BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга първа - Тъмна любов

power_settings_newLogin to reply
+37
marya008
asayva
radi842
mims3
starryxdust
stasi
manqna
mams
paddle
wenby
ev4eee
mimi3345
rali_76
Zaharka
martetou
andrejandrej
didi26
lazarkina
milanikoale
asia_ivv
Thea
yanitsa1
rosi66
trasha
Sin.GirL
ajvi
plop
tina_tp
Ralna
sunny2107
elito_4471
mishle55
ANNA85
h.karamfilova
danielcheva
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
41 posters

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyКнига първа - Тъмна любов

more_horiz
First topic message reminder :

Книга първа - Тъмна любов

Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 BDB-1a

Изтегли откъс

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Рот е водачът на Братството.Той е последният чистокръвен вампир, в чиито вени не тече нито капка човешка кръв. Малко преди да бъде убит от лесърите, Дариъс, един от най-добрите бойци на Братството, се обръща към Рот с молба да се погрижи за дъщеря му Бет. Тя се е родила от връзката му с човешка жена и не подозира за вампирските си гени. Рот трябва да въведе красивото момиче в свeтa на вампирите...

Бет Рандъл води съвсем обикновен, дори леко скучен живот – рядко излиза с приятели, а работата й като репортер в местния вестник е безперспективна. Отраснала в сиропиталища и приемни семейства, тя не знае нищо за произхода си. Докато един ден Рот не се появява на прага й...

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:33; мнението е било променяно общо 2 пъти

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Любителско ревю на първа книга

______________________________
Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
страхотна е.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Благодарение на това че тази книга беше така интересна ми се прииска да прочета и останалите защото с такова начало кои би спрял

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Страхотна книга! Много леко се чете.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Тази книга беше добра като за начало,но в поредицата има все още неиздадени книги-така че нека не бързаме-образите на Рот и Бет търпят развитие.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Тази вечер я дочетох. Много ми хареса.
В какъв смисъл търпят развитие? Статутът им променя ли се?
Само за информация: аз за пръв път в живота си чета такъв тип литература и може да ви се сторят странни някои мои въпроси, за което моля да бъда извинена предварително!

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
на мен ми е малко скучна, може би защото не съм жена, но пък анита блейк според мен бие всички поредици за вампири по всичко.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Не зная за поредицата "Анита Блейк", още не съм започнала да я чета, но "Братството" става все по-интересна поредица с всяка следваща книга. А относно предпочитанията (харесванията) на мъжете и жените - винаги има различия между тях, така че е нормално на някого да не му хареса дадена книга или тя да му е скучна.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Не зная дали е уместно, но държа да ви посоча, че изд. Ибис сами са публикували цялата книга както в читанка, така и в скрибд. Предполагам, че е маркетингов трик за зарибяване на читателска аудитория. Честно казано, мен не ме впечатлиха чак толкова тези истории, но пък и аз не им дадох голям шанс. Може би някога ще ги започна пак... Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 909357165 Има доста фенове в БГ специално Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 909357165

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Твърде ме съмнява Ибис да са си публикували книгите където и да е. По-скоро някой добър човечец ги е сканирал и ги е пуснал в мрежата. Както се случва и с много други книги от всевъзможни издателства. Хвала на таквиз българи!

ПП: Конкретно за читанка - на публикуване подлежат всички книги, за които са минали поне 2 години от датата на издаване. Конкретно за тази са минали доста повече. Не се учудвайте, че се намират. Аз пък ги открих из сайтовете качени до 4 или 5. 😉

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Поредицата определено ми хареса.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
страхотна е книгата и следващите 2 сам прочела и много ми харесаха

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
И аз я харесах много, невероятна

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Силни герои и интересен сюжет. Чудесна книга!!

______________________________
http://12mag.net/fashion/martenitsi-s-kauza-2/

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Запали ме веднага да чета цялата поредица. И това, което ме радва е че не успявам да си определя любим герой. Във всеки намирам нещо, което ме очарова.

______________________________
Орсън Скот Кард: `Джейн`: "Неведоми и извратени са пътищата на човешката мисъл".

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Прочетох книгата на един дъх.Държи внапрежение.Изглейда че ще ми стане една от любимите поредици.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
По мое мнение първите книги от поредици ми се струват винаги най-добрите.Така е и в този случай.Винаги съм харесвала силни мъже,като Рот,които са неубоздани и непокорни,а след това, когато се сблъскват с любовта,стават меки като перца в ръцете на полувинките си.И все пак не загубват себе си и не стават лигльовци,а правят всичко възможно,за да защитят любимите си хора.Тази е една от любимите ми поредици!

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Преди няколко дни започнах книгата сигурно за 10-ти път. Обожавам самата поредица и всяка една книга от нея. За Рот и Бет мога да кажа, че ги обичам много и с нетърпение очаквам и другата им книга. И мен лично малко ме дразнеха страниците с историите за лесърите и честно казано първите пъти като прочитах книгата ги пропусках съвсем съзнателно.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Тази книга ми е най-любимата от всичките досега (четвъртата книга се конкурира само с нея). Рот ми е най-големият любимец, Бет - също.

______________________________
Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 Tumblr_n5zcuyjlc01rlnpvuo1_500

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Тази книга си ми остава любима, въпреки че съм прочела всички издадени до сега! Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 976781486

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply