BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionMassari EmptyMassari

more_horiz
Massari 2895229N

Истинско име: Сари Абауд
Дата на раждане: 10 декември 1980 година, в Бейрут, Ливан
Стил: R&B, поп и хип хоп

Говори свободно три езика - английски, френски и арабски. Възхищава се на Майкъл Джексън, Арета Франклин и Стиви Уондър. Докато расте попада под влиянието на много различни стилове музика и заради това най-голямо влияние върху него има арабската легенда Джордж Уасуф. " Пея от сърцето си и Уасуф ме научи да правя това", отговаря Масари на въпроса как легендарният певец е повлиял на музиката му.

Семейството му емигрира в Монреал, Канада, когато е 10-годишен, а 3 години по-късно се местят във федералната столица Отава, където живеят и до днес. На арабски „масари“ означава "пари". Сари има 2 по-малки братя - Сами и Самер, които са съответно на 25 и 19 години.

Massari 2895240A
( снимка с предполадаемият му по-голям брат Сами)


Музикална кариера

През 2002 година Масари записва и пуска сингъла "Spitfire", които се завърта главоломно по местните радиостанции, превръщайки се в хит в Отава и околността. От тогава Масари не спира да пише текстове, музика и да развива музикалната си талант. На 31 май 2005 година се завръща с дебютния си албум, носещ неговото собствено име - Massari. Пилотния сингъл "Smile For Me" е дует с бившето лошо момче на Entertainment, Loon. Крайният резултат е хитов сингъл, който заема осемнадесето място в Топ 40 на Канада цели двадесет и четири седмици, а известният режисьор RT! е отговорен за това, видиоклипът на песента да се превърне в един от най-горещите видеоклипове на канадски изпълнител. Песента веднага се завърта по MTV Канада, а скоро след това започва излъчване и във САЩ, Германия, Австралия, Бразилия и Великобритания. Със следващия си сингъл "Be Easy" Масари успява да пробие и на по-широка световната сцена. Другите хитови сингли от албума са "Real Love" и "Rush The Floor", която е дует с Belly.
През пролетта на 2009 година излиза и вторият албум на изпълнителя "In love again" и включва песни като "In love again", "Say you love me (reggea version)", "Say you love me(techno version).
На 10 ноември 2009 година излиза и третият албум на Масари - "Forever Massari". Албумът включва хитовете: "Body Body", "Love Triangle", "Moving Target", "Eyes like diamonds", "Under the radar", "Forever came to soon", "Bottle it up", "Something stopping me", "Cookie jar", "Girls around the world", "Push it on me", "Breathe", "Bad girl", "Heart and soul (rohe bein edeik)", "Milan". Досега са направени са клипове на "Bad girl" и "Body Body".
Настоящи проекти: "My love is in your hands", "Steal The Night Away", "Till I Found You", "Let Me Know"


Massari 2895484g

Massari 2895486S

Massari 2895493X

Massari 2895494w

Massari 2895497W

Massari 2705531R

Massari 2895502X

Massari 2895503V

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Massari 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Massari Animated_gif_024_hippo

descriptionMassari EmptyRe: Massari

more_horiz
























______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Massari 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Massari Animated_gif_024_hippo

descriptionMassari EmptyRe: Massari

more_horiz
Невероятно песни ,невероятен изпълнител
Real love и Be easy както и In love again са ми любими!

______________________________
Massari Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionMassari EmptyRe: Massari

more_horiz
И на мен ми харесва!
Точно това ми беше идеята.
Благодаря!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionMassari EmptyRe: Massari

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply