BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга седма - Lover Avenged

power_settings_newLogin to reply
+29
rosali
asayva
liusi
Renesita
kremcheto
Christina.
Zaharka
Tania62
naFarela
Galifray
vlado
veskuuuuu
mi666i
Kasiopeq
beni1979
shivacheva78
krassy123
free_pr
~ЛиЛ~
Sefi
rosi66
Thea
Black_Cherry
mishle55
kaaamzzz
snejana_78
janeta7
vampires_fan
~ i.LLusion
33 posters

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyКнига седма - Lover Avenged

more_horiz
First topic message reminder :

Книга седма - Lover Avenged

Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Lover+Avenged

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.


Кадуел, Ню Йорк отдавна е бойното поле за вампирите и техните врагове, обществото на Лесърите. Това също така е мястото, където Ривендж е изградил имиджа си на наркобарон и собственик на нощен клуб, който доставя провизии на богатите и тежко въоръжените. Тъмната му репутация е именно мотивът, с който му се поставя задачата да убие Рот, Слепият крал, лидерът на Братството. Ривендж винаги е странял от Братството, макар сестра му да е омъжена за един от членовете му. Понеже той е емпат, самоличността му е смъртоносна тайна, чието разкритие ще го прокуди в колония на социопати. А когато интриги във и извън Братството осъществяват целта си срещу Ривендж, той се обръща към единствения източник на светлина в помръкващия свят – Елена, вампир, недокоснат от покварата, която го е обвила – и единствената преграда между него и вечното разрушение.

Последната промяна е направена от Vania на Съб Мар 19, 2011 9:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
аааа разбраха се, разбраха се .. пък и той беше тооолкова чаровен :въздишам-замечтано: Книга седма - Lover Avenged - Page 5 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
ааа разбраха се, разбраха се .. пък и той беше тооолкова чаровен :въздишам-замечтано:


Диде само дето Джон и Хекс не можаха нещо да се разберат.. Книга седма - Lover Avenged - Page 5 2115147716

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Ще им мине, няма де да идат Книга седма - Lover Avenged - Page 5 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Не е истина при цялото ми старание колко бързо върви книгата! На две сядания да я чета съм на 250 страница близо! Абе, постоянно става нещо интересно, а интригите са абсолютни! Много, ама много ми харесва, наистина! Рив ми е малко странен на моменти как става като някаква мека Мара покрай Елена, а и мисля, че излишно много се самопрезира някак си, но вярвам, че ще му мине накрая...
Стигнах до
Spoiler :
Понеже нямам търпение, видяло се е, че и днес ще напредна повече от плануваното, защото още ще чета! Поне се радвам, че ще си я разпределя за няколко дни, минимум! И не, НЕ, нямам намерение цяла нощ да чета, каквото ще да става! 👅

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Wayward daughter той ще бъде добричък, тя ще се държи като тотална идиотка .. с две думи нищо необичайно ..

п.с. това си е мое мнение, някой да не се почувства обиден :goodjob:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Аааа, нее, нее, неееееее! :headbang:

Spoiler :

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
на въпроса ти защоооооооооо, защоооооооооооо .. отговора е: всички имат склонността да мислят и решават вместо другите, ето затова .. според мен беше глупаво да сравнява Мърдър и Джон, по който и да било параграф, още по-малко да се държи по този начин - Джон се опитва да я целуне, тя демонстративно става .. мале, мале .. аз ако бях на Джон как щях да й посиня задника :whiping:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Да, и мен ме подразни точно тогава, ама нали трябва да има все пак цяла книга за тях, а авторката трябва и да остане вярна на своя стил - ноар...
Просто чувствам как Джон след този случай и след Тор ще се промени в някаква степен. Ще видим, ще продължавам да чета и днес по някое време.
Нещо на Рив от доста краища са му се заканили и не ми се мисли!
Надявам се до края на тая книга от Братството да научат за Леш! :wait:

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
давам жокер - научиха за Леш по изключително кофти начин ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Офф, голяма зараза е! Трябва да уча за изпити и си бях обещала малко по малко да чета, пък ето, че ми остават сто и няколко страници само! ❌
Книгата е ВЪРХА! Все повече ми харесва, камо ли колко голяма част от Хекс има.
Spoiler :


Едит: Прочетох я! Без думи съм! Едно знам със сигурност - няма да стане. Няма да чакам аз 4-5 месеца, за да видя какво ще стане с Хекс и Джон, ще почвам на инглиш да чета, видяло се е... ❌
Книгата беше просто прекрасна! :love:

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Wayward daughter написа:
Spoiler :


направих представителна извадка от поста ти и ще коментирам по номера, че иначе има предпоставка да стане голяма манджа с праз :bigsmile:

Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Хаха, ще се редуваме май тука със спойлери, но ти отговарям веднага!
Харесва ми идеята за номерация, така няма да се объркваме за какво говорим. Книга седма - Lover Avenged - Page 5 2115147716
Spoiler :

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
да ти кажа професионално изкривяване ми е това с номерирането и систематизирането .. понякога го правя без да се усещам, но в случая много си трябва 👼

Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Ние всичко изкоментирахме тук за Джон и Хекс, ама за Рив и Елена нищо не казах!
Много красива история имат като цяло. Елена много ми допадна и, макар че всъщност очаквах, че Рив е супер хард, но се разтопи като шоколад на слънце в ръчичките й, всъщност останах очарована от тях като двойка, а всичко, случило се със самия Рив в цялата книга беше адски динамично и въздействащо, стоях си на нокти през цялото време! ❌
Spoiler :

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
да си призная и аз очаквах Рив да е някво копеленце и да имат сума ти и проблеми по тази причина, та бях изключително приятно изненадана, когато той разкри една своя по-чувствителна, нежна, смирена страна, готова да дава любов в огромни количества .. на мен много ми хареса сцената с телефона, дето си говориха супер дълго .. някак много мило ми стана 😊 може би защото досега единственото, което знаехме за симпатите е, че са социопати живеещи за чуждите болки ииии изведнъж хоооп! изненада всъщност те били нежни, чувствителни и раними същества /или поне нашите двама полусимпати/ ..
Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Ааа, разби ме човек, предложението ти за наказание на Принцесата е убиец! :laugh:
Spoiler :

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
😊 аз съм човека идея .. особено, ако трябва да съчиня някоя дивотия Книга седма - Lover Avenged - Page 5 2115147716

Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Spoiler :

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
Аз смятам, че каквото и да стане, както и да се развият нещата, Рив ще съдейства на Братството, дори и ако не е част от него... Също така смятам, че накрая заедно с тях ще работят и Хекс, Трез и Ай Ем! Би било просто чудесно! :love:
Това, държа да подчертая, е идилична картинка от фантазията ми, а не от някакви прочетени по-напред работи...

______________________________
Книга седма - Lover Avenged - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига седма - Lover Avenged - Page 5 EmptyRe: Книга седма - Lover Avenged

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply