BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionДобро утро на 05.05.11г. EmptyДобро утро на 05.05.11г.

more_horiz
Добро утро, поспаланковци!!

Добро утро на 05.05.11г. Dobro-utro-sisi_large

Вашата админка се завърна с пълна пара.
Е, кажете ми? Къде се губите вие последно време? Липсвате ми нещо? По занимания .. о, и то какви!! Гаджета, кафенца, а? :p2: Няма лошо .. и аз на това се бях отдала през последните две седмици без достъп до прескъпия си лаптоп.

Ох, май съм изгубила тренинг в писането на теми или статии, ако мога да ги нарека така.
Ами то покрай ходенето по военни полигони как няма. Да! Записах се на един клуб "Приятели на армията" от училище и ходихме на полигона в село Корен, днес ще имат практически урок за сглобяване и разглобяване на автомат Калашников, но уви .. мен приятелите ме скастриха, че ще взема да гръмна някоя мравка и аз се отказах :lmao: :lmao:

В същност не, но просто ме мързи да се помръдна чак до там. Определено не ставам за войник!!

И дойде време за сутрешната закуска и кафенце. Някой навит да ми направи?

Добро утро на 05.05.11г. Sladur_0.preview

Щях да говоря и нещо за форума, но честно казано в последните пет минути напълно забравих какви изречения бях подготвила, а и все още ми се губи времето, през което да седна и да разгледам най-новите теми.
За това оставям тази задача на вас и очаквам да ми кажете къде да се спра. Кое да прочета и на коя тема да обърна внимание.

Е, мисле, че се изчерпах за тази сутрин. Аз очаквам вашите отговори и желание да си побъбрим в най-скоро време тук ..

Лек ден и много усмивки!! :crazy:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДобро утро на 05.05.11г. EmptyRe: Добро утро на 05.05.11г.

more_horiz
Така добро утро и от мен скъпи мой, както каза Ваня всички се загубихме на някъде, но такова е времето, всеки си има работа и ходи на сам на там, урежда си живота, забавлява се, дерзае и т.н. Най - различни ангажименти и задачи...
Мисля да ви поздравя с нещо нетипично за мен, на което попаднах съвсем случайно докато сменях каналите Добро утро на 05.05.11г. 2115147716 Като начало клипа ми хареса, а после се заслушах и в песента и ми допадна... Защото преди тази песен не съм слушала сръбско, честна дума!!

И ми е много весела песента, макар времето да не е толкова весело Добро утро на 05.05.11г. 2115147716 Добро утро на 05.05.11г. 2115147716 Първо я сбърках с италианска :lmao: И ще ви поздравя с една нежна и уникална балада, която просто умее да грабва хората....


И не знам какво друго да ви кажа, Приятен ден и от мен :p2: :p2:

______________________________
Добро утро на 05.05.11г. 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Добро утро на 05.05.11г. 4965902g

descriptionДобро утро на 05.05.11г. EmptyRe: Добро утро на 05.05.11г.

more_horiz
УАУ!Ло,мерси за песента!
Ерос Рамацоти и Шер!-как да не е прекрасно :love: Наистина се разчувствах,признавам си без срам,че докато гледах клипа и слушах песента и очите ми се навлажниха....Защото се пее за реалните неща от живота.Сблъсквам се все по-често с загубата на хора около мен и мъката която оставят след себе си.Може би е от възрастта ми но обръщам все по-голямо внимание на близостта на хората един към друг,да вземеш колкото можеш от живота -радост,любов,приятелство.Живея близо го градските гробища.Покрай празниците наскоро посетих няколко гроба на приятели и роднини.Разглеждах надписите на другите и виждам колко млади хора си заминават ей така,точно когато започва живота им.
Съжалявам,че повдигам тази тема,но песента ми навява такива мисли в главата.Искам да ви посъветвам най-искрено:
РАДВАЙТЕ СЕ НА ЩАСТИЕТО прекрасните моменти,на приятелите си ,гледайте положително на нещата и се обичайте.
Не правете живота си по-сложен отколкото е и не забравяйте истината-че всеки един момент това може да ви бъде отнето!

Мислете позитивно и се събуждайте с усмивка на лицето :slynce:

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionДобро утро на 05.05.11г. EmptyRe: Добро утро на 05.05.11г.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply