BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

pollНатъжават ли ви празниците или въздействат положително?

Обичам празниците
7
64%
Влияят ми меланхолично
3
27%
Не обичам празници
1
9%
Общо гласове:
11

descriptionНатъжават ли ви празниците или въздействат положително? EmptyНатъжават ли ви празниците или въздействат положително?

more_horiz
Правя тази анкета за да видя как хората възприемат празниците. Имам познати, които твърдят, че не обичат Коледа. Някой казват, че не я обичат заради лошо детство или неприятни спомени, но други твърдят, че обичат празниците като цяло...

Лично аз обичам празниците!! Независимо от всичко това е идеалния момент хората да поправят направени грешки, или да направят опит да се сближат с приятели, роднини или познати. Новогодишните празници имат нещо, което е неописуемо. Поне според мен в тях има някаква магия.. Всяка една Коледа е вълшебна независимо къде съм, с кой или защо!! Тези празници носят магията със себе си и онова топло чувство наречено любов!!

______________________________
Натъжават ли ви празниците или въздействат положително? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Натъжават ли ви празниците или въздействат положително? 4965902g

descriptionНатъжават ли ви празниците или въздействат положително? EmptyRe: Натъжават ли ви празниците или въздействат положително?

more_horiz
Обожавам празниците, по принцип!! Винаги съм толкова ентусиазирана и т.н.
Но тази година по-скоро Влияят ми меланхолично, защото миналата година .. толкова пожелания, толкова мечти се разбираха, че не вярвам тази година да бъдат поправени :unsure: Просто до някаква степен празниците загубиха очарованието си ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionНатъжават ли ви празниците или въздействат положително? EmptyRe: Натъжават ли ви празниците или въздействат положително?

more_horiz
На същото мнение като Лора съм, празниците ми влияят изкючително положително. Много ги обичам, за мен носят очи изпълнени с надежда и дух за доброта. Неща за които рядко се сещаме в ежедневието. :slynce:

______________________________
❤ ❤ ❤ Chris Brown ❤ ❤ ❤
You made me who I am, from the words you said.


Човек трябва да носи хаус в душата си, за да може да се роди танцуваща звезда..! - Фридрих Ницше

descriptionНатъжават ли ви празниците или въздействат положително? EmptyRe: Натъжават ли ви празниците или въздействат положително?

more_horiz
На мен пък ми влияят меланхолично... Натъжавам се, защото си спомням какво е било, когато съм била малка и съм ги празнувала. ;д

______________________________
Натъжават ли ви празниците или въздействат положително? Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500

descriptionНатъжават ли ви празниците или въздействат положително? EmptyRe: Натъжават ли ви празниците или въздействат положително?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply