BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Песен за огън и лед

power_settings_newLogin to reply
+9
NadiaTrissen
4ona
desistela
~ i.LLusion
Merry
MuryG
Thea
Alliana
Zaharka
13 posters

descriptionПесен за огън и лед - Page 2 EmptyПесен за огън и лед

more_horiz
First topic message reminder :

Песен за огън и лед - Page 2 4884479Q


Игра на тронове
Песен за огън и лед Кн.1




Автор: Джордж Р.Р.Мартин
Издател: Бард
Раздел:
• Фантастика, фентъзи. Хорър
• Световна проза
• Преводна художествена литература
• Художествена литература
Цена: 19.99 лв.


С шеметния си бяг от скована в жесток студ страна към земи на вечно лято и охолно безгрижие, ИГРА НА ТРОНОВЕ е сказание за владетели и владетелки, воини и чародеи, наемни убийци и незаконородени претенденти за власт, появили се във времена на мрачни поличби. Сред заговори и коварства, трагедии и вероломство, победи и насилия, съюзници и врагове, съдбата на Старките виси на косъм и всяка от страните се бори за победа в най-смъртоносния конфликт: Играта на тронове.


Последната промяна е направена от Zaharka на Вто Юни 12, 2012 7:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПесен за огън и лед - Page 2 EmptyRe: Песен за огън и лед

more_horiz
Песен за огън и лед - Page 2 1385353_609363059106837_1831995192_n

ОЧАКВАЙТЕ

14 oктомври 2013 г.!

Скоро, по-скоро, колкото е възможно най-скоро!

Една изненада от Джордж Р. Р. Мартин, капризния крал на фентъзито -
за първи път в спретнато томче три новели из света на „Песен за огън и лед” – сто години по-рано...

РИЦАРЯТ НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА
Джордж Р. Р. Мартин

Мартин ни представя за първи път своя „странстващ рицар” без потекло сър Дънкан Високия и скуайъра му Ег в повестта „Странстващият рицар”, станала финалист за Световната награда за фентъзи. Двамата герои стават много популярни и се завръщат за нови приключения в „Заклетият меч”. В следващата изпълнена с живот и изключително занимателна повест „Тайнственият рицар” Мартин повежда Дънк и Ег към ново приключение, в което двамата участват в зловещ турнир, в който абсолютно нищо не е такова, каквото изглежда – включително и главните герои!

Династията, основана от Егон и сестрите му, устояла близо триста години. Друг крал от рода на Таргариен, Дерон Втори, по-късно включил Дорн във владението и обединил цял Вестерос под един владетел. Направил го с брак, не със завоевание, тъй като последният от драконите умрял половин век преди това. Действието в „Странстващият рицар” се разиграва в последните дни от властването на Добрия крал Дерон, около сто години преди началото на първия от романите „Песен за огън и лед”, докато владението е в мир и династията Таргариен е на върха си. Разказва историята за първата среща между Дънк, скуайър на странстващ рицар, и Ег, момче, което е много повече, отколкото изглежда на пръв поглед, и за великия турнир на Ашфордски лъг. „Заклетият меч”, следващото сказание, подхваща историята им около година по-късно.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПесен за огън и лед - Page 2 EmptyRe: Песен за огън и лед

more_horiz
Да, това е от малкото поредици, които ме пленяват, но пък и трудно ги чета. Прекалено много персонажи, а допълнителното утежняващо качество специално за тази - са многото кървища.

______________________________
Орсън Скот Кард: `Джейн`: "Неведоми и извратени са пътищата на човешката мисъл".

descriptionПесен за огън и лед - Page 2 EmptyRe: Песен за огън и лед

more_horiz
Честно казано тази поредица така и не успя да ми допадне. Не знам защо. Прекалено много смърт може би....

descriptionПесен за огън и лед - Page 2 EmptyRe: Песен за огън и лед

more_horiz
Току-що си купих "Рицарят на седемте кралства" и очаквам тази книга да е интересна колкото останалите от поредицата. Петият том наистина се чете малко по-бавно, но историята продължава да е завладяваща, а краят ме кара да очаквам с нетърпение продължението.

descriptionПесен за огън и лед - Page 2 EmptyRe: Песен за огън и лед

more_horiz
И аз съм разочаровна от 5 книга направо се чудя да чета ли следващите пресстоящи.
Споделям мнението на Alliana - така не се печелят фенове.
Джон Сняг ми е любимец ...

descriptionПесен за огън и лед - Page 2 EmptyRe: Песен за огън и лед

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply