BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЖените кръшкат от скука EmptyЖените кръшкат от скука

more_horiz
Жените кръшкат от скука Ist23137430adultery

Изневярата става все по-типична за омъжените жени, показва британско социологическо проучване.

Според авторите на изследването, жените дори не смятат, че в това има нещо срамно и много от тях записват срещите си с любовника в тефтерчето си така, както бизнес-срещите, часовете при фризьора и важните покупки.

Практически нито една жена не пристъпва към изневяра с идеята да се разведе и избирайки извънбрачния си партньор е водена от сексуално привличане, и в никакъв случай от любов.

Като основна причина за изневерите си дамите посочвали скуката в интимните отношения със съпруга си. Една от участничките например разказала, че колкото й съблазнително бельо да слага, мъжът й не обръщал внимание.

Според изследователите макар и да е по-често явление, изневярата на мъжа в семейството добива повече гласност и осъждане.

Източник: Жените кръшкат от скука 72121368

______________________________


 
         
       

descriptionЖените кръшкат от скука EmptyRe: Жените кръшкат от скука

more_horiz
Cohen написа:


Като основна причина за изневерите си дамите посочвали скуката в интимните отношения със съпруга си. Една от участничките например разказала, че колкото й съблазнително бельо да слага, мъжът й не обръщал внимание.



После който си иска да казва, че не си е виновен сам. Такъв мъж заслужава и да го зарежат, а не само да му кръшнат, макар да съм против изневерите. А и какво, по дяволите да се очаква от една жена, която се е почувствала отблъсната???? И няма ли един мъж в обратната ситуация да се почувства по същия начин? Аз все пак съм повече на мнението за раздяла, вместо изневяра - любовника не компенсира липсата на внимание от страна на мъжа й.

______________________________
Жените кръшкат от скука Dragon-Book

descriptionЖените кръшкат от скука EmptyRe: Жените кръшкат от скука

more_horiz
Относително е Тея. Примерно, не може един мъж да работи 12 часа на ден и като се върне при жена си, която цял ден се чуди какво да прави, да трябва да й се обръща внимание... За това винаги съм бил на мнение, че жената трябва да работи. Така не само е по-самостоятелна, а и не измисля простотии. :)
Наскоро ми казаха точно за такъв случай. Момиче се оплаквало от липса на внимание... Ама момичето на 20, мъжът на 30+ и работи. Отговорът ми беше : Еми, извинявай, на един 30+ годишен мъж му е по-важна работата от една пикла. :)

______________________________


 
         
       

descriptionЖените кръшкат от скука EmptyRe: Жените кръшкат от скука

more_horiz
Амиии, както каза - относително е. Мъжът ще е уморен от работа първия ден. Добре, приема се. Втори ден. Трети ден... В един момент става редовна практика. Ами, извинявай, ама защо му е на тоя мъж половинка, ако ще става част от мебелировката? Каквито и да са обстоятелствата, жената е едно такова животно, с което за да има мъжа пълноценна връзка трябва да си дава нужната доза внимание и това си е. Ако ли не, по-умните жени ще си потърсят друг мъж, от който да си получат каквото искат зарязвайки този. По-глупавите пак ще си намерят друг, ама понеже са неуверени и страдат от ниско самочувствие и липса на морални ценности, няма да зарежат този...

______________________________
Жените кръшкат от скука Dragon-Book

descriptionЖените кръшкат от скука EmptyRe: Жените кръшкат от скука

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply