BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

power_settings_newLogin to reply
+8
~ Mistery writer ~
Fallen_AngeL
1r@kl1s
Christina.
~ i.LLusion
Renesita
Zaharka
Koen
12 posters

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyПравила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Правила на таткото за гаджетата на дъщерята Fatheranddaughter


Правило номер едно: Ако паркираш на моето място и звъниш, по-добре бъди разносвач, защото освен подпис, нищо друго няма да получиш.

Правило номер две: Не докосвай дъщеря ми пред мен. Може да я гледаш, стига да не си спускаш погледа върху нищо под брадичката й. Ако не можеш да си държиш очите и ръцете далеч от тялото на дъщеря ми, ще ги изтръгна.

Правило номер три: Разбирам, че се смята за модерно, момчетата на твоята възраст да носят панталоните си паднали. Моля те, не го приемай като обида, но ти и приятелите ти са абсолютни идиоти. Но ако панталона ти по някакъв начин се изхлузи докато си на среща с дъщеря ми, ще си взема пистолета за пирони и ще се уверя, че е закрепен високо на кръста ти.

Правило номер четири: Сигурен съм, че са ти казвали, в днешно време секса без предпазител, може да те убие. Нека те уверя, че аз съм предпазителя и аз, ще те убия, що се отнася до секс с дъщеря ми.

Правило номер пет: Обикновено за да се опознаем казват, че трябва да си говорим за спорт, политика или наболелите теми на деня. Недей! Не го прави. Единствения разговор, който искам да водя с теб е, относно това кога ще върнеш дъщеря ми невредима и единствената дума, която искам да чуя от теб е „рано”.

Правило номер шест: Не се съмнявам, че си популярен и имаш възможност да се срещаш с други момичета. На мен ми е все тая, ако й на дъщеря ми също. В противен случай, веднъж щом си излязъл с моето малко момиченце, ще продължиш да се срещаш само с нея, докато тя не приключи с теб. Ако я накараш да плаче, ще те накарам да плачеш и ти.

Правило номер седем: Кибичейки в хола ми, с надеждата дъщеря ми да се появи, и минава повече от час, не се вайкай и тюхкай. Тя си слага грим, процес който отнема повече време от пребоядисването на моста Голдън Гейт. Вместо да ми висиш така, по-добре направи нещо полезно, като да смениш маслото на колата ми.

Правило номер осем: Места неподходящи за среща с дъщеря ми. Места с легла, дивани и всичко по-меко от дървен стол. Места, на които няма родители, полицаи или монахини. Тъмни местенца. Места, където се танцува, държат се ръце и изобщо хората са щастливи. Места, на които средната температура е такава, че да предполага, дъщеря ми да носи къси поли, потничета, бюстиета, и всичко различно от гащеризон, пуловер и жилетка закопчана до горе. Филмите на романтична тематика и със горещи сцени трябва да се избягват, филми за електрически триони са добрe. Мачовете също, а най-добри са старческите домове.

Правило номер девет: Не ме лъжи! Може да изглеждам с шкембе, оплешивяващ, на средна възраст тъпанар, но относно дъщеря ми,аз съм всичко знаещият безмилостен Господ на твоята Вселена. Ако те попитам къде и с кого отивате, имаш само една възможност – да ми кажеш истината, цялата истина и само истината. Имам пушка, лопата и пет акъра земя зад къщата. Не се занасяй с мен!

Правило номер десет: Страхувай се! Много се страхувай! Много малко ми трябва да сбъркам колата ти с хеликоптер идващ откъм оризището близо до Ханой. Когато ми прищрака, гласовете в главата ми започват да ми напомнят да си изчистя оръжията, докато те чакам да доведеш дъщеря ми у дома. Казваш паролата, изричаш на висок глас, че си върнал дъщеря ми невредима и рано и се връщаш в колата. Не е нужно да влизаш вкъщи. Мъжа до прозореца, с боядисаното лице, това съм аз.

Източник: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 72121368

______________________________


 
         
       

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Nice :lmao2: Евала на таткото :goodjob:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Zaharka написа:
Nice :lmao2: Евала на таткото :goodjob:


Баща - мечта :goodjob:

______________________________


 
         
       

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Ама това е отношение към гаджето, не към детето. 😄

______________________________


 
         
       

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Някои са доста пресилени и безсмислени, но видях 3, които са типични за баща ми Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 2115147716:

______________________________
Правила на таткото за гаджетата на дъщерята Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Мда, за някой съм съгласна. Нормално е родителите да се притесняват за секса и да искат да предпазят дъщеря си, особено в днешно време. Може да са по-големи, но са запознати какво става навън и единственото, което искат е нашата безопасност.
Разбирам и това за прибирането рано и за подходящата компания и места за събиране. Колкото и да е, не може винаги една среща да се провежда на купон или в дискотека.
Но това, да ограничаваш детето си по-отношение на връзките му! Да се намесиш и да забрани на гаджето ми да излиза с мен, защото е с 2 години по-голям !! Това никога няма да го простя на нашите!!
И то само защото бях щастлива, само защото излизах често и всичко си беше перфектно ..
Но уви .. намериха си оправдание, което гласеше: "Не искаме да разваляме отношенията си с родителите му, след като скъсате!" /семейни приятели са/ ..
Много тъпо, може вече да съм го преглътнала, да си имам нужния човек до мен, но това е грешка от тяхна страна, която никога няма да простя.
Аз се провалям в живота, аз си избирам пътя, аз решавам с кой да съм и защо! Не те ..
Така никога няма да знам дали си е струвало :pardon: и имало ли е шанс да се получи!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Както се сетих за едно написано и го търсих до сега.. Е, извадете си сами изводите! Наще обаче не се вслушаха ..


Добре...нека поговорим!
Да знам това!Знам,че е малка,но...
Моля те спри този монолог,остави ме да кажа едно изречение подяволите!
Спри да повтаряш това какво ще ми се случи ако...
Честно казано не ме интересува какво е твоето мнение за мен,а аз...аз нямам мнение за теб!За мен ти си просто бащата на момичето,което обичам.Или това изречение не те задоволява?
ОК ще го кажа по друг начин и дано този път ме разбереш,защото нямаш друг избор...защото нищо не е по-силно от нея.Не ме сравнявай с другите момчета,не ме наричай пореден.
Не бъди лошият в тази приказка!Съгласен съм с теб,че все още сме малки,но вероятно ти на мойте години си коленичил пред жената,която ти е дарила момичето заради което ме мразиш.
Кажи ми...не виждаш ли усмивката на дъщеря си?Нима преди ти харесваше повече?Преди сияеше така,когато се пребираше в къщи?Аз ще ти кажа какво каза моят баща,когато ме видя,а той ме вижда веднъж в годината!Усмихна се и каза "Кога ще ме запознаеш с момичето,за да й благодаря?"
Толкова е трудно да обесня нещо толкова лично на човек,който дори не забелязва очите ми когато говоря.Погледни ме за да ти кажа истината или се страхуваш от нея?
Тя е човекът,който ме накара да повярвам в красотата на животът и тя е човекът,който ме дари с обич...думата която единствено бях чувал!
И ако съдя по усмивката,когато сме заедно и сълзите,когато сме разделени мисля,че дъщеря ти е влюбена.Не се опитвай да ме разбереш...опитай се да разбереш нея!
Аз ще бъда нейната споделена любов,нейната утеха,прегръдка...нейното бъдеще.Аз ще бъда нейният джентълмен!


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Ама нали причината е била друга, не годините?
Смисъл, погледни го от гледна точка на родител... И аз не бих искал да се карам с някой приятел заради момчето му 🇳🇴

______________________________


 
         
       

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Места, на които средната температура е такава, че да предполага, дъщеря ми да носи къси поли, потничета, бюстиета, и всичко различно от гащеризон, пуловер и жилетка закопчана до горе.


:lmao: :lmao: :lmao: Това е прекалено вече Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 2115147716:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 7389738n


Правила на таткото за гаджетата на дъщерята Badge1

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Vania написа:

Но това, да ограничаваш детето си по-отношение на връзките му! Да се намесиш и да забрани на гаджето ми да излиза с мен, защото е с 2 години по-голям !! Това никога няма да го простя на нашите!!
И то само защото бях щастлива, само защото излизах често и всичко си беше перфектно ..
Но уви .. намериха си оправдание, което гласеше: "Не искаме да разваляме отношенията си с родителите му, след като скъсате!" /семейни приятели са/ ..
Аз се провалям в живота, аз си избирам пътя, аз решавам с кой да съм и защо! Не те ..
Така никога няма да знам дали си е струвало :pardon: и имало ли е шанс да се получи!


Съгласна съм. Преди време бях разказвала на мама за връзката на една приятелка, която ходи с бодигард пет години по-голям от нея. Реакцията й беше: :blink: След това като навлязох в подробности, че двамата са прекрасен тандем се опита да го разбере. Лично аз не виждам нищо лошо в тва, стига да знаят какво правят и двамата, защото при някоя 12 годишна и съответно 17, 18 годишен не виждам как би могло да се получи. Според мен трябва да се опиташ да им обясниш, както аз направих, че нямаш намерение да ходиш с някакъв дечко, както си го казват и сърбите :haha: Особено ако интелектуалната ви разлика е максимална :lmao:
А две години не е никфа разлика, според мен :pardon:

П.П Са да не вземеш да забиеш тридесет годишен :lmao2:

______________________________
Правила на таткото за гаджетата на дъщерята Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Не, спокойно !!
Все пак нашите не ме разбраха, нито и него.
И съответно след като ми спряха джобните и ми забраниха напълно излизането, след известно време виждане през 'години' .. той скъса с мене :lmao:
След като родителите ни се успокоиха пак започна да поддържа връзка с мен без те да знаят, но сме само приятели и нищо повече. И не мисля да започваме всичко това отначало.
И все пак не знам защо го намираха за толкова лошо. Бяхме заедно около 4 месеца, през който бяхме тероризирани от всякъде и по всевъзможни начини .. и ние сме инати, но все пак аз завися от родителите си, и той от техните до някаква степен Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 909357165)

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Блах ... тЪпи правила или по-точно препоръки за нас ! Не съм сиграсен с нищо ! Особено с първа точка - дори няма смисъл
• Правило номер едно: Ако паркираш на моето място и звъниш, по-добре бъди разносвач, защото освен подпис, нищо друго няма да получиш.

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Баща ми никога не се е държал и в момента не се държи така с приятеля ми, който е с 11 години по-голям от мен. Майка ми е по-склонна а го заплашва и убива. Тати е щастлив щом аз съм щастлива, а мама избягва да се меси, тъй като знае, че много лесно излизам извън нерви. :wasnotme: :pardon:

______________________________

Show me that you love me and that we belong together
Relax, turn around and take my hand...

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Fallen_AngeL написа:
Баща ми никога не се е държал и в момента не се държи така с приятеля ми, който е с 11 години по-голям от мен. Майка ми е по-склонна а го заплашва и убива. Тати е щастлив щом аз съм щастлива, а мама избягва да се меси, тъй като знае, че много лесно излизам извън нерви. :wasnotme: :pardon:

Не ви ли е малко голяма разликата :unsure:

______________________________
Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 4965902g

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Lora11 написа:
Fallen_AngeL написа:
Баща ми никога не се е държал и в момента не се държи така с приятеля ми, който е с 11 години по-голям от мен. Майка ми е по-склонна а го заплашва и убива. Тати е щастлив щом аз съм щастлива, а мама избягва да се меси, тъй като знае, че много лесно излизам извън нерви. :wasnotme: :pardon:

Не ви ли е малко голяма разликата :unsure:


Като се обичат да се вземат, кво им пука другите кво мислят :pardon: За едните може да е голяма, за други няма да е.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Zaharka написа:
Lora11 написа:
Fallen_AngeL написа:
Баща ми никога не се е държал и в момента не се държи така с приятеля ми, който е с 11 години по-голям от мен. Майка ми е по-склонна а го заплашва и убива. Тати е щастлив щом аз съм щастлива, а мама избягва да се меси, тъй като знае, че много лесно излизам извън нерви. :wasnotme: :pardon:

Не ви ли е малко голяма разликата :unsure:


Като се обичат да се вземат, кво им пука другите кво мислят :pardon: За едните може да е голяма, за други няма да е.

Примерно, ако тя беше на 20, а той на 31.. тогава нещата изглеждат по нормални, поне за мен. Да, любовта граници няма, но просто се чудя и за това питам :pardon:

______________________________
Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 4965902g

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Ами големичка е, но не ни пречи. :pardon:

______________________________

Show me that you love me and that we belong together
Relax, turn around and take my hand...

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Половината вероятно ще са валидни за мене след 20 години.. хаха..
Доста съм настоятелен (даже властен понякога) що става въпрос за някой, който обичам.
Винаги съм умирал от притеснение при среща с техните на гаджето ми. За щастие досега не съм имал това щастие^.. Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 2115147716:

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Аз като излизах по срещи с разни момчета бях "обстрелвана" от въпроси след това и то най-вече от майка ми.Като че ли татко беше по-склонен да приема нещата.Сега се радвам,че намира общ език със съпруга ми и му дава съвети,а майка все мърмори за нещо. не че не го харесва,ама все си намира "кусури".
След 10 години ще видя ситуацията от другата страна-на родител,т.к. имам дъщеря .

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
Ех, доста правила, доста нещо. Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 350574 Единственото, което ми е казал баща ми е :" Когато ми дадът разрешителното за пушката, приятелят ти е официално поканен. " Правила на таткото за гаджетата на дъщерята 842240 ... хД

______________________________

Ideals? There's no such thing. Ideals only bring despair when you realize that they're unobtainable. But despair releases one's full potential...

descriptionПравила на таткото за гаджетата на дъщерята EmptyRe: Правила на таткото за гаджетата на дъщерята

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply