BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Карибски пирати: В непознати води (2011)

power_settings_newLogin to reply
+15
swetim
kleo_lil
tanqdimi
stelichka
Merry
carolly23
kamenceto90
selket
eleos
dari
oganche
leprikon4e
Lena
~ i.LLusion
Koen
19 posters

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyКарибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
First topic message reminder :

Карибски пирати: В непознати води

Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 Piratesofthecaribbeanonz

  • Премиера в България: 20.05.2011
  • Жанр: Екшън, Приключенски, Фентъзи
  • Държава: САЩ
  • Режисьор: Роб Маршал
  • Сценарист: Тед Елиът, Тери Росио
  • Продуцент: Джери Брукхаймър
  • В ролите: Джони Деп, Иън Макшейн, Пенелопе Круз, Ричард Грифитс, Джефри Ръш, Стивън Греъм, Джема Уорд, Джуди Денч, Сам Клафлин, Кейт Ричардс, Кевин Макнали,
  • Разпространител: Walt Disney Studios Motion Pictures
  • Резюме:

    Историята отново разказва за приключенията на Джак Спароу и неговия екипаж от колоритни образи. При една неочаквана среща, Джак се сблъсква с Анджелика (Пенелопе Крус) – жена от миналото му, която без да губи време го убеждава да тръгне с нея, а целта на пътуването е една – да се стигне до истинския Извор на младостта. Въпреки че я познава от много години, Джак не е сигурен какви са истинските намерения на Анджелика.
    Но когато тя го принуждава да се качи на кораба "Отмъщението На Кралица Ана", чийто капитан е конкурентния пират Черната брада (Йън Макшейн), Спароу попада в ситуация от която много трудно ще се измъкне.


Трейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
Нямам търпение за филма или по-чотно за Джони Деп :love: , дано е по-добър от третата част, защото честно казано останах малко разочарована от нея :unsure:

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
Секси русалка и мисионер в каста на "Карибски пирати 4"!

Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 25415

Две млади звезди са на фокус в новия трейлър на дългоочаквания сикуел на "Карибски пирати". Мистериозната русалка Сирена (Астрид Берже-Фрисби) и смелият мисионер Филип (Сам Клафлин) са новите попълнения към приказните и любими на публиката герои Джак Спароу и компания.

За родената в Барселона Астрид, участието в "Карибски пирати: В непознати води" (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) е дебют в американското кино. През последните години тя работи по филми, заснети на екзотични места като Камбоджа и Алпите, но условията, при които се реализира популярната фентъзи поредица, са истинско предизвикателство за нея.

Повече от два месеца, по време на снимките на Хаваите, тя трябва да се крие от слънцето, за да запази кожата си бледа за ролята на русалката Сирена, която живее в тайнствен свят под водата.

Другото ново лице е Сам Клафлин (Sam Claflin). Героят на младия англичанин, който до този момент е по-познат от ТВ екрана и театъра, е смел мисионер, изправящ се срещу страховития пират "Черната брада" (Иън Макшейн).

Любопитно е, че двамата работиха заедно и в теленовелата "Изгубеното бъдеще", преди да се срещнат отново в "Карибски пирати: В непознати води". Дългоочакваното продължение на хитовата поредица завзема българските и световни кино екрани на 20 май 2011 година.

ТРЕЙЛЪР С БГ СУБТИТРИ: ТУК
http://www.avtora.com/news/2011/03/26/seksi_rusalka_i_misioner_v_kasta_na_karibski_pirati_4_vij_nov_bg_trejlur

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
Джак пресича пътя си с красива жена от миналото си (Пенелопе Круз) и двамата се впускат в приключение с неочакван край в издирването на Фонтана на младостта. През цялото време обаче той изпитва съмнение дали тя наистина има чувства към него или просто го използва, за да постигне целта си.

Когато се озовава на борда на кораба "Отмъщението на кралица Ана", чийто капитан е злодеят Черната брада, Спароу е изправен пред тежка дилема: от кого да се бои повече и на кого да се довери: очевидния си враг или любовта от далечното минало...


Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 25265

Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 Pirates%20poster

Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 24200

Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 20875

Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 15646


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
Пенелопе Круз в "Карибски пирати"?! Да, ама не - това всъщност е сестра й Моника

Екипът на хитовата адвенчър сага "Карибски пирати" (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) разкри доста любопитни подробности около заснемането на предстоящата четвърта серия от поредицата.

Въпреки че в официалния каст на филма до имената на Джони Деп (Johnny Depp), Джефри Ръш, Йън Макшейн стои това на Пенелопе Круз (Penelope Cruz), се оказа, че в голяма част от сюжета ролята всъщност се изпълнява от сестра й Моника.

Три години по-младата красавица е далеч по-неизвестна от Пенелопе в Холивуд, но за сметка на това е сред най-популярните лица на екран в родната Испания.

Приликата между двете дами е голяма, а също като кака си, и Моника е с доста атрактивна визия, която продуцентите не пропуснали да вземат под внимание.

Така, след вече явната бременност на Пенелопе, която се оказва проблем по време на снимките, операторите снимали фигурата на сестра й и я съчетавали с лицето на титулярката в актьорския състав.

Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 Penelope_monicacruz_01

Освен с разликата от три години, Моника е по-ниска и с 5 сантиметра, но в крайна сметка това едва ли ще е кой знае колко забележимо на екран. За нея пък това е шанс най-сетне да блесне извън родните си кино и телевизионни среди, а колкото до таланта, вярваме, че във фамилия Круз той е в изобилие…

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
И отново нов плакат

Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 Poc4intlpayoffukrgbsmal

______________________________


 
         
       

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
хора премиерата наближава,само някакви си 20-на дни,страхотна филмова година се очертава

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
Откъс от филма


______________________________


 
         
       

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
  • Ами...това е най-якия филм на 2011!!!Зависи какво ще излезе по-късно, но засега!!!-просто най-якия!!! Джони Деп споделя, че в края на първия филм от поредицата бил много тъжен, защото си мислел, че никога повече няма да срещна Джак, но се оказа, че от 2003 до сега през година той се среща със Спароу.

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 3569552857 На същото мнение!! Гледах го и съм страшно доволна. Филма е хубав и се радвам, че не развалиха поредицата.. Просто едно голямо и подчертано и цветно БРАВО ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
И аз гледах филма (на най-скапаните места в киното, но това не е важно) и изненадващо ми хареса. Попринцип не съм голяма фенка на филмите от поредицата и в началото тази част ми беше малко скучна, но след като се появиха русалките стана интересно. Толкова са коварни тея същества, но много ми хареса Сирена и сладура Филип. За Джони Деп наистина едно голямо браво, изигра си ролята страхотно, а заедно с Пенелопе Крус бяха една много забавна и интересна двойка. Точно към края, когато се караха съм се смяла най-много. Филмът си заслужава.

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
аз го гледах и бе6е мнуу яко
;);)
:p2: :p2: :p2:

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
Разочарована съм. Голям фен съм на Джони Деп и на Джак Спароу и нямах търпение да видя филм изцяло посветен на героя без отвратителната физиономия на Орландо, която да ми развали целия кеф (ггррр, като го видя и ми идва да се надупча с химикалка в гърлото).
Наистина филма е уникално забавен, оригинален и свеж, но нещо му липсва. Не знам какво, не знам защо, но през цялото време, докато го гледах изпитвах точно това чувство - на някаква липса и недовършеност. Иначе беше същинско удоволствие да гледам Джак Спароу в продължение на 2 часа и горещо се надявам да направят още една част за него.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Карибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
добро е филмчето, Джони Деп е неотразим, както и в другите части..а пък и както и да го погледнем, друго си е на 3D

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
Уникален филм ❤ :love:

descriptionКарибски пирати: В непознати води (2011) - Page 2 EmptyRe: Карибски пирати: В непознати води (2011)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply