BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга трета - Пробудена любов

power_settings_newLogin to reply
+58
aseto
radi842
mams
Tais
anita_geninska
pipimipi
biliana_911
nadejda5
wenby
ev4eee
limisi
juja
Zaharka
Sheba113
penka1234
ruslanatoneva
Jus7_me
lazarkina
desistela
tushe
milanikoale
Мирела
mimsssu
asia_ivv
AngelEyes
kremcheto
yanast
albena_jb
natia3
Norts
Nevinnoto Momi4e
yanitsa1
falenNn
vlado
liusi
iveto131
alleandra
deedee1991
leopardfa
pufilina80
Thea
miladi
vampires_fan
fergis
Ametist
shivacheva78
guokowwaa
afrodita586
memento_mori
MuryG
katito
byh4o
slunchev_luch
drago7902
Ralna
mishle55
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
62 posters

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyКнига трета - Пробудена любов

more_horiz
First topic message reminder :

Книга трета - Пробудена любов

Книга трета - Пробудена любов  - Page 4 BDB-3a


Изтегли откъс

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Зейдист, бивш кръвен роб, носи белезите на минало, изпълнено със страдания и унижения. Прочут с неукротимата си ярост и злокобни дела, той буди страх както у хората, така и у вампирите. Гневът е единственият му спътник, а ужасът - неговата стихия. До момента, в който спасява една красива жена от смъртоносното Общество на лесърите.

Бела е мигновено запленена от кипящата сила на Зейдист. Но докато страстта им един към друг нараства, жаждата за отмъщение на Зейдист над мъчителите на Бела го довежда до ръба на лудостта. Сега Бела трябва да помогне на своя любим да излекува раните от своето изтерзано минало и да намери бъдеще с нея...

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:32; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Здравейте, първите две книги си ги намерих и се влюбих в поредицата, но не мога да открия останалите, ще съм много благодарна ако ми изпратите останалите yanast@abv.bg, скайп: yana-st
Предварително благодаря!!!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
И аз съм фен на поредицата! Прочетох я до 5 кн но не мога да открия 6та
МОЛЯ ако някой я има на бг да ми я прати на скаипа: borislav.kalchev

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
kremcheto написа:
И аз съм фен на поредицата! Прочетох я до 5 кн но не мога да открия 6та
МОЛЯ ако някой я има на бг да ми я прати на скаипа: borislav.kalchev

Много ти се моля, да ми изпратиш линк към бг преводите на 3,4 и 5, а ако ги имаш и искаш да ми помогнеш прати ми ги на yanast@abv.bg. Ще съм ти много благодарна!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Здравейте на всички. Книга трета - Пробудена любов  - Page 4 909357165
От 3 дена съм фенка на поредицата, почти съм изчела 2рата книга, а нямам търпение започна 3тата. Виждам, че си ги разменяте и ще бъда много благодарна, ако някой ми изпрати на мейла 3,4,5 ... която и да имате. В чужбина съм и нямам друг начин. :(
Уф, като нов потребител не ми позволява да си постна мейла .... освен да пишете на лично съобщение ....

Благодаряяяяя! 😄

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Страхотна е.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Прочела съм всички издадени, но за сега тази най - много ме грабна ❤

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
може да ми се скарат но пробвай в Account-co.com там ги има до 6

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Хора не забравяйте, че можете и да купите книгите, ако наистина бяхте така отчаяни досега да сте го направили. Имат прилични цени и намаления по време на издаването в първата седмица след него. Също така на пазара за книги в София можете да се договорите за тях отново на изгодна цена. Издават ги през не малко време, така че всеки може да задели пари за тях! Не виждам логика да мрънкате постоянно и да търсите ВСИЧКО из интернет. Съжалявам ако нагрубявам някой, но според мен е така. Книга трета - Пробудена любов  - Page 4 909357165

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Извинявайте, но много отдавна не съм влизала тук. Мога да пратя първите 5 части на всички, които проявяват интерес. Но подчертавам, че 4-та книга е пдф, следователно на мейл няма как да я пусна, защото е твърде голям размер.
Понеже е минало немалко време, който проявява интерес нека ми пише на лични, за да не си губя времето да пращам излишно.

П.П. yanitsa1,
Като цяло съм съгласна с теб, но винаги има хора, които тепърва почват дадена поредица и трудно могат да отделят 70-80 лв за всички книги. От друга страна, благодарение именно на интернет повечето книги добиват популярност и продажбите категорично нарастват, защото нета е една голяма, дори огромна реклама. Полза има за всички, но вероятно издателите не виждат по-далеч от носа си (или виждат предимно касички, пълни с жълтици). Не може едновременно да ползваш ресурсите на нета, в същото време да очакваш от другите да си останат в 20-ти век. Аз имам, освен в електронен и на хартиен носител Братството, но първо ги прочетох онлайн. И не, нямаше да дам толкова пари, ако преди това не се бях убедила, че си заслужава.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
здравейте, искам да помоля дали някой ще може да ми прати книгите в ел. вариант прочетох пьрвата и втората и ме грабнаха веднага. линковете дадени по горе не ми се отварят. благодаря предварително

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Моля за книги 3,4 и 5

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Тази книга ми е любимата от поредицата невероятна е

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Здрасти ако някой има 3,4,5,6 книга на бг моля пратете ми ги на t_nenov_at_scs-fr.bg

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Виждам,че темата стана нещо като "свръзка за размяна на книги с фен-превод.Към всеки един при регистриране се попълва формуляр където се посочва лични данни или може да си изпратите лично съобщение.Има си и раздел "Чат",където също може да пишете за всичко.
Много моля,да не пускате коментари от типа на "прати ми на...,къде да намеря...от къде да си изтегля....".Тук е място за коментиране на 3-та книга от поредицата. Благодаря предварително!!!

И за да се включа и аз с коментар-на мене също много ми хареса тази книга.По нататък има описание за
Spoiler :


Признавам че ми е един от любимците.Но аз харесах много и Ривендж/защо така????/и Джон-Матю също.
Абе всички са готини,бе! Книга трета - Пробудена любов  - Page 4 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
И аз съм вече на трета книга. Завладяваща е още от самото й начало.
Направо ще я прочета на два дъха!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Прочетох я! Направо ще се побъркам от кеф!!!
Уникална е! Толкова психология в една книга, различна от учебник, не бях срещала скоро. А и си поплаках малко. Много силни моменти!
За жалост обаче този месец ме чака тежка сесия и временно се заривам в учебниците и книгите по конспектите, НО ще прочета тази поредица със сигурност!!!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
lazarkina написа:
Прочетох я! Направо ще се побъркам от кеф!!!
Уникална е! Толкова психология в една книга, различна от учебник, не бях срещала скоро. А и си поплаках малко. Много силни моменти!
За жалост обаче този месец ме чака тежка сесия и временно се заривам в учебниците и книгите по конспектите, НО ще прочета тази поредица със сигурност!!!


Значи определено трябва да прочетеш и новелата за Зи и Бела..и Нала.Там може леко да ти се прииска в началото да напляскаш Зи,но... :pardon:

______________________________
Книга трета - Пробудена любов  - Page 4 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Това още повече ме заинтригува! Къде е тази новела?

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
lazarkina написа:
Това още повече ме заинтригува! Къде е тази новела?


В пътеводителя за просветени.Но аз лично бях изчела първа глава тук преди време понеже бях нетърпелива..мисля,че сега са я пуснали цялата...

Клик

В пътеводителя има и още доста интересни неща както и изрязани сцени и такива.. ,но е хубаво да прочетеш и всичко преди него понеже там се открехват доста неща.. :slynce:

______________________________
Книга трета - Пробудена любов  - Page 4 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Ей, супер!!! Ок, благодаря!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 4 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply