BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Епизод 22 - As I Lay Dying

power_settings_newLogin to reply
+8
~ЛиЛ~
Merry
-` nigнт_creaтure ..
Renesita
~ Mistery writer ~
Koen
Elena Gilbert
~ i.LLusion
12 posters

descriptionЕпизод 22 - As I Lay Dying - Page 2 EmptyЕпизод 22 - As I Lay Dying

more_horiz
First topic message reminder :

Епизод 22 - As I Lay Dying - Page 2 Isaild

Иън сподели на феновете, че името на последния епизод е изтекъл и по-късно се появи тази снимка от сюжета на епизода. Изглежда, че този финал ще бъде много по-трагичен от предишния, епизода "Денят на Основателите".

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЕпизод 22 - As I Lay Dying - Page 2 EmptyRe: Епизод 22 - As I Lay Dying

more_horiz
Малко ми се стори така сякаш Деймън и Стефан си размениха местата Епизод 22 - As I Lay Dying - Page 2 2115147716 Наистина не е това,което очаквах от епизода,но все пак нямам търпение за 3 сезон.Най-много ме изненадаха Вики и Ана.Но все пак се радвам,че се върнаха бяха ми любимките.Особено Ана.

______________________________
„Има две трагедии в живота-едната е да загубиш копнежа на сърцето си,а другата да си го върнеш"-Джордж Бърнард Шоу

descriptionЕпизод 22 - As I Lay Dying - Page 2 EmptyRe: Епизод 22 - As I Lay Dying

more_horiz
И аз съм на мнение, че последния епизод не беше чак толкова вълнуващ :pardon: Малко ще ми е странно да видя Стефан да се изживява като злодей, а Деймън в противоположна светлина. Клаус ще ги потормози жестоко :bigsmile: Дано отношенията между Елена и Деймън да се изяснят. Вече нямам търпение за трети сезон. :slynce:

______________________________
Всички идват и си заминават.. казват ми, че ме обичат, а дори не ме познават!

descriptionЕпизод 22 - As I Lay Dying - Page 2 EmptyRe: Епизод 22 - As I Lay Dying

more_horiz
Можеше и по-добре.

descriptionЕпизод 22 - As I Lay Dying - Page 2 EmptyRe: Епизод 22 - As I Lay Dying

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply