BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Изгубеното момиче [Lost Girl]

power_settings_newLogin to reply
+28
liusi
iva.79
bogomilov
Tais
baroness
detelina
~ЛиЛ~
pri955
kaaamzzz
desistela
vils
Kasiopeq
Ellie.
memento_mori
tanqdimi
BlackRose
Ashlie
Prisence7oo
passion..
nilgyun
radysan
-` nigнт_creaтure ..
Merry
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
Elena Gilbert
MuryG
Thea
32 posters

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyИзгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
First topic message reminder :

Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 Lostgirlposter


## По идея на : M.A. Lovretta

## В ролите : Anna Silk, Kristen Holden-Reid, Ksenia Solo, Rick Howland

## Държава : Канада

## Година : 2010

## Времетраене : 43 минути

## Език : Английски


## Резюме : Lost Girl е сериал, фокусиран върху прелестната и харизматична Бо, свръхестествено същество наричано Сукуба, което се храни с енергията на хората - често с фатален резултат. Отказвайки да приеме своя свръхестетвен клан и неговата стриктна йерархия, Бо се превръща в ренегат, борещ се в името на слабите, същевременно търсейки истината за своят мистериозен призход.


______________________________
Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 Dragon-Book

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
И аз случайно попаднах на сериала и много го харесах. Дейсън е супер и много жалко, че си развалиха отношенията му с Бо. Но сега се надявам да се получи нещо между Кензи и детектив Хейл :Р

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Такаааааа! Вече гледах първите 5 епизода...

От една страна героите са същите готини образи, случките са забавни. Но нещо ми се струва, че този сезон е една идея по-слаб от предишния. Опитват се да засилят драматизма с любовните драми, но всъщност не те правеха първия сезон толкова интересен. За мен сюжетите на сериите са лекинко позахаросани и на места претупани. Но ще видим как ще се развият нещата.

Ако има едно нещо, което със сигурност ще ме накара да продължавам да следя "Изгубено момиче", това е Кензи. Ксения Соло продължава да рути мивки и и дават все повече реплики и сцени. Страшно приятна ми беше серията с Баба Яга - "Mirror, Mirror". Препоръчвам!

______________________________
Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 4347762w

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
съгласна съм с теб малко пресилиха нещата,а и сега с тази новата вълчица,повече ми харесваше когато Бо се интересуваше от съдбата си и кои са родителите и,за майката разбрахме но малко с бащата остана неизяснено имаше добра сюжетна линия 1 сезон не знам какво стана някак изгубиха нишката.Кензи естествено е очарователна,забавна и вярна приятелка,Дайсън от своя страна ме разочарова ако толкова я обича защо не търси начин да си върне сърцето и любовта,кралят на кръвта пък имаше някаква цел в 1 сезон свързана със Бо но и тя се изгуби като мъгла,липсват сблъсъците м/у светлите и тъмните феи ,интересно беше за баба Яга,и серията с избора на нов Аш,дано подобрят малко сюжета в следващите серии

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Чудесна новина!

От ноември ще започнат да излъчват сериала и у нас по bTV Cinema. Уха!!!

информацията е от тук

А аз продължавам да чакам 6-ти епизод от втори сезон. Който се оказва, че ще се забави със седмица... Но пък обещават да не пропускат след това поне до 13-ти епизод (дано не се окаже фатален). Последната новина е благодарение на агенция desistela Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 909357165

______________________________
Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 4347762w

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Мдам, най-сетне поредните два епизода "Fae Gone Wild" и "Death Didn't Become Him".

Не знам, раздвоена съм. От една страна вече се усеща по-стабилно продължителната сюжетна линия. От друга страничният сюжет ми се видя отново претупан и леко простоват... Не съм сигурна, че с такова качество на сценария ще избутат този сезон, да не говорим за 3-ти.

Очаквах доста в първата от двете серии - най-сетне широк мегдан за лесбо сцени, при това със стриптизьорки. Нещо не останах задоволена. А и мацката не ми беше по вкуса точно.

Другата серия определено имаше повече плътност, но краят ми дойде преждевременен, а и ако бяха вкарали още една референция към филм, съвсем щяха да ме загубят.

Иначе Кензи продължава да радва. Честно, тя от онези второстепенни герои, които плачат за собствен сериал. И ако съдя по втория сезон, може и до там да се стигне.

Определено препоръчвам на Коен (понеже се оплакваше, че няма какво да гледаш) - това е от малкото сериали, които според мен са унисекс и стават и за мъже. Ако не друго, поне има с какво да изплакнеш очи. Отделно хуморът и диалозите са както винаги на ниво (нямам идея от превода обаче!)

Да видим довечера какво ще натворят Бо и компания. Аз ще ви държа в течение...

______________________________
Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 4347762w

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Нещо този сезон не е добър колкото предишния. Поне до 5 епизод, но ще му дам шанс и нататък. Още не съм гледала новите. Мотивът с Дайсън леко не ми харесва, грубичко стана спрямо Бо... Епизодът с Баба Яга беше брутален. Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 2115147716
Най-големия образ в този сериал със сигурност е Кензи и много ме радва. Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 2115147716

______________________________
Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 Dragon-Book

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Ох, снощи гледах 9-та серия. Нямам идея още как се казва, понеже информацията ми идва от IMDb.com...

Много добра серия. Честно казано за мен беше най-добрата и от двата сезона до тук. Много добър сценарий, оригинален обрат. Актьорите се справиха просто брилянтно! При това всеки от тях! Честно, искаше ми се да крещя от кеф. Сякаш авторите на филма са се събудили от дълъг зимен сън (или кома, причинена от проклятие). Това е истинското "Изгубено момиче" и се надявам да продължат в същия дух.

Задължително трябва да отбележа - Бо с бретон - Oh, mama!!! 🤤 Кой да си помисли, че мацката може да бъде още по-секси. Да добавим и мазен южняшки акцент и спокойно бих обърнала резбата Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 909357165

Препоръчвам на всички фенове на сериала!!!

______________________________
Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 4347762w

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Сериалът е наистина невероятен, изключително забавен, особено с тези елементи от митологията. Персонажите са много добре замислени и Кензи е направо страхотна.

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 Mementofw

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Невероятне сериал! Влюбих се от първата серия, която гледах - много е новаторски и има страхотни персонажи! Супер много ме радва Кензи - уникално са я направили :love:

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Много ми харесва този сериал. С нетърпение очаквам всяка следваща серияИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 909357165

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Много е готин сериала :love:

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Някой знае ли дали ще има и 3-ти сезон?

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Уникален е ,, това е най-доброто нещо което съм гледала от много време насам и определено го следя,, радвам се че Дайсън пак я обича, ма ме е яд че Киара умря

______________________________
Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Тц,тц,сложи си спойлерче,че някой може да не е гледал докрай сезона и да търси само инфо дали става самия сериал,а не какво става на края на втори сезон...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
desistela написа:
Тц,тц,сложи си спойлерче,че някой може да не е гледал докрай сезона и да търси само инфо дали става самия сериал,а не какво става на края на втори сезон...



Мм,сори.. не се усетих ;д нищо не съм казала .. тфа са глупости, става дума за друг сериал .. пфф а пиле .. :Д

______________________________
Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
На мен лично сериала много ми допада и го следя с интерес Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 909357165 Особено ми харесва Кензи :P

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Серлиала е доста интересен, с нетърпение изгредах и двата сезона,но не знам ще има ли 3ти?

______________________________
Изгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
И аз това се чудех,затова седнах и се порових.Това,което прочетох беше,че ще има нов сезон(все пак не може да го оставят така!!!) и премиерата му е на 13 или 14 януари 2013.Доооста време,не знам как ще издържа до тогава. Btw знаете ли,че имало и книги?!

______________________________
"Sometimes you can't outrun your demons.So you might as well turn aroun and give 'em hell."

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Супер сериал :slynce:
Най-много ми харесваха епизодите с Раян ❤

______________________________
“Do you think I'm pretty?
I think you're beautiful
Beautiful?
You are so beautiful, it hurts sometimes.”

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
Супер е сериала.Кензи е много забавна- страшен образ,а Дайсън е толкова секси,много хубава двойка са с Бо.Не съм гледала още новия сезон ,но ми е в плановете.

descriptionИзгубеното момиче [Lost Girl] - Page 2 EmptyRe: Изгубеното момиче [Lost Girl]

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply