BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Който търси, намира...

power_settings_newLogin to reply
+4
Silver
MuryG
Koen
escapingthesun
8 posters

descriptionКойто търси, намира... - Page 2 EmptyКойто търси, намира...

more_horiz
First topic message reminder :

Ако търсите субтитри, музика, филми, но не можете да ги намерите попитайте, може пък и да ви излезе късмета...




Спешно търся суб за драмата "Playful Kiss". Моля ако някой може да намери , да ми пише тук или ЛС. Имам субтитрите до 10 епизод включително. Намирам ги всичките в bollydream.com , но поради нисък коефициент , не ми позволяват да тегля. Ако някой има регистрация там , моля да помогне. Благодаря предварително .

Последната промяна е направена от escapingthesun на Вто 1 Мар - 23:54; мнението е било променяно общо 3 пъти

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Който търси, намира... - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Който търси, намира... - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionКойто търси, намира... - Page 2 EmptyRe: Който търси, намира...

more_horiz
escapingthesun написа:
hlytzprytz написа:
Здравейте,
Мисля, че въпросът ми ще прозвучи малко тъпо, но в крайна сметка давате линк към преводи, или могат да се дърпат и от тук?
Честно казано не ми се иска да пълня форума с излишни мнения, само и само да го докарам до десет поста, за да имам достъп до субтитри.

Преводите не могат да се копират или свалят, четат се направо от форума. Трябва да имаш минимум 10 мнения, за да видиш дадения превод в съответния раздел, в противен случай те остават скрити.

О, благодаря. :cvete:

descriptionКойто търси, намира... - Page 2 EmptyRe: Който търси, намира...

more_horiz
Хора, искам да гледам някое сериалче. Кое си струва? Единственото ми изискване е да няма умрели накрая.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Който търси, намира... - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Който търси, намира... - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionКойто търси, намира... - Page 2 EmptyRe: Който търси, намира...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply