BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Лявата ръка на Бога

power_settings_newLogin to reply
+4
Ashlie
Gonrah
Thea
MuryG
8 posters

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyЛявата ръка на Бога

more_horiz
First topic message reminder :

Лявата ръка на Бога - Page 2 6f993a3bd05ca527

Издател: Бард
Раздел: Фантастика, фентъзи. Хорър

Името му е Кейл.
Казаха му, че е способен да унищожи света.
Може и да го стори.
“Слушайте. Светилището на Изкупителите върху Прелетния рид крие проклета лъжа дори в самото си име, защото там няма и грам изкупление, камо ли святост.”
Едно момче стои в Светилището на Изкупителите.
То ще отвори погрешната врата в погрешното време.
Ще види едно тъй жестоко деяние, че целият му живот ще се промени.
Завинаги.
Запознайте се с Ангела на Смъртта.
*
Експлозивна смес от фентъзи, екшън и военна стратегия: феновете с нетърпение ще чакат следващата доза.” - Скул Лайбръри Джърнъл
*
“Един от най-големите романи на 2010 г.! Светкавично действие, което едновременно те потапя в кръв, насилие и страх от битката и ти позволява да надникнеш в умовете на онези, които се бият и умират. Извънредно силен дебют.” - Оуън Колфър
*
“Новият голям фентъзи дебют e неочаквана среща между Хари Потър и “Името на розата”. Хофман пише с изключителна мощ, героите са силни, а отговорите на някои въпроси остават за продълженията.” - Локус



Последната промяна е направена от MuryG на Нед 31 Юли - 11:53; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
Spoiler :

______________________________
Лявата ръка на Бога - Page 2 Fearj

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
Само да споделя, че съществува едно таг-че наречено звучно "spoiler" Лявата ръка на Бога - Page 2 909357165

______________________________
Лявата ръка на Бога - Page 2 4347762w

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
Само да повторя, отново, че тази тема е за обсъждане на книгата, предполага се да се посещава от хора, които са я прочели. :pardon: Когато аз искам да прочета нещо, което още не съм, никога не чета коментарите (освен ако не искам да науча някой спойлер, против които не винаги имам нещо против) под резюмето. 😉 Ако се разгледат останалите теми от дяла, навсякъде се коментира сюжета. Затова са темите, затова тук е форум. И в разделите със сериалите нещата стоят така - как да коментираш една серия, без да вмъкнеш случилото се в нея? Спойлерите са по под разбиране.
Но в крайна сметка щом явно това не се харесва на някой (а може би и на друг), ще редактирам с таговете, че да е всичко ок... Лявата ръка на Бога - Page 2 909357165

Едит: Готово. Лявата ръка на Бога - Page 2 909357165

______________________________
Лявата ръка на Бога - Page 2 Dragon-Book

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
Gonrah написа:
Spoiler :


Spoiler :
Хубавото на тази книга е, че не влиза точно като цяло в някакви стереотипи, не се знае съвсем какво да се очаква... Така че - ще видим дали сме познали някоя сюжетна линия. Лявата ръка на Бога - Page 2 909357165 Ако някой впрочем има имейла на Бард, ще се радвам да ми го кажете за контакти... Вече седем месеца, откак е издадена втора книга, наистина ми се иска да знам кога ще я видим на български и вярвам, че има и други заинтересовани по този въпрос...

______________________________
Лявата ръка на Бога - Page 2 Dragon-Book

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
На мен пък книгите, в които доброто печели отдавна са ми омръзнали, но няма алтернативи. Когато пък добрите победят, но с много жертви, пак не съм задоволен, защото обичам крайностите. Или пълна победа на Доброто, или на Злото. Няма междинни варианти.

В сайта на Бард мисля, че нямаше раздел "За контакти", но вече има въпроси относно продължението под формата на коментари в страницата на първата книга. Не си спомням дали в последните страници на книгата имаше някакъв email, но може да провериш.

______________________________
Лявата ръка на Бога - Page 2 Fearj

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
E-mailа, който е даден в сайта на Бард, е за поръчки и доставка на книги. А този на издателството е bard@bard.bg

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
Има няколко пропуски, недовършени моменти! Неразбрах какво пишеше в писмото което Боско му даде да занесе на изкупителя който пореше мацките и Кейл уби, след което неразбрах и какво беше това нещо, заради което изкупителя уби и разпра едното момиче. И още две три неща, остави ме с впечатление, че чета книга от която липсват страници

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
Непременно ще я прочета.

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
Не е лоша..

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Лявата ръка на Бога - Page 2 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionЛявата ръка на Бога - Page 2 EmptyRe: Лявата ръка на Бога

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply