BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

ЧАТ

power_settings_newLogin to reply
+24
Don Corleone
DaRk_ AnGeL
Petia
Ashlie
Goldengirl_
yanakk
xxavatarxx
svetla
Christina.
Memento
Emily_Nuel
puFF
Elena Gilbert
~ЛиЛ~
Merry
~ i.LLusion
desistela
Renesita
Koen
Zaharka
Shinbi
escapingthesun
Thea
~ Mistery writer ~
28 posters

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Teia написа:
Аз завърших с редакцията, сега смятам да се отдам на музата си, която седи и ме чака да пиша, надявам се днес да напиша следващата глава на Ловците... :pardon:

Оххх нямам търпениееее ЧАТ 2115147716 Заплюла съм си разказа на Тея и си го чета редовно :happy:

______________________________
ЧАТ 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

ЧАТ 4965902g

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
escapingthesun написа:
Дано, дано. Стискам палци!

К'во ставааа? Защо всички ме изоставихте? Това е дискриминация! Честно ви казвам

Аз съм тук, сега набирам скорост.. Ще напиша 20 страници някъде поствам и почвам следващия, защото ще е мега якия ЧАТ 2115147716 ЧАТ 2115147716 ЧАТ 2115147716

______________________________
ЧАТ 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

ЧАТ 4965902g

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Lora11 написа:
Teia написа:
Аз завърших с редакцията, сега смятам да се отдам на музата си, която седи и ме чака да пиша, надявам се днес да напиша следващата глава на Ловците... :pardon:

Оххх нямам търпениееее ЧАТ 2115147716 Заплюла съм си разказа на Тея и си го чета редовно :happy:

Ами мен това може само да ме радва! :love: И аз чета вашите, когато намеря време за това. ЧАТ 909357165 Пишете страшно увлекателно с Дени, ама аз съм ви го казвала вече, а Зах рисува божествено! ЧАТ 3569552857

______________________________
ЧАТ Dragon-Book

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Много ти харесва да ме караш да се чувствам гадно, нали, Ло? Нищо не мога да измисля, нещо ме напуснаха музата и вдъхновението. Така или иначе никой не го чете, за какво да продължавам. Много гадно. Ако го изтрия, напълно ли ще изчезне или ще замине в кошчето? Има ли начин напълно да се премахне от форума?

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
ЧАТ 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
ЧАТ Animated_gif_024_hippo

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
escapingthesun написа:
Много ти харесва да ме караш да се чувствам гадно, нали, Ло? Нищо не мога да измисля, нещо ме напуснаха музата и вдъхновението. Така или иначе никой не го чете, за какво да продължавам. Много гадно. Ако го изтрия, напълно ли ще изчезне или ще замине в кошчето? Има ли начин напълно да се премахне от форума?


Не, не, не, не, стой да не си посмяла!!!! Как ще триеш!? И няма да иде в кошчето, ще изчезне, ама не си го и помисляй, момиче, ти си спряла пак на най-интересното, тъкмо Рейвън щеше да разказва историята си, не разбрахме и какво толкова видя на тази плочка, адски интригуващо е и го следя така, както бих чела книга на известен автор. НЕ го спирай, имаш читатели разбира се! ❌

Последната промяна е направена от Teia на Пон 14 Мар - 14:46; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
ЧАТ Dragon-Book

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
escapingthesun написа:
Много ти харесва да ме караш да се чувствам гадно, нали, Ло? Нищо не мога да измисля, нещо ме напуснаха музата и вдъхновението. Така или иначе никой не го чете, за какво да продължавам. Много гадно. Ако го изтрия, напълно ли ще изчезне или ще замине в кошчето? Има ли начин напълно да се премахне от форума?

Аааа сега ще ме накараш да си зарежа писането за да го прочета цялото, и без това съм го почнала и ми харесваше... :wait: Питай Диди, ако на вярваш, като кажа нещо го правя :haha:

______________________________
ЧАТ 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

ЧАТ 4965902g

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
И няма да иде в кошчето, ще изчезне

Полезна информация :devil: ЧАТ 2115147716

Имам предвид, че на хората малко сякаш им писна от всичките тия вампирски истории и т.н. Чете им се нещо свежо и ново, например като вашите разкази или този на Девил. Нейния наистина удря десятката, макар малко да се проточва прекалено. Ло, твоя е изключително новаторски и има поня някаква реалност в него. Тея, не знам, нямам думи. Мисля, че изразих всичко в коментара си преди дни, просто няма какво да добавя.
И заради това губя увереност, а когато веднъж я загубя и се разочаровам от нещото, което правя, няма връщане назад. Затова обмислям от известно време да дам Delete на цялата простотия с Рейвън и повече да не се занимавам. Отчитам първия опит за провал и се съмнявам да има втори.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
ЧАТ 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
ЧАТ Animated_gif_024_hippo

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Lora11 написа:
escapingthesun написа:
Много ти харесва да ме караш да се чувствам гадно, нали, Ло? Нищо не мога да измисля, нещо ме напуснаха музата и вдъхновението. Така или иначе никой не го чете, за какво да продължавам. Много гадно. Ако го изтрия, напълно ли ще изчезне или ще замине в кошчето? Има ли начин напълно да се премахне от форума?

Аааа сега ще ме накараш да си зарежа писането за да го прочета цялото, и без това съм го почнала и ми харесваше... :wait: Питай Диди, ако на вярваш, като кажа нещо го правя :haha:


Вярно е!Тя е ненормална в това отношение :haha: Иначе и аз се присъединявам към молбата да не спираш с писането!Адски увлекателно е,а пък аз скоро започнах да го чета...така че искам още! Не го изтривай !! :bigsmile:

______________________________
ЧАТ Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

ЧАТ 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
ЧАТ 3382520118
Дени, наистина ли искаш да си разочароваш феновете така? ЧАТ 3382520118
Не го трий, сериозна съм! Уникарно и страшно интересно е, никакъв провал не е, а напротив!

______________________________
ЧАТ Dragon-Book

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
escapingthesun написа:
И няма да иде в кошчето, ще изчезне

Полезна информация :devil: ЧАТ 2115147716

Имам предвид, че на хората малко сякаш им писна от всичките тия вампирски истории и т.н. Чете им се нещо свежо и ново, например като вашите разкази или този на Девил. Нейния наистина удря десятката, макар малко да се проточва прекалено. Ло, твоя е изключително новаторски и има поня някаква реалност в него. Тея, не знам, нямам думи. Мисля, че изразих всичко в коментара си преди дни, просто няма какво да добавя.
И заради това губя увереност, а когато веднъж я загубя и се разочаровам от нещото, което правя, няма връщане назад. Затова обмислям от известно време да дам Delete на цялата простотия с Рейвън и повече да не се занимавам. Отчитам първия опит за провал и се съмнявам да има втори.

Ето и Диди ти го каза, имаш информация от 1-ва ръка... Ще ме мотивираш ще зарежа всичко и ще го опаса барабар с емотиконките за 1 час ЧАТ 2115147716

______________________________
ЧАТ 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

ЧАТ 4965902g

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
1 - Дени, да не си посмяла!!! Ще ме накараш да дойда преждевременно до Търново и да те издиря, за да те убия собственоръчно!!! :devil:
2 - Стахотно пишете всички и ги чета редовно, само дето се изчерпих откъм похвали и не комнетирам. Само на Ло още не съм, но скоро и за него ще намеря време. Sorry за което :pardon:
3 - Радвам се, че ви харесват и моите драсканици. Вдигате ми акциите много. :slynce:
4 - Дени, сериозна съм като инфаркт! Само да ти мине през акъла... бавна и мъчителна смърт те чака!!! :wait:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Говорите така, само, за да не ме обидите. Знам ви аз, всичките сте мили и добри и никой няма да се осмели да каже истината, че не струва. Ама аз го знам.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
ЧАТ 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
ЧАТ Animated_gif_024_hippo

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
escapingthesun написа:
Говорите така, само, за да не ме обидите. Знам ви аз, всичките сте мили и добри и никой няма да се осмели да каже истината, че не струва. Ама аз го знам.

Край!!! След 5 минути почвам да го чета!

______________________________
ЧАТ 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

ЧАТ 4965902g

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
escapingthesun написа:
Говорите така, само, за да не ме обидите. Знам ви аз, всичките сте мили и добри и никой няма да се осмели да каже истината, че не струва. Ама аз го знам.

Край!Хващам Ло,Тея и Зах и идваме да ти вкараме малко акъл в главата!:nono: Съвсем сериозно ти казвам,че пишеш СТРАХОТНО!!Не преувеличавам,не лъжа,не съм просто мила....говоря си чистата истина!

______________________________
ЧАТ Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

ЧАТ 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
escapingthesun написа:
Говорите така, само, за да не ме обидите. Знам ви аз, всичките сте мили и добри и никой няма да се осмели да каже истината, че не струва. Ама аз го знам.

:typ4o: Ще те гръмна с ножа :mad:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Е, недей, Ло, то насила нищо не става. Не целя да ви карам да го четете, просто се оплаквам, че иначе няма на кого.

Лелее колко сте зли! Ужас

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
ЧАТ 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
ЧАТ Animated_gif_024_hippo

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
escapingthesun написа:
Е, недей, Ло, то насила нищо не става. Не целя да ви карам да го четете, просто се оплаквам, че иначе няма на кого.

Лелее колко сте зли! Ужас

Абеее момичееее :angrykitty: Кой е казал, че го чета насила :haha:

______________________________
ЧАТ 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

ЧАТ 4965902g

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Слушай какво, и без протести (иначе действително ще се подберем и идваме при тебе да ти влеем акъл наживо) - ако не ми харесваше, ако смятах, че нещо му куца, щях ДА ТИ КАЖА!!! А последното нещо, което бих могла да направя е да ти говоря колко ми харесва, за да ти хвърлям прах в очите. |-( Така че приеми, че тук имаш няколко човека, които със сигурност харесват и следят произведението ти. И още доста други, които го четат и харесват, но не са по-коментирането (аз това не го обичам много, защото на човек нищо не му коства да пусне един коментар, да даде отзиви след като чете все пак, но... от човек до човек има разлика и уважавам избора им на онези, които не се занимават да пускат мнения) . Така че вземи се в ръце и да не си се отказала- Пишеш нещо уникално, не го оставяй така. И историята ти, дори да е с вампири е доста далеч от клишетата, трябва да ти кажа.

______________________________
ЧАТ Dragon-Book

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
Просто не искам да се чувствате задължени, заради глупавото ми настроение, не друго. Знам, че сте такива хора, които винаги ще подкрепите и изслушате. Все пак се познаваме, макар и задочно, повече от година и знам колко сте свестни всичките. За което искрено ви благодаря. Наистина топлите сърцето ми

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
ЧАТ 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
ЧАТ Animated_gif_024_hippo

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
escapingthesun написа:
Просто не искам да се чувствате задължени, заради глупавото ми настроение, не друго. Знам, че сте такива хора, които винаги ще подкрепите и изслушате. Все пак се познаваме, макар и задочно, повече от година и знам колко сте свестни всичките. За което искрено ви благодаря. Наистина топлите сърцето ми

Значи за да чета нещо то МИ ХАРЕСВА... Щом чета значи ми харесва!! И аз не обичам да не ми коментират, затова аз винаги коментирам и се старая да пиша по обстоятелствени коментари.. Ще разбереш какво значи обстоятелствен ЧАТ 2115147716 ЧАТ 2115147716 Само почакай малко!! :wait:

______________________________
ЧАТ 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

ЧАТ 4965902g

descriptionЧАТ EmptyRe: ЧАТ

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply