BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПисано ли ти е да станеш Фолк звезда ? EmptyПисано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

more_horiz
Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Ще ти помогнем да разгадаеш знаците на съдбата..

1.Като малка вашите те приспиваха с Тони Дачева , Глория и Мая и Магапаса.

2.Още на три годинки те качваха на масата , когато имахте гости, а ти подрусваше телце в ритъма на "Батман и ватман", докато просълзените от умиление (и от лютата домашарка ) лели ти ръкопляскаха.

3.На кръщенето ти имаше певица и оркестър , гостите дойдоха с рейс , а подаръците бяха във вид на новички банкноти, пъхвани с щедър жест в джоба на баща ти.

4.За първия учебен ден умоляваше майка си да ти купи ботуши на платформа и наметало от черна мрежа.

5.Не знаеш кои са Алиша Кийс и Кристина Агилера (и хич не ти е притрябвало).

6.Първата ти асоциация с думата "облекло" са колан с жартиери , чизми от цикламен лак и два шаренки сутиена , нахлизени един върху друг.

7.Между двете гърди има дълбок луфт , в който евентуално могат да се поберат прилично количество банкноти.

8.Ароматната смесица от винени и ракиени изпарения , пот и дим от пури те настройва палаво.

9.Изразът "ходя по участия" ти звучи някак си , така да се каже ... важно.

10.Много обичаш да се снимаш , а ти се отдава достичка - отривисто отмяташ назад екстеншъните си , нацупваш широко отворените ти устни и тикваш бюст в обектива.

11.Можеш да пишеш текстове за песни , защото ти идва отвътре да съчиняваш рими (например ; сутиен - кайен , голям - салам , силикон - милион .. ).

12.Убедена си , че е адски секси , ако дъното на гащите тисе вижда , докато танцуваш леко разкрачена.

13.Имаш приятел , който " се занимава с бизнес , но не е известен и не обича да се снима.


______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionПисано ли ти е да станеш Фолк звезда ? EmptyRe: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

more_horiz
Пропуснали са "пълна липса на всякакви гласови данни". :lmao:
Иначе довечера ще мога да спя спокойно - от мен чалгаджийка не става! :hot: :tooth:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПисано ли ти е да станеш Фолк звезда ? EmptyRe: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

more_horiz
И от мен не става!Мисля,че нямам така изтънчения усет да съчетавам мрежести потничета,лачени чизми,сутиени с подплънки и полички на пайети.
Уви,и изкуството на гримирането с тонове мазила/подържащи козметичната индустрия/и топирането,боядисването,лакирането на косата;оформянето на маникюр тип"орлови нокти"-също не го владея до съвършенство.
Интелектуалната ми култура въобще не може да се сравнява с тази на прелестните фолк-звезди - всяка дума изречена от тях е с толкова дълбок смисъл и проникновение....
Но съм горда от факта,че по едно нещо намирам прилика с тях-липсата на гласови данни/говорим за масовите чалга изпълнителки/.Горда съм,че намерих допирна точка с тях.Вече може би с голямо старание бих могла да се доближа до така бляскавия и културен живот на фолк елита. Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПисано ли ти е да станеш Фолк звезда ? EmptyRe: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

more_horiz
Ех, за жалост не мога нито от към стил нито от към гласови данни (мога да пея )да се доближа към тях, така че явно ми остава да се депресирам в някой ъгъл че не мога да съм като тях. :bigsmile:

descriptionПисано ли ти е да станеш Фолк звезда ? EmptyRe: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

more_horiz
Пази Боже! :wasnotme:

______________________________
Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionПисано ли ти е да станеш Фолк звезда ? EmptyRe: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

more_horiz
Аз на нито един критерий не отговарям Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? 2115147716

______________________________
Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Yyyyyyy

descriptionПисано ли ти е да станеш Фолк звезда ? EmptyRe: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

more_horiz
Не, от мен такова нещо няма как да стане, дори и живота ми да зависи от това. 😄

descriptionПисано ли ти е да станеш Фолк звезда ? EmptyRe: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply