BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Как се справяте с мързела?

power_settings_newLogin to reply
+10
~ЛиЛ~
serendi
plamena13
az_moq_milost
himenotenshi
devil degu
benihill
~ Mistery writer ~
GuAnO^ApeS
~ i.LLusion
14 posters

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyКак се справяте с мързела?

more_horiz
Как се справяте с обичайния мързел, който ви наляга, когато се сетите, че имате да учите..
В момента съм точно в такъв период и се чудя как да се преборя с него от доста време. Но изглежда ми е в кръвта .. та реших да се допитам и до вас ..
Винаги ли, когато някой ученик има да учи си намира друго, по-интересно занимание .. Как се справяте с мързела? 2115147716 Как се справяте с мързела? 2115147716

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
Отдавам му се напълно... няма ден, няма нощ, няма работа, няма нищо... само комп, сън, храна, разходки с моето вярно кученце и това е! Пълно безгрижие!!! :yess:

______________________________
:love: Как се справяте с мързела? FlowerfaceСтружкъКак се справяте с мързела? Flowerface :love:

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
Съдейки по предния пост, аз изобщо не съм мързелива Как се справяте с мързела? 2115147716 Като ножа опре до кокал уча :lmao:

______________________________
Как се справяте с мързела? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Как се справяте с мързела? 4965902g

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
Аз чакам до последно и когато опре ножа до кокала.... спирам да спя и работя ден и нощ, за да приключа със задачите си.
Изготвянето на списъци иза качането им на видно място също помага. Как се справяте с мързела? 909357165 Разбира се докато не се намери нов интересен филм, книга или сайт.

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
Ами и аз имам същият проблем и го решавам като хапна нещо сладко и се сетя за учителката ми по математика, която коли ако не си знаеш теоремите.. Как се справяте с мързела? 2115147716

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
въпреки, че след училище ми си мързелува :2: , хващам уроците и задачите Как се справяте с мързела? 1977229104 ,решавам/научавам ги по-бързо :yess: иииии Как се справяте с мързела? 1089017131 се отдавам на мързела. лесно е като още не си си изпразнил главата от изученото в дск. Как се справяте с мързела? 3569552857
надявам се съвета ми да ви еот полза. 😄 :party:

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
Лошото на мързелът е, че не зависи дали си на училище или на работа - той е повсеместен.

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
ТРУДНО! а в повечето случаи той побеждава! :pardon: :kyky:

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
Много трудно. Вчрна съм на принципа, че имам мотивационен проблем, докато не стигна до времевия проблем. За щастие уча лесно и ми е достатачно да разбера нещата още на лекциите и упражненията. Иначе не знам как щях да взимам изпити Как се справяте с мързела? 909357165

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
Моя мързел се простира до там,че като знам колко материал имам да пиша и го правя пред компа с релаксираща музика

______________________________
Как се справяте с мързела? Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
С моя мързел няма оправия :wait: ❌

______________________________
Некъв нов модератор :haha:

Как се справяте с мързела? 4205905T

Как се справяте с мързела? 4347795O

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
И аз страшно трудно се справям с мъррзела.По принцип, когато се прибера си намирам хилияди други занимания - да седна на компа, да почета книга, да нахраня кучето, дори да бърша прах и да пускам прахосмукачка, само и само за да не седна да уча.И най-накрая като седна вися до среднощ. 🇳🇴

______________________________
Как се справяте с мързела? 4965903T

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
Lady Infernaliia написа:
И аз страшно трудно се справям с мъррзела.По принцип, когато се прибера си намирам хилияди други занимания - да седна на компа, да почета книга, да нахраня кучето, дори да бърша прах и да пускам прахосмукачка, само и само за да не седна да уча.И най-накрая като седна вися до среднощ. 🇳🇴

Същото е и при мен, само че аз си храня заека. :p2:

______________________________
Как се справяте с мързела? Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
Според моята дефиниция за "мързел", която е да не правиш нищо... При мен такова животно няма!

Колкото за ученето... Ами ще седнеш да учиш, когато решиш и колкото решиш, и съответно ще получиш насреща... плодовете на това решение! От теб зависи!

П.п.: По - късно, като тръгнеш на работа, избора ти ще е много по - ограничен!( :wub: Но и аз не го вярвах, като ми говореха!)

descriptionКак се справяте с мързела? EmptyRe: Как се справяте с мързела?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply