BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Чат за феновете

power_settings_newLogin to reply
+24
lelito
tachka_28
radi842
dindiiv
desika83
Jus7_me
Renesita
jjanet
Thea
Guster
naFarela
mishle55
bubzz
beni1979
janeta7
mir4a
vampires_fan
mimi72
proinov
kaaamzzz
aranna
lemberova
iojeni83
~ i.LLusion
28 posters

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyЧат за феновете

more_horiz
First topic message reminder :

Е, тук на воля можете да обсъждате, да искате нещо от мен :lmao: :lmao: или просто да си побъбрим на воля.
Знам, че Братството има доста фенове .. нали така!?
Можете да давате предложения за актьори, които да изиграят дадените роли в темите :wait:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
Сега може да ме опюете малко , ама мен нещо не ме кефи тази поредица. Чат за феновете  - Page 3 2326183677  Започнах я само защото много ми я хвалеха. Преди време прочетох първата книга и.... Не ми харесва да чета два пъти едно и също . Чат за феновете  - Page 3 758663567  Е, почти . Различни гледни точки , но случващото си е едно и също.

______________________________
😉    Чат за феновете  - Page 3 Tumblr_mckgg6yHYp1rjizduo1_400    😉

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
~ i.LLusion написа:
Е, тук на воля можете да обсъждате, да искате нещо от мен  :lmao:  :lmao: или просто да си побъбрим на воля.
Знам, че Братството има доста фенове .. нали така!?
Можете да давате предложения за актьори, които да изиграят дадените роли в темите  :wait:



За филм не може и да става дума. Всички екранизирани книги са провал. А и не мисля, че въобще има хора, които да изиграят братята. Без да обиждам, ама никъде няма такъв, който дори и малко да се доближи до тях. Чат за феновете  - Page 3 2115147716

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
Много любима поредица!

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
И аз съм съгласна че ако се стигне до филм ще има недоволни защото всеки си ги представя различно гледала съм няколко клипове в YouTube за това как биха изглеждали братята и с някои съм съгласна но някои си ги виждах по друг начин и съм 50/50 за филм но ако стане силно се надявам да се придържат към визита на Уорд за нещата

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
Да питам нещо, някой знае ли тази новата книга Blood kiss за Paradise тя част от серията за братството ли е или е от друга серия,че се омешах с тея ангели,сенки и вампири Чат за феновете  - Page 3 3142589345 :headbang:

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
Уорд захваща spin-off поредица на братството - Black Dagger Legacy. Туй ще да му е първата книга. Идеята, доколкото знам, е да се върне обратно към първоначалните братя и съответно вече хлапетиите им.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
Понеже издадените от Ибис книги на поредицата много се разредиха не се сдържах и им писах, дали смятат да продължат да издават Братството или мислят да спрат.Това е отговорът им:

За съжаление с всяка следваща издадена книга от Братството, интересът на читателите все повече намалява. Поради това все още не можем да дадем по-конкретна информация относно издаването на останалите книги от поредицата.

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
Имате ли фен преводи на последните след 16тата😞

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
И аз се интересувам дали има преводи на останалите книги от любимата ми поредица?

descriptionЧат за феновете  - Page 3 EmptyRe: Чат за феновете

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply