BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Нина Добрев гадже с колега “вампир”

power_settings_newLogin to reply
+10
ajvi
everything_ends
Galifray
~ i.LLusion
MuryG
Renesita
gerityuyuyu
~ Mistery writer ~
Merry
Christina.
14 posters

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyНина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Нина Добрев гадже с колега “вампир”

Нина Добрев гадже с колега “вампир”  ?id=306323&sz=2
Снимка от личния профил на актрисата.
Тя бетонира новината, че чувствата между младите звезди са повече от колегиални
.

След близо два месеца мълчание красавицата от сериала “Дневниците на вампира” Нина Добрев най-сетне официално призна, че е гадже с колегата си от същата поредица Иън Съмърхолд. Синеокият красавец изпълнява ролята на лошия вампир Деймиън Салваторе.22-годишната Нина реши да заложи на модерния начин на общуване и не пусна никакво писмено обръщение към феновете си по въпроса. Вместо това помести в личния си профил във “Фейсбук” две снимки, на които се целува с Иън.Преди дни пред списание “Пийпъл” самият Съмърхолд се изфука, че сваля успешно мацки, защото се е научил да готви перфектно. Тогава той, сякаш без да иска, се изпусна и каза: “По този начин сломих съпротивата и на Нина Добрев, моята колежка от вампирската сага. Първо я нахраних, а после дойдоха целувките.”Разбирайки, че младите официално са признали връзката си, клюкарите в Холивуд упорито започнаха да обсъждатдали пред тях има бъдещеПо-големите вестници и списания пуснаха специални папараци по петите на звездите. Всяка снимка, на която Нина и Иън са уловени в по-интимни пози, се коментира надълго и широко из форуми и тв предавания.Намират се обаче и черногледци, които смятат, че историята с “гаджосването” е просто поредния PR трик на продуцентите, които отново искат да привлекат вниманието върху сагата за вампирите. Сериалът се връща на екран след близо месец и половина отсъствие. Верни на старата максима, че сексът продава, продуцентите на поредицата този път са заложили на доста горещо промовидео в подкрепа на старта, озаглавено Got Wood, в което всички главни действащи лица излъчват стилна еротика.

Източник: monitor.bg

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Нина Добрев гадже с колега “вампир”  7389738n


Нина Добрев гадже с колега “вампир”  Badge1

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Дори и да са заедно, не виждам какво им влиза в работата на останалите. Като бях по-малка се вълнувах кой с кой е, като например Джъстин като беше с Бритни, наистина - едно време. Сега дали Нина ще е с Пол, с Иън, с Иван или Драган... какво ще промени това. Както и Кристин и Робърт дали са заедно или Анджелина и Брад Пит. Това са клюки, хранещи истеричните фенове, които си нямат личен живот и се вкопчват във всякакви пикантни клюки за любимците си, независимо дали са верни или не. Сега само гледайте колко време ще пекат на шиш Нина и Иън. Може наистина да е само за PR, но не мисля, че шоуто на този ранен етап се нуждае от съживяване на искрата към сериала, така че то ако не PR, изобщо не им завиждам на горките как ще трябва да се покриват и крият. Като съм чела и гледала някои интервюта на звезди ми става ясно как скапаните папараци вгорчават живота на хората.

______________________________
Нина Добрев гадже с колега “вампир”  Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Радвам се за тях - само това мога да кажа Нина Добрев гадже с колега “вампир”  2115147716

______________________________
Нина Добрев гадже с колега “вампир”  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Нина Добрев гадже с колега “вампир”  4965902g

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Честно казано-на мен никога не ми е пукало кой с кой излиза. Да стават филмите, пък друго не ме интересува :p2:

______________________________
Това че вярвам в нещо, го прави истинско

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Lora11 написа:
Радвам се за тях - само това мога да кажа Нина Добрев гадже с колега “вампир”  2115147716


+1

______________________________
Нина Добрев гадже с колега “вампир”  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Нина няма лична страница във Фейса.
Ама все тая,тяхна си работа.....

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Нина Добрев гадже с колега “вампир”  Nina-dobrev-coachella-03

Нина Добрев гадже с колега “вампир”  Nina-dobrev-coachella-06

Нина Добрев гадже с колега “вампир”  Nina-dobrev-coachella-08


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Е аз пък се надявам да са заедно,харесват ми като двойка,много са сладки Нина Добрев гадже с колега “вампир”  909357165 :love:

______________________________
Нина Добрев гадже с колега “вампир”  Vishous9
Нина Добрев гадже с колега “вампир”  2833116ee0_75548513_o2_large

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Аз изобщо не ги виждам като двойка - не знам защо. Странни са ми. Ноо да са си живи и здрави и както каза някой по - нагоре филма да става пък другото лъжа.

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Сладки са като двойка!

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
И аз съм на мнение,че всеки сам определя с кого да излиза и на нас не ни влиза в работата. Филмът да върви! Това е важното. Нина Добрев гадже с колега “вампир”  909357165

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
Аз лично съм щастлива че са заедно и найстина са "красива" двойка :love:

______________________________
Некъв нов модератор :haha:

Нина Добрев гадже с колега “вампир”  4205905T

Нина Добрев гадже с колега “вампир”  4347795O

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
радвам се, че са заедно :love:

______________________________
Нина Добрев гадже с колега “вампир”  Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
страхотна двойка са двамата!!!

descriptionНина Добрев гадже с колега “вампир”  EmptyRe: Нина Добрев гадже с колега “вампир”

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply