BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Първият гроб отдясно

power_settings_newLogin to reply
+33
jmv
adamaria
Jus7_me
borito93
galileo414
Uniquemer
liusi
becky13
reni78
Guster
Stefanika
nilekta
yanitsa1
snegnik
memento_mori
iovka
shadows666
Renesita
tania_kikito
sunny2107
plop
nedialka
beni1979
нел-j
Black_Cherry
~ i.LLusion
Dili
radysan
librarian
Zaharka
Merry
tanqdimi
Thea
37 posters

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyПървият гроб отдясно

more_horiz
First topic message reminder :

Първият гроб отдясно - Page 5 230403_198390936863618_100000781382088_469261_2135458_n

Първият гроб отдясно, книга първа
Даринда Джоунс

Очаквайте на 31 май "Първият гроб отдясно" от Даринда Джоунс - книгата, която получи възторжени отзиви от Дж. Р. Уорд.


Великолепен дебютен роман, който ще жъне награди и който ни запознава с Чарли Дейвидсън, със странично занятие частен детектив и основно – жътвар на души.

Когато Дж. Р. Уорд прочита романа, се обажда на редакторката на издателството и въодушевено заявява: „Това е най-добрият дебютен роман, който съм чела през последните пет години! Къде открихте тази авторка? Заставам зад нея на 100 %. Ще публикувам и откъс от романа на своя сайт и ще го препоръчам на всички мои фенове. С нетърпение очаквам следващата книга.“

През 2009 година романът е отличен
с наградата „Golden Heart“ в категория
„Най-добър паранормален романс“

ОТЗИВИ:

„Първият гроб отдясно е острумна, динамична и адски забавна. Грабвайте я, без да се замисляте!“
ДЖЕЙН АН КРЕНЦ

„Първият гроб отдясно е феноменална! В тази книга има всичко – свеж хумор, сексуално напрежение и гъделичкаща любопитството мистерия. Даринда Джоунс направо ме срази.“
Кресли Коул

„Първият гроб отдясно е духовита, загадъчна, вълнуваща и най-вече – секси!
Джина Шоуолтър

„Феновете на Шерилин Кениън ще се влюбят в тази книга.“
„Лайбръри Джърнъл“

„Брилянтен роман! Не ходете, направо тичайте да се сдобиете с него.“
„Найт аул ривюс“

Правата за издаване на романа вече са закупени в 10 страни!

______________________________
Първият гроб отдясно - Page 5 Dragon-Book

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Казваш какво да правим и съм готова. Не съм запозната с тези неща, но ще се запозная ако трябва.

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Ами ние сме ги захванали на стената им във фейс. Колкото повече шум се вдигне, толкова повече някой може да чуе. Или поне да им се направи мръсно. Аман вече!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Добре, като имам време довечера ще погледна стената им и да се включа и аз

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Изтриха го и ме махнаха от приятелите си, щото много ми знаела устата Първият гроб отдясно - Page 5 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Ще ме прощавате, но не само издателството са виновни. И аз съм почитател на поредицата и чаках с нетърпение, но не очаквам да са благотворително дружество.
Много сме смели да плюем какво не ни харесва, но колко точно са си купили издадените книги от поредицата? Една харесвам и обожавам поредицата къща не храни.
За съжаление докато се шири принцип "ако мога да я гепя от някъде, защо да си давам парите" ще има още спрени поредици. Тука не става въпрос за възможност, а за желание.
Нагледала съм се на мнения от рода: "Ако трябва ще си я купя", "Ако не я намеря, ще се налови да си я купя" и т.н.

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Извинявай много, но аз си ги купувам. Честно ли е според теб??? Знаеш ли колко пари съм дала да си набавя всичко книги от поредицата, не само тази, но и много други!

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Да, знам. Защото и аз си ги купувам. И не само тези, ами още доста поредици, които са или спени или са "в застой". И поради тази причина не почва да купувам нови поредици докато не им се види краят. И така се въртим в омагьосан кръг, защото колкото повече хора изчакват, толкова по-малко продават и спират поредната поредица.

Но въпреки всичко не мога да виня ИЗЦЯЛО издателствата. Просто в България по-голяма част от читателите нямат никаква етика и само търсят безплатното.

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Честно казано съм изненадана, че го заявиха официално, като читателка и почитател на поредицата ми е криво, но не мога да се сърдя и на издателството. Не е като да не съм го очаквала, поредната спряна поредица, една повече или по-малко... Заради безплатното разпространение, което се толерира ще стигнем до там, че ще си четем само на английски. Търсят се  на аванта само нови книги и не се купуват. Непрекъснато ми се случва по форумите, когато споделя мнението си за книга да ме заливат със съобщения дали може да я сканирам и пратя?! Как ли пък не, уважавам парите си, които съм дала и знам че с появата й в нета шанса да дочета останалите от автор, поредица и прочие започва да клони към минус безкрайност... Жалко, че съм от малцината, които смятат така, заобиколена съм от страшно даващи за ближния съфорумци, чудно защо не постъпват така с храната или дрехите си. Дам не са виновни търсещите, а тези които сканират и след това  я разпространяват (или превеждат, дори не ми се коментира фен превода на 11-тото братство, пълна подигравка с Ибис, но няма как да не посоча поредния пример за нечия МАЛОУМЩИНА).
Според мен би било редно от уважение към истинските почитатели на поредицата, Ибис да пробват с още една книга, с доста намален тираж и съответно доста по-висока корична цена, или някакъв друг вариант, с който да успеят да покрият разходите си, а и читателите да са доволни.
Но твърдата ми позиция е НЕ СА ВИНОВНИ ИЗДАТЕЛСТВАТА, разгледайте темите за безплатно търсене тук или по други форуми и вижте какво най-върви - излязлото последните два-три месеца, ако този интерес и този в книжарниците съвпадаха със сигурност нямаше да се ядосваме за такива неприятни новини. Не ми се изпада в спорове за това кой купува и кой не, или как сканирането не вреди на продажбите, фактите са на лице - никое издателство няма да спре вървежна поредица напук на читателите си.
П.С. От преди малко, след като написах че съм прочела "Сърце на вампир" като последна книга:
e4o1976 написа:
някой добър човек има ли я Сърце на вампир, да ми я изпрати

Книгата излезе точно преди две седмици...  :suicide: 

______________________________
Първият гроб отдясно - Page 5 Wogwagersng

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Ето ви линк със запитване: Тук!

Харесвайте, коментирайте и дано успеем да ги разубедим.

На въпроса - да, купувала съм и продължавам редовно да си ги купувам. Да, мога да си ги дръпна и не ми пречи да ги чета дори в оригинал, но ценя родното и като всеки истински почитател ги искам на хартия. Останалото са кифленски номера.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Не съм голяма почитателка на поредицата, но и мен ме дразни факта, че я спират. И все пак не само издателството има вина. Просто хората обичат на готово и като видят че първите две книги са качени си казват, че могат да изчакат да се качи и трета..Трябва да признаем, че да се качи една току-що излязла книга в интернет е удар под кръста на издателството. Надявам се да се намери някакъв компромисен вариант за поредицата, но се съмнявам да е скоро.

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Съгласна съм. Да има по-строги мерки за електронните варианти и глоби за тези, които качват сканирания копия.. де да знам и аз. Да се вземат мерки и да не страдаме ние, които следим и си купуваме хартиените варианти на книгите. /защото според мене няма по-хубаво от това да седнеш с книга в ръка Първият гроб отдясно - Page 5 909357165/

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Голямо разочарование!Това е една от любимите ми поредици.Поне имаха доблеста да кажат ,че спират издаването.Сега да вземат да ни уведомят има ли смисъл да чакаме нова книга от "Среднощен ловец"(не е излизало нищо от 2012г.) или "Нощни ловци"(положението също не е много розово).Надявам се да не доживеем деня ,в които ще ни "зарадват" с новината ,че спират и "Братството на черният кинжал".ТОВА вече не бих могла да го преглътна.

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
Много съм разочарована, не ми се иска да я спират.
Аз лично съм си купила и 3-те книги които са излезнали за момента и още много други.
Постоянно го правя и най ми е не приятно когато започна някоя поредица и те я спрат на средата.

descriptionПървият гроб отдясно - Page 5 EmptyRe: Първият гроб отдясно

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply