BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Обезкосмяване на интимните части

power_settings_newLogin to reply
+18
verka77
e4o1976
atitedito
Tais
luba
stanislava
gabimabi
nilekta
elzablagoeva
zoia_yotkova
Nadenceto22
svetla
Christina.
~ i.LLusion
vesito000
~ Mistery writer ~
Petia
Renesita
22 posters

pollОбезкосмявате ли интимните си части?

1. Да
35
100%
2. Не
0
0%
Общо гласове:
35

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyОбезкосмяване на интимните части

more_horiz
First topic message reminder :

Ако отговорът е да, споделете с какво :haha:

Аз ползвам епилатор. Всичко съм пробвала, ама ми е много гнусно с всичките тия кремчета и самобръсначки… направо тръпки ме побиват. Колата маска леко трудно мога да я приложа, щото трябва да се дърпа от долу-нагоре. Не лесен процес за сам човек, но понякога става. Не съм мазохистка и никога не съм мислила, че ще използвам точно епилатор за там, честно казано дори за краката го отбягвам, но ми се струва най-чисто и най-гладко.

______________________________
Обезкосмяване на интимните части   - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
да.с епилатор

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
На коло маска ходя ,не ме боли - свикнала съм Обезкосмяване на интимните части   - Page 2 909357165

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
със самобръсна4ка веднъж седми4но !

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
лазерната епилация е най-хубавото измислено нещо :) аз махам абсолютно всичко и съм невероятно доволна. и не само аз :)

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
самобръсначка- имам много нисък праг на болка

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
ползвам лазерен епилатор на филипс и съм супер доволна от него

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
дам, ползвам самобръсначка и понякога ходя на козметик
магнезий,винтоверт макита,chiropractic for sciatica,elbow pain treatment

Последната промяна е направена от optimeon на Съб 19 Сеп - 21:10; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
С две ръце съм За
Но ако няма проблеми след това..
Затова съм предпазлива към козметика си!!!

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
аз използвам този фотоепилатор и съм много доволна Philips Lumea Advanced

descriptionОбезкосмяване на интимните части   - Page 2 EmptyRe: Обезкосмяване на интимните части

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply