BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description[Игра] Какво би станало ако ..  Empty[Игра] Какво би станало ако ..

more_horiz
Какво би станало ако ..

Мисля, че правилата на играта са ясни, но нека темата не е само за това. Нека свободно да обсъждаме предложенията си, както и всичко останало..

Аз вчера изгледах втори сезон и сега съм някъде по средата на трети. Имаше един епизод, в който Дийн спаси едни подменени деца. И имаше едно момче на име Бен, с което отчайващо много си приличаха и дори Дийн си помисли, че е негов син. Накрая обаче момичето му каза, че не е. Аз все пак си останах на друго мнение.
Кажете ми разкрива ли се по-нататък дали наистина е негово момчето или не? Какво би станало ако беше негово? Как би постъпил Дийн тогава? Или как е постъпил ако това излиза наяве по-напред в сериала ...

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description[Игра] Какво би станало ако ..  EmptyRe: [Игра] Какво би станало ако ..

more_horiz
Не е негов син, но Дийн го счита за такъв.
Какво би станало ако Сам си върне душата към текущия момент - в сезон 6?

______________________________
[Игра] Какво би станало ако ..  Dragon-Book

description[Игра] Какво би станало ако ..  EmptyRe: [Игра] Какво би станало ако ..

more_horiz
Ще стане стария Сам, който ние толкова много обичаме.
Какво ще стане ако един от братята умре, но не се върне?

description[Игра] Какво би станало ако ..  EmptyRe: [Игра] Какво би станало ако ..

more_horiz
Ще умре и самия сериал. Няма как да си я представя просто тая работа - би било ужасяващо зле...

Какво би станало, ако Сам беше убил Боби в последния епизод (11-ти)

______________________________
[Игра] Какво би станало ако ..  Dragon-Book

description[Игра] Какво би станало ако ..  EmptyRe: [Игра] Какво би станало ако ..

more_horiz
Кас щеше да го върне защото без него момчетата ще си избодат очите.
[Игра] Какво би станало ако ..  2115147716 какво би станало ако тази ``майка на всичко`` беше оживяла?

description[Игра] Какво би станало ако ..  EmptyRe: [Игра] Какво би станало ако ..

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply