BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Riley Jenson Guardian

power_settings_newLogin to reply
+8
retribution
krasy
нел-j
beni1979
Black_Cherry
~ i.LLusion
MuryG
Thea
12 posters

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyПоредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Поредица: Riley Jenson Guardian 172764

Full Moon Rising (Riley Jenson Guardian #1)

Рядък хибрид от вампир и върколак, Райли Дженсън и братът й близтнак Роан, работят за Мелбърнския Директорат на Другите Раси, организация, създадена, за да въвежда ред сред свръхестествените раси - и да защитава хората от техните набези. Докато Роан е високопоставен пазител, тоест асасин, Райли е едва служител в офиса - докато брат й изчезва по време на една от мисиите си. Времето не би могло да е по-лошо. Повече върколак, отколкото вампир, Райли е уязвима от лунната горещина, продължаващият една седмица период преди пълнолунието, когато нуждата й от чифтосване става всепоглъщаща...

За щастие Райли има двама партньори, желаещи да задоволят всяка нейна нужда. Но ще трябва да контролира нуждите си, ако иска да открие брат си... По-лесно да се каже, отколкото да се направи, докато градът пулсира с неустоимо желание, а Райли е конфронтирана от един много могъщ - и възхитително гол - вампир, който й вдига температурата, както никога досега.
В плътския смисъл, Райли е открила своя кандидат. Но в криминален смисъл, тя трябва да следва инстинктите си, не само за да открие брат си, но и да спре нечестива жътва. Защото някой извършва експериментално клониране в опит да създаде перфектния воин - като използват гени от нечовешки същества като Роан. Сега Райли знае точно колко опасен е светът за нейния вид - и точно колко се нуждае от нея.



Последната промяна е направена от Teia на Съб 19 Мар - 6:45; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Поредица: Riley Jenson Guardian Dragon-Book

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Книгата е много хубава,а Куин е сладур ❤

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Мъри, ти си я чела? Как е? Заслужава ли си!?
Сподели нещо по-подробно, за да знам дали да я чета и дали има вероятност да я преведем :p2:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Определено си заслужава :love:
Малко ми беше странно това с пълнолунието и многото секс партньори,
но го преживях :bigsmile: Райли имаше двама постоянни,но и двамата я предадоха :strelbaa:
Брат й също е готин гей Поредица: Riley Jenson Guardian 909357165 А Куин наистина е супер,заради историята с него я чета.
На втора книга съм все още,напоследък нямам много време
за четене |-( :dry:

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Аз съм на четвъртата.Наистина и на мен ми малко странно това,че спи с почти всеки срещнат,но ме кефи как се държи хем забавно,хем сериозно.Брат и тя когато се дракат и са много смешни в такива моменти.Харесва ми и това,че има екшън,защото ми писна от някакви много сапунени любовни истории.Като гледам резюметата на 9-те за сега книги ще има доста момчета в живота и.А бе книгата е яка,но аз нещо не обичам върколаците. Поредица: Riley Jenson Guardian 2115147716

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Поредицата е върха! :rolleyes:
Куин и Келън са ми любимците от момчетата на Райли.... ❤
Най ме кефи, и ми е смешно когато Райли и Куин се заяждат което при тях е ежедневие и е нормално....... Поредица: Riley Jenson Guardian 2115147716

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Фен-превод ли има книгата или сте я чели на английски език? :unsure:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Има във VL сега тъкмо почнаха 4-та книга.

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Да книгата е страхотна!

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Поредица: Riley Jenson Guardian 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Поредица: Riley Jenson Guardian 4347753x

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Една от любимите ми поредици е. Вярно, че има много секс в нея, но и екшън, предателство, любов и забавни моменти. Фен съм на Райли и Куин. ❤ Връзката им е много страстна и объркана, всеки иска нещо от другия и не винаги постигат съгласие или по-точно рядко го постигат, но се обичат, колкото и да не искат да си го признаят.

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Не знам кога ще почна 6-та книга.
Нещо взех да се дразня,също като Куин :wub:

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Чела съм поредицата на фен превод и останах очарована. Препоръчвам я горещо на всеки. Върколаците винаги са ме възхищавали.

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Здравейте. Някой може ли да ми каже къде мога да намеря фен превод на 9тата книга от поредицата Riley Jenson Guardian: Moon Sworn? 10х

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Поредицата е уникална и се чете на един дъх. Аз лично я препоръчвам на всички. В момента изчаквам фен превода на 9-тата книга.

______________________________
Same old shit, just a different day!!!

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Книгите са супер...препоръчвам я на всеки ❤ Куин и Райли са невероятни ❤

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
Прочела съм първите 6 книги от поредицата и е страхотна. Заслужава си да се прочете.

descriptionПоредица: Riley Jenson Guardian EmptyRe: Поредица: Riley Jenson Guardian

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply