BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionТуристът EmptyТуристът

more_horiz
Туристът 2914327p

Брой на страници: 496
Корици: меки
Език: български
Трилър


“Първокласна!”

Лий Чайлд

Майло Уийвър е турист. Така наричат специалистите по черни операции на ЦРУ. Човек без дом и самоличност, той се сдобива със съпруга, дъщеря и жилище в Бруклин, опитвайки се да остави тайните и убийствата зад гърба си. Арестът на най-издирвания наемен убиец в света и убийството на колежка - близка приятелка на Майло - го принуждават да избяга от Управлението и да се върне към ролята си на турист, за да открие кой всъщност дърпа конците в цялата тази история и... да отърве кожата си.

В „Туристът” Олен Стейнхауър (номиниран два пъти за наградата „Едгар”) заплита сложна история на предателства и лъжи, в изключително напрегнатия роман, който напомня за майсторите на шпионския трилър като Лен Дейтън и Джон льо Каре, но в същото време е удивително модерен и издига жанра до нови висоти.

"Превъзходен трилър, истинска класика!"

Нелсън Демил

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Туристът 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Туристът Animated_gif_024_hippo

descriptionТуристът EmptyRe: Туристът

more_horiz
Филма беше добър, дано и книгата да е интересна :cvete:
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply