BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz

Епизода е римейк на 1.6 Skin

Докато търсят баща си, който е изчезнал, ловците на демони Сам и Дийн започват да разследват странна серия от убийства, в които съпрузите са обвинени, че са убили своите съпруги. Братята се отправят към Мисури. Макар заподозрените да са съпрузите и всички доказателства да сочат към тях, всички те твърдят, че са невинни. Сам и Дийн смятат, че би могло да е дело на тяхното ikiryou (от японската митология - отмъстително проявление на част от душата на жив човек) и започват разследването си.




Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) SNA-01

Последната промяна е направена от Teia на Нед 13 Мар - 10:57; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Dragon-Book

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
Тези епизоди вече пуснати ли са?

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
https://bgworld.forumotion.com/t2957-topic#32698
Когато се появят в интернет, или се разбере дата кога точно ще излязат, ще пиша.

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Dragon-Book

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
Епизода, озвучен на английски:







Ако някой намери нещо от анимето на торенти, обаждайте се. Вече една част са излязли, но ги няма никъде на торенти... ❌

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Dragon-Book

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
Изтегли епизода

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Dragon-Book

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
Изгледах 1 серия в youtube, че като се изтегли серията е на японски и то с някакви испански ли какви субтитри.
Сериала ми харесва повече, не мисля да ги изгледам другите серии от анимето, защото той пича хубаво се опитва да имитира Дженсън, но не се получава особено. Смисъл става, ама на мен не ми харесва това, че Дженсън не озвучава Дийн. И не знам защо не е той. Джаред си е Сам. Някой да знае защо Дженсън не е Дийн?

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
не, но май е възможно по-нататък да е той и този да го замества, защото така ми се стори по коментарите в youtube. Иди на последната тема - за шести епизод, там дадох линкове на първите шест епизода с английски дублаж. Тези не знаех, че са на японски, не съм ги пробвала. И на мен естествено ми харесва повече лайфа, ама и това кефи и ще го следя! :slynce: Ест, че не е като Дженсън гласа на този, но пък пак горе-долу се справя добре. Ние прекалено сме свикнали на Дженсън и затова ни е странно... Наистина все пак се надявам за по-нататъшните епизоди да озвучава той, има просто неповторимо секси глас и никой не може да се справи по-добре от самия него! :love: Иначе Джаред радва! :love:

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Dragon-Book

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
Как па улучи думата "секси" не знам :haha: :bigsmile: Ако Дженсън започне да озвучава Дийн, ще ги гледам серийките, но така не мога. Наистина много сме му свикнали и не ми е кеф като не е той.
Добре, че поне Сам си е Сам.

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
Не съм по секс телефоните, ама ако работеше Дженсън на такъв, бих се обадила и ОЩЕ КАК! :laugh:

П.П. - Мерии, нещо не ми отговаряш на ЛС-то. :(

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Dragon-Book

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
Teia написа:
Не съм по секс телефоните, ама ако работеше Дженсън на такъв, бих се обадила и ОЩЕ КАК! :laugh:


Аз съм веднага след теб :lmao:

Teia написа:
П.П. - Мерии, нещо не ми отговаряш на ЛС-то. :(

Отговорих ти, даже се чудех защо ти не ми връщаш :unsure:

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
Merry написа:
Teia написа:
Не съм по секс телефоните, ама ако работеше Дженсън на такъв, бих се обадила и ОЩЕ КАК! :laugh:


Аз съм веднага след теб :lmao:

Лошо, ще трябва да чакаш до другия ден поне, щото ще го държа на телефонната линия до края на работното време Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) 2115147716

Впрочем, някак си си мисля, че това аниме с японско озвучение не бих могла да го гледам посмъртно! ❌ Толкова ми е странно като го чух, простооо... Добре, че ги има с английско аудио, жалкото е, че няма субтитри на бг.

______________________________
Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) Dragon-Book

descriptionЕпизод 1 - The Other Self (The Alter Ego) EmptyRe: Епизод 1 - The Other Self (The Alter Ego)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply