BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Един недостатък на жената

power_settings_newLogin to reply
+14
Старшината
strega
ev4eee
rosita764
viks
swisi
div
mimi121296
Rodena
perfect_stranger
Zaharka
desistela
~ i.LLusion
Koen
18 posters

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyЕдин недостатък на жената

more_horiz
Един недостатък на жената Pencilsketchofwoman

Когато създаваше жената, Бог вече работеше шести ден, и то извънредно.
Появи се ангел и Го попита: "Защо й отделяш толкова време ?"
А Господ отвърна: "Виждал си техническите й характеристики ? Трябва да може напълно да се пере, но да не е от пластмаса, да има повече от двеста подвижни части, като всички да са заменяеми, и да може да функционира при каквато и да е диета или остатъци, да има скут, който да може да приюти 4 деца едновременно, целувката й да може да лекува от ожулено коляно до разбито сърце, и всичко това ще го прави само с две ръце !"
Ангелът се учуди на изискванията.
"Само с две ръце... Невъзможно! И това е само стандартният модел ? Прекалено много работа е за един ден... Почакай до утре и тогава я завърши."
"Няма да спра - не се съгласи Бог. Толкова съм близо до завършека на това творение, което е любимо на сърцето ми. Вече може да се лекува сама, когато е болна, и може да работи по 18 часа на ден."
Ангелът се приближи още и пипна жената.
"Направил си я много мека, Господи."
"Мека е - каза Бог - но съм я направил и силна. Нямаш представа какво може да издържи или да постигне."
"Ще е способна ли да мисли ?" попита ангелът.
Бог отвърна: "Не само ще е способна да мисли, но и да разсъждава и преговаря."
Тогава ангелът забеляза нещо и протягайки ръка, докосна бузата на жената...
"Господи, изглежда този модел има някакъв теч. Казах Ти, че се опитваш да вложиш прекалено много неща в нея."
"Не е никакъв теч... а сълза - поправи го Господ."
"За какво е тази сълза ?" - попита ангелът.
А Бог му отговори:
"Сълзите са нейният начин да изрази своето щастие, мъка, разочарование, любов, самота, страдание и гордост."
Това силно впечатли ангела. "Ти си гений, Господи, помислил си за всичко. Жената наистина е чудо."
И тя е !
Жените имат сили, които удивляват мъжете. Издържат на трудности, понасят големи товари, но изпитват радост, любов и щастие. Усмихват се, когато им се докрещи. Пеят, когато им се доплаче. Плачат, когато са щастливи и се смеят, когато са нервни. Борят се за това, в което вярват. Изправят се срещу несправедливостта. Не приемат "не" за отговор, когато вярват, че има по-добро решение. Търпят лишения, за да има за семейството. Ходят на лекар с приятелка, защото приятелката я е страх да отиде сама.
Обичат безусловно !
Плачат, когато децата им побеждават и се радват, когато приятелите им печелят награди. Щастливи са, когато слушат за някоя сватба или раждане. Сърцето им се къса, когато умре приятел. Страдат от загубата на любим човек, но въпреки това са силни, когато мислят, че нямат повече сили. Знаят, че една целувка или прегръдка може да помогне да се излекува едно разбито сърце.
Но все пак жената има един дефект:
ЗАБРАВЯ КОЛКО МНОГО СТРУВА !

Никога не забравяй
колко си ценна, колко много струваш!
Знай цената си!
Но не се продавай...

Благодарение на Sharebg.org

______________________________


 
         
       

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Да, толкова красиво написано и да, толкова вярно.
Кога в последно време, ако излезеш на вън ще видиш жена, която знае цената си.. такава рядкост!!
Такъв недостатък ..
Самозабравяме се, губим се, нараняваме се .. заради всички, създаваме животи, лекуваме рани .. а забравяме кои сме ние, забравяме защо сме такива и колко струваме ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
А защо ли мъжете до нас-тези,от които трябва уж да черпим сили,са забравили какви сме?Само искат и изискват от нас и си мислят,че цветята,бонбоните и шампанското/виното/ще поправят грешките им.Но жената прощава,но не забравя...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
По правило жената прощава само след като е отмъстила. И все пак...
Не знам защо това го виждам чак сега. Не знам и как да го коментирам, просто няма подходящи думи. Знам само, че ме трогна и ме разчувства, а това се случва все по-рядко и все по-трудно, особено напоследък. Искрено се възхищавам на този, който го е написал, а и на този, който го е качил, защото такова признание наистина се среща изключително рядко. :poklon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
уау ! Не очаквах това да прочета, когато отворих темата. много ми харесва как е написано и какво послание носи. Моля, автора да приеме моите най-искрени адмирации Един недостатък на жената 909357165

______________________________
"Животът е прекалено важен, за да се взема на сериозно."
- Оскар Уайлд (1854 - 1900 г.)

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Просто оставаш без думи. Наистина е чувствено. И малко ме разплака, но това е, защото колкото го четях все повече мислих за майка си. Трябва по-често да показваме любовта си. Все по-често я приемаме за даденост и си мислим, че те си знаят колко ги обичаме. Никога една прегръдка, една целувка, една усмивка и една сълза не са в повече. особено поднесени с любов. Нямам търпение да го пратя на моята майка, защото я сега не е до мен и да й кажа, че всичко това го мисля най-силно за нея.

______________________________
Spoiler :

Един недостатък на жената 5239802y

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
~ i.LLusion написа:
Да, толкова красиво написано и да, толкова вярно.
Кога в последно време, ако излезеш на вън ще видиш жена, която знае цената си.. такава рядкост!!
Такъв недостатък ..
Самозабравяме се, губим се, нараняваме се .. заради всички, създаваме животи, лекуваме рани .. а забравяме кои сме ние, забравяме защо сме такива и колко струваме ..

Съграсна съм.

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Много е хубаво, започва леко на шега, а всъщност е толкова важно да възприемем посланието му и да се ценим. Както казва моята майка: Ако сама не се обичаш и цениш- няма кой да го направи вместо теб :wasnotme:

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Очаквах съвсем друго нещо! Поздравления на автора. Един недостатък на жената 909357165

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Много силно.И много вярно :yep:

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Много вярно и много хубаво.

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Наистина е красиво
Поздравления и от мен

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Красиво и вярно.

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Глупости!

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Един недостатък на жената Ywkb

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
starshinata написа:
Глупости!


Не си интересен.

______________________________


 
         
       

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Ти пък не правиш хубаво Коен.Безсмислено е да говориш така и да им дигаш самочувствието.Каквото беше няма да се върне.Се едно сега да тръгнеш да връщаш римската слава.Не е мъжко така да говориш.Аз изобщо и неща да съм интересен.Просто казвам истината и то с днешна дата.👼

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Един недостатък на жената Ywkb

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Ако всики мъж цени жената така както е написано....но виждаме,че са малко.

______________________________
Един недостатък на жената CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Smile23 написа:
Ако всики мъж цени жената така както е написано....но виждаме,че са малко.
Колко вярно

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
то да беше само един.като почнеш от телесните та стигнеш до духовните.става цял 'списако' както викат в Кюстендил.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Един недостатък на жената Ywkb

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
Че се чувства добре, само когато се грижи за някого.

descriptionЕдин недостатък на жената EmptyRe: Един недостатък на жената

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply