BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionI hate everything about you ..  EmptyI hate everything about you ..

more_horiz
I Hate Everything About You ..
Автор: Ваня Колева

I hate everything about you ..  I-hate-love-you

Или на български език: мразя всичко свързано с теб. Но защо тогава те обичам!?
Всяка книга, всеки нов филм и всяка песен, която звучи в уми ми, ми напомня за теб.
След всичко, което ми причини, как мога все още да те обичам? Да обичам това, че си такъв егоист, толкова надменен и такъв нарцисист. Да се възхищавам на хладното ти държание, на каменната ти физиономия. Да обичам прегръдките ти с тези студени ръце, да обожавам звука от каменното ти сърце!?

Кажи ми .. как е възможно!?
Как се обича камък студен? Как се обича дявол? Възможно ли е изобщо ..

Дали някога ще успея да те стопля с тялото си? Със сърцето си? Дали винаги така ще бягаш и ще се връщаш? Ще разбиваш куп сърца и отново ще се връщаш при мен? Колко време трябва да почакам .. или вече късно е за теб?
Вече няма спасение?

Защото знам, трудно е да обичаш. Трудно е да се жертваш, да преглъщаш гордостта си, да дадеш от себе си. Трудно, но не и невъзможно.
Но да обичаш невъзможен? Как ти звучи!?



Благодарение на Лора! Тя стопли душата ми с тази песен и ме вдъхнови да творя ..



А вие какво мислите, как се обича невъзможен?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionI hate everything about you ..  EmptyRe: I hate everything about you ..

more_horiz
Страхотна песен и произведението на Ваня също е страхотно! :slynce:

На въпроса: любовта е напълно ирационално чувство. Можеш да търсиш логика в него колкото си искаш, но никога няма да я намерииш. За това е и чувство, защото не се подчинява на никакви норми и закони. Идва рядко и може да трае кратко. Може да те издигне в облаците, но може и да те срине със земята. Идва без да пита какво искаш, как го искаш и дали изобщо го искаш. Има навика да се изтърсва от нищото, когато най-малко ти трябва. И главната й цел е да ти покаже, че никога нищо не е под твой контрол. :dry:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionI hate everything about you ..  EmptyRe: I hate everything about you ..

more_horiz
Ваня страхотно е това, което си написала :love:

Това е една от любимите ми песни по - много причини... Тази песен винаги когато я слушам успява да ми влезе под кожата, да изкара и най - малката емоция в мен... Способна е да ме разчуства - плакала съм на нея, смяла съм се, била съм влюбена, докато съм я слушала, с разбито сърце... Това е песента!!!! ❤
Любовта е нещо голямо, нещо велико, нещо реално, а същевременно толкова нереално, като оазис на сред пустиня... ❤ ❤ ❤ Песента сама говори за себе си, няма какво друго да добавя !! :love:

______________________________
I hate everything about you ..  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

I hate everything about you ..  4965902g

descriptionI hate everything about you ..  EmptyRe: I hate everything about you ..

more_horiz
Песента е страхотна... Една приятелка ми я показа преди няколко месеца 😄
И мерси за написаното , много е хубаво :love: :bighug:

descriptionI hate everything about you ..  EmptyRe: I hate everything about you ..

more_horiz
Да го повтарям няма смисъл... затова ще го кажа - тази песен е велика и е една от любимите ми и то не само от първия им албум.

По въпроса за въпроса xD: Любовта е точно толкова достижима, колкото и невъзможна. Трудна, лукава, хитра, но и същевременно чиста като девица, когато сме намерили към кого да изпратим тези си чувства; болезнена, когато няма кой от другата страна да ни отвърне, както ние бихме искали. Любовта е нещо което не се вижда с очите, а със сърцето, сила която може да накара цял народ да се преклони пред нея немощно, въпреки че не на нас ни трябва един определен човек да се преклони. Но това е животът - малък звяр, готов когато проявим слабост да покаже ноктите си и да ни захапе, въртейки дяволито очи. В такива случаи просто трябва да наденем ръкавици, да се усмихнем и да примамим малкото зверче с парче салам, докато срещнем някой, който ще бъде толкова отворен за нашата любов и ще успее да издържи на нея, обсипвайки ни с още по-пламенна такава...

______________________________
⭐Желирани мечета!!!⭐



I hate everything about you ..  M

descriptionI hate everything about you ..  EmptyRe: I hate everything about you ..

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply