BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Ако имахте възможност да не сте човек?

power_settings_newLogin to reply
+71
Saso
tani_w
nadislaw
Pipilotaeuforia
kraseto1883
desa53
Iv_dn
Irena Nikolova
blackwater
InnaV
stelinia
mi6lena
десистанева
Verji
milaleks
NETI8888
Bilie Gean
si76si
Demon OF Passion
katherinemeow
andrea03
krissito
Mariyana
Black_pearl_94
ar6i
Sirena$
natiii_99
garvana1308
Старшината
EvaMars
tanittta
criminalz
ati.web
ева
ts.bojinova
ceceto
4ona
Villy.Petroff
Yris
lili_hrisi
Уилиам Корвинус
нел-j
elhrijovech
guardian_angel
petinka77
biscuitm0nster
FallenAngel
memento_mori
Anichkaaaaaaaaaa
passion..
lioni
Imm0rtal
mi_mi
plamena13
AliceF
BlackRose
Lybu
snejana_78
Tami_539
zax
desistela
Kitty*
wolf.star
Akherousia
ctivi1983
D.G.
Riddle
Josette Vigée-Lebrun
rhin
morgana
~ i.LLusion
75 posters

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyАко имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
First topic message reminder :

Ако имахте възможност вече да не сте човек, а някакво същество, кое бихте избрали и защо!?
Какви биха били подбудите ви да стигнете до това.
Не че има как да стане, но просто всеки понякога се е запитвал (особено на феновете на фантастиката) сега ако бях .. еди си какво, щях да свърша това по-добре, по-бързо, по-лесно .. :haha:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Вампири, върколаци, магьосници всички са изключително запленяващи и вълнуващи всеки с способностите си, но аз искам да съм Нефилим, (паднал ангел) с черни крила и могъщи те са изключително красиви създания

______________________________
I saw a picture of you Hanging in an empty hallway
I heard a voice that i know And i couldn't walk away
It took me back to the end of everything
I taste it all, I taste it all the tears, again
Scream at the sky but no sound is leavin my lips

It's like i can't even feel after the way u touch me
I'm not asleep but i'm not awake after the way u loved me

I'm a Seelpwalker

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
може би вампир :kovcheg:

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Като гледам повече от 50 % от хората в този форум искат да са вампири ..Признавам, че да си безсмъртен и красив не е за изпускане, но ... кой би искал да наранява други животни или хора , пиейки кръвта им... или да се придвижват само нощем / е , май има и дневни вампири напоследък /. А постоянната угроза от някой дебнещ ловец на вампири ? Не, благодаря!
Аз предпочитам да съм фея или добра магьосница - в хармония с природата .

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Ммм като се замисля май най-примамливо ми е върколак! Обаче от тея яките като Хенри :love: --->
Или като в Underworld. Другите дето са като домашни кучета не са ми много по вкуса. Някакви такива... безобидни...

______________________________
Ако имахте възможност да не сте човек? - Page 2 Tumblr_ly9qlkrRNM1qkpj04o1_500

Ако имахте възможност да не сте човек? - Page 2 4417789Q

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
И аз като фен на Underworld бих казала, че ми харесва идеята за полу вампир, полу върколак, но без да имам нито една от тяхните слабости.

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Ако приемем, че древните легенди са истина и драконите могат да променят формата си, включително в човешка, че са безсмъртни и имат магически способности.

Тогава искам да съм дракон!

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Ако имахте възможност да не сте човек? - Page 2 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Ако имахте възможност да не сте човек? - Page 2 4347753x

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Определено върколак.
Защо?Едно от най-възхитителните същества на митологичния свят.

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
ВЕщИЦА-за да мога сутрин само с едно заклинание и да се разкрасявам.Но най вече за да мога да превръщам мъжа ми в краставо ревящо магаре когато ме ядосва.

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Човек, но със свръхспособности. Един вид супергерой /може би мутант е точната дума, колкото и да не ми харесва/. Но не съм мислила точно какви да са уменията ми.
Това е една от детските ми мечти.

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Или вампир, защото обичам нощта, или нефилим.

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Двоумя се между нефилим и дракон, който да има и човешка форма... А по едно време исках да съм айез седай :lmao:

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
вампир, разбира се ! Ако имахте възможност да не сте човек? - Page 2 909357165

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Предполагам Вампир е най -близкото до това което бих била ако можех да не съм човек.

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Понеже съм си капризна искам часовника на бен тен, но вътре с по един вампир, върколак, вещица, фея ,елф и каквото там още се сетя. Ако имахте възможност да не сте човек? - Page 2 909357165

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Аз ужасно много бих искала да съм вампир. Адски яко. Но като се замисля и вещица и нефилим. Най-вече вампир, но някакъв като от среднощен ловец - лети, чете мисли, владее огъня, предвижда бъдещето.

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Ако ще съм вампир,пък макар и да не ги понасям,искам кака Кейт да е същото и да ме шамари всеки ден(малко мазохизъм,мда).

Иначе бих искал да съм вълк.Глутница-приятели до гроб.Семейство-никога не си сам дори и в най-трудните моменти.йерархия-знаш кой си,какъв си,къде ти е мястото и не се притесняваш от фалшиви приятели,надменност,интриги и т.н.,Свобода-можеш да правиш почти всичко,което си поискаш,без да се притесняваш,че ти да видиш има някой с пари,власт и така нататек който да ти подлива вода.И не се притесняваш от това че на шефа някой приятел може да ти поиска работното място ;)

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Вещица, и тогава мога да се превръщам във всичко - и във фея, и във дракон.. според зависиАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 909357165)):p2:

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
Skinwalker, Fairy, Rakshasa, Siren, Vampire, Wendigo, Amazones, Buruburu .. всички ме кефят. ;р

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Ако имахте възможност да не сте човек? - Page 2 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
инкубус.демон любовник изкусител.голяма игра ще падне.:love:

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Ако имахте възможност да не сте човек? - Page 2 Ywkb

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
върколаче или некромант ^_^ а може 2 в 1

descriptionАко имахте възможност да не сте човек? - Page 2 EmptyRe: Ако имахте възможност да не сте човек?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply