BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyКой е редно да плати сметката?

more_horiz
Гаджето ви плаща ли ви сметката в заведения? Мислите ли, че винаги мъжът трябва да плаща сметката или е по-добре да си я делите? Ами, ако жената плати?

______________________________
Кой е редно да плати сметката? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Кой е редно да плати сметката? 4965902g

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyRe: Кой е редно да плати сметката?

more_horiz
Хмм интересна тема Кой е редно да плати сметката? 909357165 Аз мисля,че сметката трябва да се подели,а пък ако многооо настоява да я плати мъжът.. иначе относно гаджето не мога да кажа мнение,но имам един приятел,който ако не го оставя да плати сметката и започват едни заплахи Кой е редно да плати сметката? 2115147716 Кой е редно да плати сметката? 2115147716

______________________________
Кой е редно да плати сметката? Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

Кой е редно да плати сметката? 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyRe: Кой е редно да плати сметката?

more_horiz
Наскоро я обсъждах тази тема. Лично аз рядко давам на някого да ми плати сметката. Примерно, ако съм ти свършила някаква супер голямата услуга или нещо подобно (т.е. да има някакъв повод и причина), мога да го приема. Това за гаджето... по бринцип не бих, но ако чак толкова държи да го направи, няма да правя сцени. Все пак съм с този човек, защото ми харесва като личност и характер, а не за да ми плаща сметките и т.н.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyRe: Кой е редно да плати сметката?

more_horiz
Мъжът трябва да плаща сметката, ако тази сметка обвързва любовния му интерес. Това важи за първите срещи и периода на ухажване(ако има такъв). Веднъж двойка, за равноправие е по-умесно да почне разделяне на сметката, но обикновено мъжете взимат присърце този жест и продължават да плащат сметката, един вид да си докажат мъжкото достойнство.

За мен лично, ако отида на среща и сметката ми не бъде платена, този мъж е вече извън полезрението ми.

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyRe: Кой е редно да плати сметката?

more_horiz
Shinbi написа:
Аз мисля,че сметката трябва да се подели


+1 :slynce:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Кой е редно да плати сметката? 7389738n


Кой е редно да плати сметката? Badge1

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyRe: Кой е редно да плати сметката?

more_horiz
На първата среща задължително следя дали ще прояви инициатива да плати. Желателно е! Но не винаги е определящо. С бившия ми приятел още първия път пожела да си разделим сметката и останах с лошо впечатление, но след няколко седмици за Свети Валентин пръсна около 60 лв. за подарък, така че .. всеки за себе си.
Иначе след първата среща гледам да си я поделяме, освен ако той не настоява много. Но така или иначе, сега ми е прекалено интересно с човека, който съм и не сядаме толкова често на кафе. Намираме си нещо друго за правене.
А пък за приятели момчета дори съм черпила. Нямам нищо против, ако имам пари .. =)) И те са го правили, така че .. не виждам лошо в това момичето да поеме инициативата в подобна ситуация!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyRe: Кой е редно да плати сметката?

more_horiz
Зависи ! Ако той те е поканил значи той трябва да плати или може да си и я поделите

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyRe: Кой е редно да плати сметката?

more_horiz
Става ми неудобно когато някой ме черпи. Дори и да има повод и много да настоява пак ми е неудобно. Никога не съм разрешавала на някой да ми плати сметката, склонна съм да си я поделим. Свикнала съм да съм самостоятелна Кой е редно да плати сметката? 2115147716

______________________________
Кой е редно да плати сметката? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Кой е редно да плати сметката? 4965902g

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyRe: Кой е редно да плати сметката?

more_horiz
Lora11 написа:
Става ми неудобно когато някой ме черпи. Дори и да има повод и много да настоява пак ми е неудобно. Никога не съм разрешавала на някой да ми плати сметката, склонна съм да си я поделим. Свикнала съм да съм самостоятелна Кой е редно да плати сметката? 2115147716

Чувствам се по същия начин. Мразя да ме черпят, така че според мен е редно да се подели. Ако пък много настоява -ок, негови са си парите Кой е редно да плати сметката? 2115147716

______________________________
Когато Торбалан ляга да спи всяка нощ, проверява гардероба си за Дийн Уинчестър Dean: You're not going to kill me, are you? Sam: No. Dean: Good. 'Cause that would be awkward...
Кой е редно да плати сметката? 2zegz9x Кой е редно да плати сметката? 10qclf8Кой е редно да плати сметката? Winchesters157Кой е редно да плати сметката? DramaticChipmunkКой е редно да плати сметката? ArtofZenКой е редно да плати сметката? Cookies
Кой е редно да плати сметката? 2hyjkh5

descriptionКой е редно да плати сметката? EmptyRe: Кой е редно да плати сметката?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply