствено съм се учила.Е,някои грешки,съм правила повече от веднъж,но какво пък,така съм получила потвърждение-казвам си-упорита съм,това е хубаво качество.Най-важното,според мен е,да станеш и отново да тръгнеш напред.Никога да не се отказваш,да търсиш по-доброто,за теб и близките си.При мен е така- не винаги нещата се получават веднага или от първия опит-с изключение на брака и детето ми.Но пък затова,когато нещата станат,ги оценявам повече.Не съжалявам за нищо-нито за постъпките и решенията си,нито-за многото чифтове обувки.Само напред вървя-назад е моето минало и то ми е помогнало,да се изградя такава каквато съм-а аз се харесвам! 10 неща, за които не си струва да съжаляваш  909357165
10 неща, за които не си струва да съжаляваш  486223524 Съвършено права
matricata_rap@abv.bg
matricata_rap@abv.bg
VIP

Чете : Всичко
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 4080
Регистрация : 10.09.2019

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by АВА Сря 25 Сеп - 10:20

Радвам се,че си харесала мнението ми.Коригирах го,защото реших,че не е съвсем по темата.Но иначе стоя зад думите си!Пожелавам на всички читателки във форума,както и на екипа-прекрасен ден!!!
АВА
АВА
VIP

Брой мнения : 6373
Регистрация : 02.05.2018

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by bogoridi Чет 7 Ное - 1:33

Браво!
bogoridi
bogoridi
Читател

Чете : Много
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 24
Регистрация : 01.08.2018
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by vladimira8507 Чет 7 Ное - 8:12

Не съжалявам за нищо. Така съм го чувствала, така съм го направила. Научавам урока и продължавам. 10 неща, за които не си струва да съжаляваш  909357165
vladimira8507
vladimira8507
Читател

Чете : Всеки ден.
Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 18
Регистрация : 09.05.2016

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by optimeon Сря 7 Окт - 11:42

1. Прекаляваш с шоколада.

виновна
интериорни врати,end of tenancy cleaning london,неонови реклами,извънбордов двигател
avatar
optimeon
Активен

Брой мнения : 236
Регистрация : 02.07.2020

Върнете се в началото Go down

10 неща, за които не си струва да съжаляваш  Empty Re: 10 неща, за които не си струва да съжаляваш

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите