BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПисък 4 EmptyПисък 4

more_horiz
Писък 4

Писък 4 Screamfour

  • Световна премиера: 15.04.2011
  • Жанр: Ужаси, Мистерия, Трилър
  • Държава: САЩ
  • Бюджет: $40,000,000
  • Режисьор: Уес Крейвън
  • Сценарист: Кевин Уилямсън
  • Продуцент: Мариан Мадалена
  • В ролите: Кортни Кокс, Нийв Кембъл, Дейвид Аркет, Ема Робъртс, Хейдън Пенитиер, Лейк Бел, Ана Пакуин, Кристен Бел
  • Разпространител: Dimension Films
  • Резюме:

    Действието се развива 10 години след случилото се в третата част. Сидни Прескът се е превърнала в изключително успешна писателка след публикуването на книгата си “Out of the Darkness”, която разказва за нейния живот. Междувременно, Гейл Уедърс си има свое собствено предаване, а съпругът и Дюи се е завърнал на старата си работа - в полицейското управление. Двамата са вече и родители на 10-годишната Тейтъм (носеща името на сестрата на Дюи, която бе убита в “Писък 1”).
    Когато от издателството убеждават Сидни да се завърне в градчето Уудсбъро за да рекламира книгата си, тя с нежелание заминава, придружена от Гейл и Дюи. Там тя се среща с братовчедка си Джил и някои стари познати, които я карат да забрави за ужасните неща които са се случили в градчето.
    Радостта обаче бързо преминава в отчаяна борба за оцеляване, когато убиецът с призрачната маска се завръща отново в Уудсбъро.


Трейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionПисък 4 EmptyRe: Писък 4

more_horiz
Ихаааа, супер, супер, супер Писък 4 3569552857 Писък 4 1089017131 :dance:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПисък 4 EmptyRe: Писък 4

more_horiz
Чакам го с нетърпение от много време :slynce:

______________________________
Писък 4 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionПисък 4 EmptyRe: Писък 4

more_horiz
отчайващо тъп.. :(

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionПисък 4 EmptyRe: Писък 4

more_horiz
Не беше чак толкова зле. Нямах много очаквания и може би за това ми хареса. Можеше да го направят малко по-реалистично. То вярно, че трябва да умират трудно, ама да му пържиш мозъка с електрошок, да го режеш, дупчиш и гърмиш и то пак да оживява... Е, посмях се доста. :pardon:

The first rule of remakes: Don't fuck with the original! :haha:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПисък 4 EmptyRe: Писък 4

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply